Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlığı İçin Aday Oldu!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,332
Puanı
1,060
1998-2018 yılları arasında 20 yıl boyunca Fenerbahçe başkanlığı görevini üstelenen 71 yaşındaki Aziz Yıldırım yeniden Fenerbahçe başkanlığı için aday olma kararı aldı.

2024 Mayıs ayı içerisinde yapılacak olan Fenerbahçe kongresinde, daha önce 2018'den beri görevde bulunan Ali Koç başkanlık için yeniden aday olduğunu açıklamıştı.

Aziz Yıldırım adaylığı ile ilgili saat 21.00'da TRT Spor'da Stadyum programına konuk olup, merak edilenleri yanıtlayacak.

1715615315682.png

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,132
Puanı
560
Bak bu güzel işte
değil aziz yıldırım elon musk gelse fenerbahçedeki bu şanssızlığı gamsızlığı ve bahtsızlığı kaldıramaz
en azından aziz yıldırım koçgibi çarkıfelek değil neyse o şike yaptıysam bile fenerbahçe için yaptım diyen bir adam hayırlı uğurlu olsun Yıldırım dönemi.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,559
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bak bu güzel işte
değil aziz yıldırım elon musk gelse fenerbahçedeki bu şanssızlığı gamsızlığı ve bahtsızlığı kaldıramaz
en azından aziz yıldırım koçgibi çarkıfelek değil neyse o şike yaptıysam bile fenerbahçe için yaptım diyen bir adam hayırlı uğurlu olsun Yıldırım dönemi.
ikiside 500 imzayı 5 günde nasıl toplasın @Felon zor iş

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,793
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık durumuna düştük. :A

Aziz Yıldırım'ın ilk yılları epey başarılıydı ama daha sonra çok yanlış işler yapıp kulübü ekonomik açıdan batırdı. Şimdi gelirse Mourinho'yu getirecek büyük ihtimal. Hem oynattığı futbol Fenerbahçe'ye uygun olmayan biri hem de çok formsuz ve çok para harcatacak biri. Bu da son dönemindeki gidişata devam edeceğine işaret gibi. O nedenle dönüşünü istediğimi söyleyemem. Öte yandan "yüz yıldır şampiyon olamıyoruz, daha ne kadar kötü olabilir ki, belki akıllanmıştır" diye düşünmüyor da değilim...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,559
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Aziz Yıldırım'ın ilk yılları epey başarılıydı ama daha sonra çok yanlış işler yapıp kulübü ekonomik açıdan batırdı. Şimdi gelirse Mourinho'yu getirecek büyük ihtimal. Hem oynattığı futbol Fenerbahçe'ye uygun olmayan biri hem de çok formsuz ve çok para harcatacak biri. Bu da son dönemindeki gidişata devam edeceğine işaret gibi. O nedenle dönüşünü istediğimi söyleyemem. Öte yandan "yüz yıldır şampiyon olamıyoruz, daha ne kadar kötü olabilir ki, belki akıllanmıştır" diye düşünmüyor da değilim...
Eyüp Yeşilyurt aday olabilir
Ve maçlar sahada değil masada kazanıyor
------

@bazinga

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,684
Puanı
860

Yıllık ekibiyle birlikte 15m euro istiyormuş.

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,374
Puanı
561
Aziz Yıldırım haberi güzel ama konuşmayı dinledim Moruinho getirecek umarım onu getirmez. Daha çok transfer demek takımı 1 senede toparlayamaz. En fazla 3 ay dayanır

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,559
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aziz Yıldırım haberi güzel ama konuşmayı dinledim Moruinho getirecek umarım onu getirmez. Daha çok transfer demek takımı 1 senede toparlayamaz. En fazla 3 ay dayanır
Üç yıl sabretmek gerekir
Ben başkan olsaydım teknik direktöre sabır etmek lazım Aykut kocamanı değiştirmezdim
Yanına İrlanda’yı bir teknik direktör alırdım
Türk kültürünü öğrensin diye
@RüzgarGülü
------

@12.Adam
------

@bazinga

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,516
Puanı
1,061
Fenerbahçe 10 senedir şampiyon olamıyor, başrolde kim var? Aziz ve Ali. Başka aday yok mu koca camiada? Herkes mi korkuyor bu Ali'den? Birde üstüne Fenerbahçe'nin futboluna gram uymayan Mourinho ismi geçiyor. Şimdiden geçmiş olsun. Bu kafayla Aziz Ali çemberinde döner döner durur Fenerbahçe, belki kazara 1 kere şampiyon olur, kısmet 🙃

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü