İşte Tuba'nın rol arkadaşları

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
dizi fark atacak gibi gözüküyor

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
kerem derenin işleri pek parlak değil. ezelin ikinci sezonu ve uçurum battı. bu dizidedende pek umut beklememk lazım. bnce cuma deil perşembe konsun ay yapım perşembenin birincisiydi hani o bakımdan :)) böylece beren mi tuba mı gegiyine son verilir kim büyük ortaya çıkar :)))

- - - Ekleme - - -

tubanın kitlesi kadınlar. dikkat et tubanın fanlarınabak daha çok kadınlardan oluşur. erkeler özelikle evli bir bayana fanlık besleyeceğini sanmıyorum.. üstelik erkek dizileri fazla reytingi yok( kurtlar vadisi farklı bir iş)

Ezel'in ikinci sezonunu Pınar Bulut yazmışdı.Çünkü Kerem Deren bir rahatsızlık geçirmişdi hatırlarsan aynı şekilde Uçurum'un ilk sezon son bölümleri ile ikinci sezonda Nükhet Bıçakcı yazmaya başladı.Ayrıca her dizide ikinci sezondan itibaren senaryo anlamında düşüşler yaşanır bu dizi tek sezon olacağı için senaryo anlamında bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.Saçmalamadan anlatmak istediği konuyu anlatıp finalini yapacak

Tuba'nın kitlesi bayanlardan oluşuyor doğru ama benim demek istediğim dizi erkeklere hitap edebilir çünkü bir kaçış hikayesi sürekli bir aksiyon olacak.Erkeklerde aksiyonu sever onu demek istemişdim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
kerem derenin işleri pek parlak değil. ezelin ikinci sezonu ve uçurum battı. bu dizidedende pek umut beklememk lazım. bnce cuma deil perşembe konsun ay yapım perşembenin birincisiydi hani o bakımdan :)) böylece beren mi tuba mı gegiyine son verilir kim büyük ortaya çıkar :)))

- - - Ekleme - - -

tubanın kitlesi kadınlar. dikkat et tubanın fanlarınabak daha çok kadınlardan oluşur. erkeler özelikle evli bir bayana fanlık besleyeceğini sanmıyorum.. üstelik erkek dizileri fazla reytingi yok( kurtlar vadisi farklı bir iş)

perşembeleri beren günüdür başka güne gelsin :))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ezel'in ikinci sezonunu Pınar Bulut yazmışdı.Çünkü Kerem Deren bir rahatsızlık geçirmişdi hatırlarsan aynı şekilde Uçurum'un ilk sezon son bölümleri ile ikinci sezonda Nükhet Bıçakcı yazmaya başladı.Ayrıca her dizide ikinci sezondan itibaren senaryo anlamında düşüşler yaşanır bu dizi tek sezon olacağı için senaryo anlamında bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.Saçmalamadan anlatmak istediği konuyu anlatıp finalini yapacak

Tuba'nın kitlesi bayanlardan oluşuyor doğru ama benim demek istediğim dizi erkeklere hitap edebilir çünkü bir kaçış hikayesi sürekli bir aksiyon olacak.Erkeklerde aksiyonu sever onu demek istemişdim :)

hayır ezelinin ikinci sezonunu kerem deren yazdı zaten ezelin ikinci sezonundaki hikayenin aynısı uçurumdakulandı. ezelin ikinci sezonunda pınar bulut ayrıldı .. kerem deren rahatsızlanınca sadece ilk sezonun ortasını pınar bulut yazdı.

bende diyorum ki erkekler dizi mizi izlemiyor işte uçurum işte ezelin ikinci sezonu ondan tuba için uygun değil üstelik erkeleri ekrana baglamada tubanın iş yapmayacagını söylüyorum

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
hayır ezelinin ikinci sezonunu kerem deren yazdı zaten ezelin ikinci sezonundaki hikayenin aynısı uçurumdakulandı. ezelin ikinci sezonunda pınar bulut ayrıldı .. kerem deren rahatsızlanınca sadece ilk sezonun ortasını pınar bulut yazdı.

bende diyorum ki erkekler dizi mizi izlemiyor işte uçurum işte ezelin ikinci sezonu ondan tuba için uygun değil üstelik erkeleri ekrana baglamada tubanın iş yapmayacagını söylüyorum

Sen her ne kadar Kerem Deren'i beğenmesende Kerem Deren için diziyi bekleyen bir kitle var.Tuba Büyüküstün'ün kitlesi zaten ortada Gönülçelen'i bile tutturmuş bir oyuncu bu dizi hayli hayli tutar :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen her ne kadar Kerem Deren'i beğenmesende Kerem Deren için diziyi bekleyen bir kitle var.Tuba Büyüküstün'ün kitlesi zaten ortada Gönülçelen'i bile tutturmuş bir oyuncu bu dizi hayli hayli tutar :)

gönül çelende hayır yoktu dream :)) ama bu seferki dizi güzele benziyor heleki barış falayda varsa 20 reyting alır :)

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
gönül çelende hayır yoktu dream :)) ama bu seferki dizi güzele benziyor heleki barış falayda varsa 20 reyting alır :)

aynen katılıyorum gönülçelende iş yoktu.Tuba için bile izleyememiştim:D
ama bu dizi güzel olacak konusu kadrosu yapım şirketi çok iddaalı :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,655
Puanı
1,061
iyi bir erkek oyuncu ve yardımcı kadın oyuncu lazım :D senaryo nasıl olursa olsun star şanssızlığı ile başlıcak :D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Bu dizi Cuma veya Sali yayinlanir bence.

- - - Ekleme - - -

Bu dizi Cuma veya Sali yayinlanir bence.

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay yapım cumaya iş koymaz Salı en uygun bencede.bkz.Samanyolu ve dudaktan kalbe.salı gunleri yayınlandı.samanyolu cuma tutmamişti Salıya koydular dıye hatırlıyorum.

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Kadro mükemmel.Barış Falay için kesin izlerim.
Erkek oyuncuda iyi seçileceğini düşünüyorum bu kadroya.Cuma günü tutabilir.
Zaten gelebilecek günler belli Salı,Perşembe,Cuma ama bence Cuma olur ve zirveyi alır.Perşembe Vadi ve Beren'in karşısına konulacagını sanmam.
Salı günü veya Cuma günü olur ama bence Cuma günü iyidir.AFK'ciler bu diziye geçecektir diye düşünüyorum.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Umarim yayin saati de uzun sürmez, yani 60-70 dakikadan olusabilir bir bolumu..

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
aynen katılıyorum gönülçelende iş yoktu.Tuba için bile izleyememiştim:D
ama bu dizi güzel olacak konusu kadrosu yapım şirketi çok iddaalı :)
gelen gideni aratmasın ki tubanın dizileri hep kalite olarak aşagıya inişli en iyi dizisi çeberimde gül oya en kötüsü gönülçelen bakalım bu dizi gönülçeleden de kötü olabilecek mi :)))) ay yapımın son dizisine benzemesinde :)))