Show İçerde - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ay dur konuyu değiştireyim @Çiğdem- sen gelince bir selimi değerlendir bak ne selimler var ama sana @destere selim düşmüş otur @vadikızı ablanın dizine uzan ağla:A @dizi kolik ve @Yiğitt de bir değerlendirme yapabilir:A
Ekli dosyayı görüntüle 56170
Bu oğlan Hadisenin eyrovisiona katıldıgı sırada düm tek tek de göbek atan oğlanmiş. Haberiniz varmıydı @Çiğdem- @dizi kolik

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bu oğlan Hadisenin eyrovisiona katıldıgı sırada düm tek tek de göbek atan oğlanmiş. Haberiniz varmıydı @Çiğdem- @dizi kolik
Oha bilmiyordum. Gerçi o zamanlar Johnny Depp gibi gezinmiyormuş ortalarda şimdi baktım netten resimlerine de. :X Daha hoşmuş o halleri. :F

Yalnız bu çocuğun sesi, diksiyonu çok düzgün. Umarım iyi işlerde rol alır bizim diziden sonra. Romantik komedide felan oynamasın, mümkünse o topa girmesin. :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Oha bilmiyordum. Gerçi o zamanlar Johnny Depp gibi gezinmiyormuş ortalarda şimdi baktım netten resimlerine de. :X Daha hoşmuş o halleri. :F

Yalnız bu çocuğun sesi, diksiyonu çok düzgün. Umarım iyi işlerde rol alır bizim diziden sonra. Romantik komedide felan oynamasın, mümkünse o topa girmesin. :X
Bence danscılığa geri dönsün. Nasılsa türkiyede bu acık var:X İçerdenin dövüş kareografi bu herife aitti(sanırım) özellikle su sahnelerinde dövüştüğü kısımlar.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bence danscılığa geri dönsün. Nasılsa türkiyede bu acık var:X İçerdenin dövüş kareografi bu herife aitti(sanırım) özellikle su sahnelerinde dövüştüğü kısımlar.
Mika-der maçında söylemişti Aras Bulut aksiyon-dövüş sahnelerini hem yönetiyor hem çekiyormuş. :X Mestan'ı canlandıran kişi de abisiyimiş, İçerde'nin galasında çok şaşırmıştım. :F

Dansı da gerçekten baya iyiymiş, dansla da ilgilenmeye devam etsin ama oyunculukta da ilerleyebilirse eğer kaliteli işlerle iyi olur. :X Başrol felan olmasın ama Burak Serdar Şanal gibi komik olur uzun saçlarıyla. :F Gerçi o daha yeteneksiz bizim Selim'e göre. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Mika-der maçında söylemişti Aras Bulut aksiyon-dövüş sahnelerini hem yönetiyor hem çekiyormuş. :X Mestan'ı canlandıran kişi de abisiyimiş, İçerde'nin galasında çok şaşırmıştım. :F

Dansı da gerçekten baya iyiymiş, dansla da ilgilenmeye devam etsin ama oyunculukta da ilerleyebilirse eğer kaliteli işlerle iyi olur. :X Başrol felan olmasın ama Burak Serdar Şanal gibi komik olur uzun saçlarıyla. :F Gerçi o daha yeteneksiz bizim Selim'e göre. :A
Saydiğin isimleri tanımıyorum ama kıyas yapmadan da diyebilirimki dansı>oyunculuğundan :A bence Türkiyenin dansçı bi youtubera ihtiyacı var:A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Saydiğin isimleri tanımıyorum ama kıyas yapmadan da diyebilirimki dansı>oyunculuğundan :A bence Türkiyenin dansçı bi youtubera ihtiyacı var:A
Bak abisi buymuş işte Uğur Yıldıran'ın. İçerde'de Mestan'dı. :X Mustafa Yıldıran'mış adı.
%C4%B0%C3%A7erde-Dizisinde-Oynayan-Mestan-Kimdir.jpg

Burak Serdar Şanal'da en son Atv'de ikinizi de sevdim dizisinde oynamış. :X Şu;

ruzgarin-kalbi-ruzgar-kimdir-burak-serdar.jpg

Youtuber'ların sıkı takipçisi olmadığım için hatta takip etmediğim için öyle bi isteğimin olmaması normal. :X Dansta gerçekten başarılı ama demek ki oyunculuğa yönelmiş. Bu alanda ilerleyecekse de biraz geliştirsin bence kendisini, o yüzden romantik komediye felan atlamasın. :F