İçerde Büyük Finalden İlk Sahne!

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bence de arkadaşlar bu konuda tartışma çıkmamalı. Fragman ve sneak peek aynı şey olsa farklı kelimeler kullanıyor olmazdık. O yüzden başlık değişsin. Hem final tanıtımını açmak için üyelere bir heyecan katılmış olur. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Başlığı değiştirdim ikisi aynı şey değil sneak peek bölümden kısa bir sahne içeriyor gelecek bölümden çıkarımlar yapmak için, fragman bütün bölümü ele alan kısaltılmış tanıtım. Fragman ayrı konuda olacak..

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,509
Puanı
1,061
Yahu ben mi anlatamıyorum? Sen mi anlamak istemiyorsun? Fragman ve Sneak Peek birbirlerinden farklı şeyler, bugüne kadar birbirlerinden ayrı konularda açtık. Aynı konuda açmak mantıksız. Bugüne kadar ayrı konularda açtığımız şeyleri sen istiyorsun diye neden aynı konuda açalım? Ben final bölümünün fragman konusunu açmak istiyorum, çoğu kişide ister bunu zaten.

Ayrıca @Bully,

"Yine de fragman çıkmadan sneak peek konusunun fragman olarak açılması doğru değil bence. :)

İkisi ayrı şeyler." dedi.
Yukarda yazmışım. Anlaşılan ben anlatamıyorum. Fragmanlarda tek sahne değil mi? Bende konusunu açmışım hazırlamışım kaptırmak istemiyorum

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bence de arkadaşlar bu konuda tartışma çıkmamalı. Fragman ve sneak peek aynı şey olsa farklı kelimeler kullanıyor olmazdık. O yüzden başlık değişsin. Hem final tanıtımını açmak için üyelere bir heyecan katılmış olur. :)
Aynen İçerde deyince bile yüreğim güm güm atıyor :F

@Sherlock beni etiket yapmadığın için karışmıyorum :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aynen İçerde deyince bile yüreğim güm güm atıyor :F

@Sherlock beni etiket yapmadığın için karışmıyorum :A

İçerde'yi takip eden yöneticileri etiketledim özellikle. Bugün Kırgın Çiçekler'in sezon finali vardı, onu izliyorsundur diye düşündüm ve rahatsızlık vermek istemedim. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sen hala şu kırık çiçekleri mi izliyorsun Deniz'im. :F Neyse Çağatay'ımı sevdiğini biliyorum, İçerde'yi de takip ediyorsundur. :X
Kırık değil o Kırgın Çiçekler :A ve evet izliyorum şahane gidiyor 88 bölümdür de keyif ala ala izliyorum patlayın :A İçerde 1 bölüm bile izlemedim o kadar söyleyeyim :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Kırık değil o Kırgın Çiçekler :A ve evet izliyorum şahane gidiyor 88 bölümdür de keyif ala ala izliyorum patlayın :A İçerde 1 bölüm bile izlemedim o kadar söyleyeyim :F
Seni esefle kınıyorum. :X Neyse artık yazın izlersin artık canımcım zaman bol ne de olsa. :F 39 bölüm zaten hemen bitirirsin. :X