İddia: maNga 2018'de Eurovision'da!

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Azerbaijan - 12 point go to Turkey
Turkey - 12 point go to Azerbaijan

:Z

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Eğer katılırsak Bonomo rezaletinden sonra ilk defa izlemiş olurum, Manga'nın şarkısı gerçekten harikaydı ama ikinci kez olacağını sanmıyorum. Fatma Turgut daha ideal.

Ayrıca hükümetin Avrupa politikasını göz önüne alırsak katılma ihtimalimiz oldukça düşük gözüküyor.
Sende her seyi siyasete baglamasan olmaz be arkadas :A

Tzira

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Yalnız iş iddiadan çıkmış. Başlık daha iddialı olmalı. :D @Tzira
Çok güzel bir haber. Şarkı iyi olursa, özlemin verdiği kenetlenmeyle zirve bile olur. :D

TRT'den resmi açıklama gelmedi henüz, ne yapacakları belli de olmaz. Bu yüzden fazla umutlanmamak gerekiyor bence. :)

Bir de bugün bir yerde de maNga'nın seneye Türkiye değil de San Marino'yu temsil edebileceği söyleniyordu, tıpkı 2016'daki Serhat gibi.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Eurovision heycanı rockla değil popla yaşamak istiyorum yeniden :T: maNga iyiydi ama Fatma Turgut nedir? Alternatif isimlere gidilecek diye batırmasalar bari... Bonomodan sonra :T:

Umarım devletimiz Aleyna'ya sahip çıkar :A @Çiğdem-

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Eurovision heycanı rockla değil popla yaşamak istiyorum yeniden :T: maNga iyiydi ama Fatma Turgut nedir? Alternatif isimlere gidilecek diye batırmasalar bari... Bonomodan sonra :T:

Umarım devletimiz Aleyna'ya sahip çıkar :A @Çiğdem-

Pop müziğe lanetler olsun eğer pop müzikle katılırlarsa tıpkı Ajda Pekkan gibi rezil rüsva olmalarını dinleyeceğim, tamam vatan millet sakarya ama müziğin ırkı milleti yoktur. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
olum bu sene şampiyon Azerbaycan. :A 2013 eurovision 2015 avrupa oyunları vardı 2017 islam sonrasına bir şey bulamadı devlet, Eurovisiona odaklanmış durumdalar. :A
Bu arada maNga da kafayı mı yedi. Madem katılmayacaksın niye tvit atıyorsun resmi açıklama bile yokken.
Gönlüm Haluk Levent söyler yıllardır dinlemez ki birisi.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
TRT'den resmi açıklama gelmedi henüz, ne yapacakları belli de olmaz. Bu yüzden fazla umutlanmamak gerekiyor bence. :)

Bir de bugün bir yerde de maNga'nın seneye Türkiye değil de San Marino'yu temsil edebileceği söyleniyordu, tıpkı 2016'daki Serhat gibi.
maNga öyle bir şey yapmaz. Yaparsa yer yerinden oynar. Büyük tepki alır, Serhat gibi olmaz. :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Şaka gibisin manga. Neyse zaten istemiyordum artık erkek grupları görmek. :A Kadın pop yıldızıyla gitmeliyiz. :Z

Tzira

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280

Yanlış alarm, gelen duyumlara sevindiklerini belirtmişler sadece ama yazış tarzları da sanki katılacaklarmış gibiydi. Neyse.

Bugün CNN Türk'teki bir programa Bülend Özveren konuktu, o da TRT'den henüz bir açıklama gelmediğini ve bütün işin genel müdür ve yetkililerde bittiğini söyledi. Ayrıca onun da gönlünden geçen Sıla'nın Eurovision'a gitmesiymiş.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Pop müziğe lanetler olsun eğer pop müzikle katılırlarsa tıpkı Ajda Pekkan gibi rezil rüsva olmalarını dinleyeceğim, tamam vatan millet sakarya ama müziğin ırkı milleti yoktur. :A
Bonomo çok mu matahtı? Turkuyle gittik "rimi rimi ley" noldu?
Eskinin önemi yok, tarihi sıfırla Sertab'tan sonrasına bak:X

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Eurovision'e tekrar katılmak gerçekten heyecan verici ama Manga zaten katıldı daha önce. Ki zaten Manga'nın katılmayacağı kesin bence yaptıkları açıklamalara bakarsak. Beni Fatma Turgut'un katılacak olması ayrı bir heyecanlandırdı. Ancak ingilizce şarkı boyutunda düşününce Aleyna Tilki fikri de hoşuma gitti @Forumdash'ın fakat Aleyna'nın şu an için gündemde olduğunu zannetmiyorum eurovision için. :X

Tzira

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Bana sorarsanız şu an Edis biçilmiş kaftan gibi duruyor.

Ama diğer ülkeler gibi yapmalıyız bence prosedürü. O Ses Türkiye gibi bir yarışma düzenleyip, yarışmanın 1.si Eurovision temsilcisi olmalı. Tabii ki arka planda deneyimli sanatçılarla çalışmalı. Artık çoğu ülke genç sanatçılar ve arkalarında deneyimli bir ekiple gidiyorlar ve iyi işler çıkıyor. Biz de katıldığımız zaman denemeliyiz bence.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,141
Puanı
1,060
Manga yarıştığıu zaman güzel yarışmıştı sevindim bakalım nasıl bir şarkı olacak:D