2020 İller Birbirini Yiyor :) 3.Tur -5.Grup **Yedirmeyin İlinizi** (Son Grup)

İller Birbirini Yiyor :) 3.Tur -5.Grup **Yedirmeyin İlinizi**(2 Oy Hakkınız Vardır)(Son Grup)

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,772
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Korkunç şeyler? :oops:

Açıkçası kendin görmeden bilemezsin, 2. memleketim diye demiyorum ama Alman arkadaşlarım İstanbul'u hiç beğenmediler mesela. Onun yerine Urfa'yı ve yemeklerini daha çok beğendiler. Buralara daha çok benzediği için. :D
Aşiret mevzuları falan.

Turistik gezi olarak güzel olabilir ama yaşanılacak en son yerlerden biri. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Urfa'yı ben de sevmem ya :A Amcam orda çok değişik kafadalar :D Anteple aralarında çok fark var :A

• Olmamış
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Aşiret mevzuları falan.

Turistik gezi olarak güzel olabilir ama yaşanılacak en son yerlerden biri. :D
Urfa'yı ben de sevmem ya Amcam orda çok değişik kafadalar Anteple aralarında çok fark var
Insanlari degil, sehrin güzelligini kastetmistim ben. Dogru dürüst okul bile yoktu eskiden orada, o yüzden egitimsiz insanlarin olmasi cok dogal. :D

Istanbul'dan daha cok yasanilasi bir yer oldugu kesin ama. Bagcilar, Esenyurt, Gaziosmanpasa ve Kagithane kadar berbat yerler yok en azindan. Tehlike diyorsaniz Tarlabasi, Dolapdere, Gazi Mahallesi gibi yerleri de cok duyduk. :X

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Insanlari degil, sehrin güzelligini kastetmistim ben. Dogru dürüst okul bile yoktu eskiden orada, o yüzden egitimsiz insanlarin olmasi cok dogal. :D

Istanbul'dan daha cok yasanilasi bir yer oldugu kesin ama. Bagcilar, Esenyurt, Gaziosmanpasa ve Kagithane kadar berbat yerler yok en azindan. Tehlike diyorsaniz Tarlabasi, Dolapdere, Gazi Mahallesi gibi yerleri de cok duyduk. :X
Ben tehlikenin göbeğinde yaşıyorum Ankara'da. Yukarısı Akdere Ankara'nın en pis 4-5 yerinden birisi :A Ama Urfa'nın farklı bir havası var tehlike olarak değil zaten başka şekilde yaşanmayacak bir yer bana göre :D

• Üzücü

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Ben tehlikenin göbeğinde yaşıyorum Ankara'da. Yukarısı Akdere Ankara'nın en pis 4-5 yerinden birisi :A Ama Urfa'nın farklı bir havası var tehlike olarak değil zaten başka şekilde yaşanmayacak bir yer bana göre :D
Zamaninda apartman dairesi satin alinca Ankara Cankiri'da yasadim bir süre, gayet güzel semtti. Arkadasim da ÖDTÜ'de okuyordu baya gezmistik zamaninda her yeri. :D

Bana göre de Ankara totalde yasanilacak bir sehir degil, hic baskent havasi yok zaten. En son öyleydi yani, 2013'ten sonrasini bilmiyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Zamaninda apartman dairesi satin alinca Ankara Cankiri'da yasadim bir süre, gayet güzel semtti. Arkadasim da ÖDTÜ'de okuyordu baya gezmistik zamaninda her yeri. :D

Bana göre de Ankara totalde yasanilacak bir sehir degil, hic baskent havasi yok zaten. En son öyleydi yani, 2013'ten sonrasini bilmiyorum. :A
Hala öyle zaten :A
Ankara Çankırı derken Çankaya mı demek istedin? :D

• Güldürdün

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Eskişehir

Başkanımız kurak anadolu topraklarında Paris inşa etti resmen. :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...