İddia: maNga 2018'de Eurovision'da!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Eurovision'e tekrar katılmak gerçekten heyecan verici ama Manga zaten katıldı daha önce. Ki zaten Manga'nın katılmayacağı kesin bence yaptıkları açıklamalara bakarsak. Beni Fatma Turgut'un katılacak olması ayrı bir heyecanlandırdı. Ancak ingilizce şarkı boyutunda düşününce Aleyna Tilki fikri de hoşuma gitti @Forumdash'ın fakat Aleyna'nın şu an için gündemde olduğunu zannetmiyorum eurovision için. :X
Genç kızlra da hayran bu yarişmaya katılan ülkenin milleti:X tabi alternatif isimleri gözden geçirilmeli. Aynur aydın, Funda, (bi ara eylem vardı nerde? Nerde koca karı olmuştur :A) kadın pop şarkıcıyla kesin gitmeliyiz. Kadınlar daha heycan verici ve sahne görseli/gösterisi izletiyor:X

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Genç kızlra da hayran bu yarişmaya katılan ülkenin milleti:X tabi alternatif isimleri gözden geçirilmeli. Aynur aydın, Funda, (bi ara eylem vardı nerde? Nerde koca karı olmuştur :A) kadın pop şarkıcıyla kesin gitmeliyiz. Kadınlar daha heycan verici ve sahne görseli/gösterisi izletiyor:X
Funda dediğin kim? :X Arar değil sanırsam? :F

Sen Fatma Turgut fikrine neden sıcak bakmıyorsun anlamadım. Kadının gırtlağı güçlü bence sahnesine de iyi hazırlanırsa ki hazırlanır Sertap gibi 1.'cilik getirebilir. Hiç ingilizce şarkı dinlemediğimiz için ondan belki tuhaf gelebilir ama Eurovision'a çok var daha hazırlanacak süresi bol. :X

Hadise ingilizceyi iyi biliyordu da ne oldu, ses yoktu. Gerçi alternatif olarak söylediğin Aleyna'nın sesini beğeniyorum gerçekten güzel. :X Aynur Aydın'ı beğenmiyorum ama açıkçası.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Funda dediğin kim? :X Arar değil sanırsam? :F

Sen Fatma Turgut fikrine neden sıcak bakmıyorsun anlamadım. Kadının gırtlağı güçlü bence sahnesine de iyi hazırlanırsa ki hazırlanır Sertap gibi 1.'cilik getirebilir. Hiç ingilizce şarkı dinlemediğimiz için ondan belki tuhaf gelebilir ama Eurovision'a çok var daha hazırlanacak süresi bol. :X

Hadise ingilizceyi iyi biliyordu da ne oldu, ses yoktu. Gerçi alternatif olarak söylediğin Aleyna'nın sesini beğeniyorum gerçekten güzel. :X Aynur Aydın'ı beğenmiyorum ama açıkçası.
Yok Funda gurbetçi şarkıcılardan :X sahnesi iyi olur. Aynur da guzel ama soğuk bi tip, oyuzden hala tutmadı. Ama kalitesi var kızın :X

Fatma Turgut'a sıcak bakmıyorum çok depresif şarkıları var. EUvisiona gidip de milleti pembe mezara mı sokalım :A

Bak yaa dalga geçerek sormak isterdim ama yapmıcam usulunce sorucam @Polat Şaşmaz neden olmamiş attın?