İlk İptal-Onay Haberleri

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,035
Puanı
1,061
ABD'de merakla beklenen iptal-onay olayında ilk perde açıldı.
13 dizi devam,16 dizi iptal kararı aldı.

İptal edilen dizilerde polisiyeler dikkat çekiyor.
9 yıllık efsane CSI:NY CBS tarafından iptal edildi.
The O.C 'den sonra Ben McKenzie'nin büyük umutlarla başladığı Southland dizisi 5.sezonda iptal oldu.
Bir sürpriz Burn Notice'den geldi.Dizinin 7.sezonu olmayacak.
Rules of Engagement ise CBS'de 100.bölümü ile final yapacak.
Happy Endings dizisi ABC tarafından iptal edildi ama USA Network'e geçebilir.
ABC,Body Of Proof'u da iptal etti,4.sezon olmayacak.
NBC ise Smash dizisinin 2.sezonunda bitirme kararı aldı.
İlk sezonunda biten işler Go On,Golden Boy,How to Live With Your Parents,Vegas,Famiy Tools,Red Widow,The New Normal,Monday Mornings ve Malibu Country oldu.

Devam kararı çıkan işlerin başında 10.sezon onayı alan Grey's Anatomy bulunuyor.
ABC'nin uzun soluklu işlerinden Castle 6.sezon,Modern Family ve The Middle 5.sezon onayı aldı.
NBC dizisi Community de 5.sezon onayı aldı.
İlgiyle izlenen dizler Once Upon A Time ve Revenge dizileri 3.sezonu garantiledi.
Suburgatory dizisi de 22 bölümlük tam sezon onayı aldı.
Diğer devam kararı alınan diziler;Scandal,The Man Standing,The Neighbors,Nashville Defiance oldu.
ABC'den sonra diğer kanalalrın kararları bekleniyor.

The IT Crowd dizisinin 45 dk'lik özel bir bölümü yayınlanacak ,dizinin kaderi belirsiz.
Fox ise 24'ün devamı olarak 13 bölümlük mini bir dizi peşinde.Keifer Sutherland ile anlaşmaya yakın olduğu konuşuluyor.
papatya-fali-2013-ara2.jpg

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Golden BOy iptal olmuş mu? İyiki başlamamişim :X
24 dizisini dün görmüştüm haber yapmaya fırsatim olmamiştim:( Gerçi Keifer Sutherland'i bi daha izlemem heralde(b) Adamı Touch'ta izliyorum safi nefes aliş veriş sesleri kafami s....yor o denli zor bitiricem(bu akşam kısmetse)
Sanırım bir tek pişmanliğim Nasville oldu.Diziyi ilk başlarda izliyordum alt yazısızlık yuzunden izlememiştim:( Yazın arayı kapatmaya çalişayim.Gerçi söyledikleri şarkılar pek tarzim değil ama bize çevrilse dizi tam AB'lik bi dizi:X

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,035
Puanı
1,061
Golden BOy iptal olmuş mu? İyiki başlamamişim :X
24 dizisini dün görmüştüm haber yapmaya fırsatim olmamiştim:( Gerçi Keifer Sutherland'i bi daha izlemem heralde(b) Adamı Touch'ta izliyorum safi nefes aliş veriş sesleri kafami s....yor o denli zor bitiricem(bu akşam kısmetse)
Sanırım bir tek pişmanliğim Nasville oldu.Diziyi ilk başlarda izliyordum alt yazısızlık yuzunden izlememiştim:( Yazın arayı kapatmaya çalişayim.Gerçi söyledikleri şarkılar pek tarzim değil ama bize çevrilse dizi tam AB'lik bi dizi:X

nashville de hayden varyazın başlayabilirm onun için :) golden boy a yazık oldu reytingi kötü deildi bizdeki kanal d nin standatı cbs e sıçramış diziyi 8.5 milyon kişi izliyor niye biter ki o dizi :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
nashville de hayden varyazın başlayabilirm onun için :) golden boy a yazık oldu reytingi kötü deildi bizdeki kanal d nin standatı cbs e sıçramış diziyi 8.5 milyon kişi izliyor niye biter ki o dizi :(

Bende hayden için başlamiştim:( Alt yazılari çok geç çıkıyor diye bıraktım:( Kızın sesi billur gibi :-)p) ama kendisi söylüyor şarkılari.Gerçek tokatlar havada ucuşuyor birde.Bunun eroin-woman:X anası var birbirlerine bi ara tokat attılar öyle güzeldi ki şamarın sesi karşidaki dağ taş inledi:X

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,035
Puanı
1,061

Bende hayden için başlamiştim:( Alt yazılari çok geç çıkıyor diye bıraktım:( Kızın sesi billur gibi :-)p) ama kendisi söylüyor şarkılari.Gerçek tokatlar havada ucuşuyor birde.Bunun eroin-woman:X anası var birbirlerine bi ara tokat attılar öyle güzeldi ki şamarın sesi karşidaki dağ taş inledi:X

takıldığı noktaya bak :F

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Go On'un bitmesine Matthew Perry'nin başarısız olması açısından üzüldüm ama dizi gerçekten bir yere gidecek gibi değildi ve 6-7 bölüm sonunda bırakmıştım. Mümkünse terapi, topluluk tarzı komedi dizisi yapmaya kalkmasınlar.

Community ABC dizileri arasında yazmışsın ama NBC dizisi. Onay haberi biraz sürpriz oldu dizinin reytingleri baya kötü aslında ama kanal sahip çıkıyor sıkı bir fan kitlesi olmasından ötürü. Takdir edilesi durum.

Bu sezon ulusal kanalların yeni dizileri genel olarak fiyasko oldu. Özellikle komedi anlamında hiç iyi iş çıkmadı. Gelecek yıla daha kaliteli işler çıkar umarım. :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,035
Puanı
1,061
Go On'un bitmesine Matthew Perry'nin başarısız olması açısından üzüldüm ama dizi gerçekten bir yere gidecek gibi değildi ve 6-7 bölüm sonunda bırakmıştım. Mümkünse terapi, topluluk tarzı komedi dizisi yapmaya kalkmasınlar.

Community ABC dizileri arasında yazmışsın ama NBC dizisi. Onay haberi biraz sürpriz oldu dizinin reytingleri baya kötü aslında ama kanal sahip çıkıyor sıkı bir fan kitlesi olmasından ötürü. Takdir edilesi durum.

Bu sezon ulusal kanalların yeni dizileri genel olarak fiyasko oldu. Özellikle komedi anlamında hiç iyi iş çıkmadı. Gelecek yıla daha kaliteli işler çıkar umarım. :)

haberi aldığım sitede abc diyor neyse düzelteyim ::)