Show İçerde - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Bully uyumadan okula gidecen galiba sizin sahur biteli cok oldu ne bekliyon de gidinde bende gideyim

Ademe yok he üzdün daha yakışıklı.ss
programin sonuna kadar forumda olmayacağim icin avatrim bu kalsin artik. benim karamsarliklar arasinda herzaman umudunu kaybetmemeyi simgeleyen güvercinim bana yeter

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Finaller bitti dedim ya sana, bu aralar tatildeyim yoksa bu saate kadar ne oturacam

Ama yaz okulu başlayacak 1-2 haftaya.
tatil derken? okula gitmiyonmu :O bilmiyordum. Bende diyorum bu niye hep sabahliyor
iyiymiş
Neyse yaz okulu detayinida baska zaman konusuruz

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
tatil derken? okula gitmiyonmu :O bilmiyordum. Bende diyorum bu niye hep sabahliyor
iyiymiş
Neyse yaz okulu detayinida baska zaman konusuruz
Final sınavları bitince napılır, tatile girilir dimi Sınavlar bittiği zaman tatile girdiğimi anlarsın diye düşünmüştüm

Konuşacak bir şey yok, 2 ders alacam işte yazın

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Bully Türkiyenin sistemini bilmiyorum benim zamanimda haziranin ilk haftasindan sonra 3 aylik tatil baslardi. geçen arkadasimin tezini yazdim yine. onlarda cuma günü girdiler tatile. hemen hemen senin gibi suan dışardan üniversite okuyorum gibi hissediyorum

Final sınavları bitince napılır, tatile girilir dimi Sınavlar bittiği zaman tatile girdiğimi anlarsın diye düşünmüştüm

Konuşacak bir şey yok, 2 ders alacam işte yazın
iyi tamam konuşmayız

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
hhaha aa daha sempatik gözüktün gözüme

Böyle iddia sonucu sevmediği karakteri koyan pp'ler iyi oluyor. O safımda Tarkan ile Rihanna'ya yeneceğini düşündü. Boyunun ölçüsünü aldı Burada yine teke tek olsa ben yenerdim ama 10 kişiye karşı tek mecburen kaybettim birde senin özelden oklavaların. Bak Emir yenilirse @Bully ceza alacak rüşvetlerin beni kandırmaların sonucu kaybettik ama sonucu güzel oldu.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forumu son 1 saatinde kapatmamız güzel hamle oldu yoksa sen napar eder oy bulurdun

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Forumu son 1 saatinde kapatmamız güzel hamle oldu yoksa sen napar eder oy bulurdun

Evet Ozan Forumu kimlere emanet etti.s.s Verilecek 3 oyumuz vardı biz alıyorduk ama Hainler yine ihanet etti. Forumu kapattı. Acım büyükmüş yaa bak tekrar bi cız etti.