İşte Tuba'nın rol arkadaşları

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
iste-tuba-nin-rol-arkadaslari-2707696.Jpeg

Tıpkı en büyük rakibi Beren Saat gibi yeni dizisi için hazırlanan Tuba Büyüküstün'ün rol arkadaşları belli oldu.

1,5 aradan sonra ekrana dönecek olan Büyüküstün, Ay Yapım'ın Star Tv için çekeceği '20 Dakika' dizisinde Barış Falay, Bülent Emin Yarar ve İpek Bilgin ile kamera karşısına geçecek. Ayrıca '20 Dakika'nın ana karakterlerinden biri için Beren Saat'in 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisindeki nişanlısı Fırat Çelik'e rol teklif edildiği öğrenildi. Kerem Deren'in yazdığı diziyi Serdar Işık yönetecek. 'Ezel'le ünlenen Kerem Deren, 20 Dakika'yı 'Kaçış Planı' filminden esinlenerek kaleme aldı.

Son düzenleme:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
tubyı desteklemek için ay yapım yan kadroyu bayagı saglam yapmış :))) ee başka tülü olmaz

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Kadro gayet basarilili, tutacaktir buyuk olasilikla dizi..

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bi zahmet tutsun...diyorum Atlılar hariç kendi yaptiği projelerin hiç birine "ooo bak bunu izlerim işte" dedirten bi projesi olmadi.Tuğba'yı samimi bulmasamda Kerem Deren için izlicem...

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Bi zahmet tutsun...diyorum Atlılar hariç kendi yaptiği projelerin hiç birine "ooo bak bunu izlerim işte" dedirten bi projesi olmadi.Tuğba'yı samimi bulmasamda Kerem Deren için izlicem...

Yalniz Tuba, Atlilar dizisinde rol almadi. Dizi daha baslamadi yayin hayatina :)

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Yalniz Tuba, Atlilar dizisinde rol almadi. Dizi daha baslamadi yayin hayatina :)
Biliyorum o yorumda 2 tane :) tek satir yazarak aynı dizi için yazmiş görünmüş hata benim :X Atlılar bana "ooo bunu izlerim" dedirtti.onu diyorum.

Tuba'nin dizide öyle dedirtecek mi demek istemiştim.

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Bir tek başrol erkek oyuncu belli olmadı herhalde Fırat Çelik'e teklif gitmiş ama inş. o isim olmaz diyorum
Barış Falay polis rolünde olur büyük ihtimal ben sevdim yan kadro gayet başarılı isimlerden oluşmuş :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Biliyorum o yorumda 2 tane :) tek satir yazarak aynı dizi için yazmiş görünmüş hata benim :X Atlılar bana "ooo bunu izlerim" dedirtti.onu diyorum.

Tuba'nin dizide öyle dedirtecek mi demek istemiştim.

hayır o cümledekii hatan şu cümle "kendi yaptiği projelerin hiç birine" kendi yaptığı proje diyorsun. ondan yanlış anlaşıldı

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
proje çok iyi ay yapım diyince ilk akla 20 dakika gelmeye basladi :)))

Ay yapım en iyi dizi projesi :)))

Ay yapım biliyor kaçıs plan yerli versiyonu 20 reyting birinci olur :))))

Ay yapım burdan tebrik etmek lazım :))))

Ay yapım Sonun'da Turnayi Gözünden Vurdu Senaryo Mütiş :))))

Erkek Oyuncu'da süper seçilirse açık ara huzur sokagini falan özeti bile geçer :))))

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Erkek oyuncuda çok önemli hatta filmde öncelikli rol erkek oyuncudaydı o yüzden inş. Ay Yapım erkek oyuncu konusundada doğru kararı verir :) Ay Yapım'ın yüzü uzun zamandır gülmüyor dizilerinden yana o yüzden bu proje onlar için çok önemli Kerem Deren zaten çok başarılı bir senarist şuana kadar oyuncu kadrosuda süper birde çok iyi bir erkek oyuncu bulundu mu bu dizi yılın dizilerinden biri olabilir :) hem ay yapım'ın hemde star'ın yüzünü güldürür

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Cuma olursa hüsran yaşar tutmaz diyorum

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Tuba'nın dizileri hep cuma yayınlanmıştır.İnş. bu dizide cuma olur
Dila Hanım bekleneni veremedi.20 Dakika cuma olursa özellikle ab gurubunda zirvede yer alabilir diye düşünüyorum

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Cuma olursa tutmaz boşuna yapmasınlar :D Salı tutabilir

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Cuma Günü Olur ise Harcanır YD Huzur Sokağı Bitiriyor Günü
Barış Falay var ise izlenir :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Yd yi rahat geçer 4 alıyo ab de huzuru geçemez artık :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Erkek oyuncu Burak Özçivit ya da Engin Akyürek olabilir.Ama Engin Akyürek olmalı.
Abye göre(Yanlış olabilir:D)
Salı günü:Öbgz(10 reyting)+Ustura Kemal(4 reyting)+Merhaba Hayat(3.5 reyting)+Seksenler(6 reyting)=23.5 reyting
Cuma günü:Huzur Sokağı(7 reyting)+Yalan Dünya(8 reyting)+Emirin Yolu(3 reyting)=18 reyting
Cuma günü şansı daha yüksek.

Son düzenleme:

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Bu dizi aksiyonda içerdiği için erkekler içinde izlenebilir bir dizi o yüzden reyting sıkıntısı yaşayacağını pek düşünmüyorum.Cuma en uygun gün ben Yalan Dünya'nın reytingleri çok yüksek değil Ab gurubunda birinci olabilir total gurubundada dengeler değişebilir bu dizinin gelişi ile :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Tuba'nın dizileri hep cuma yayınlanmıştır.İnş. bu dizide cuma olur
Dila Hanım bekleneni veremedi.20 Dakika cuma olursa özellikle ab gurubunda zirvede yer alabilir diye düşünüyorum

kerem derenin işleri pek parlak değil. ezelin ikinci sezonu ve uçurum battı. bu dizidedende pek umut beklememk lazım. bnce cuma deil perşembe konsun ay yapım perşembenin birincisiydi hani o bakımdan :)) böylece beren mi tuba mı gegiyine son verilir kim büyük ortaya çıkar :)))

- - - Ekleme - - -

Bu dizi aksiyonda içerdiği için erkekler içinde izlenebilir bir dizi o yüzden reyting sıkıntısı yaşayacağını pek düşünmüyorum.Cuma en uygun gün ben Yalan Dünya'nın reytingleri çok yüksek değil Ab gurubunda birinci olabilir total gurubundada dengeler değişebilir bu dizinin gelişi ile :)
tubanın kitlesi kadınlar. dikkat et tubanın fanlarınabak daha çok kadınlardan oluşur. erkeler özelikle evli bir bayana fanlık besleyeceğini sanmıyorum.. üstelik erkek dizileri fazla reytingi yok( kurtlar vadisi farklı bir iş)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
barış falay muhteşem bir seçim barış falay varsa şimdiden abonesiyim dizinin .. sırf falayın oyunculuğu için al yazmalımın dizi versiyonuna katlanmak zorunda kalmıştım .. efsane oyuncu bizim kerpeten ali ..

ayrıca fırat çelik de dizide rol almayı kabul ederse çok iyi olur ..