İçerde Büyük Finalden İlk Sahne!

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Araya girmek gibi olmasın ama belirtmek istedim. Çağatay'ın şuana kadar oynamış olduğu tüm diziler tuttu. Adını Feriha Koydum, Medcezir ve İçerde. :A Şimdide Netflix'in dizisinde oynayacak, onun tutmama ihtimali yok zaten. :A
Estağfurullah ne araya girmesi :D

Halk Çağatay'ı severek izliyor, Çağatay da proje seçimlerini çok iyi yapıyor zaten kaç yıllık kariyer planlamasını da yapmış adam :D

Netflix'te de başrolü kaptı, bakalım Aras nasıl yönetecek kariyerini İçerde'den sonra :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
:ozur:Ah yetişemedim sizlere ya yarın mukabele bitiyor inşallah devam edeceğim diziye

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Halk Çağatay'ı severek izliyor, Çağatay da proje seçimlerini çok iyi yapıyor zaten kaç yıllık kariyer planlamasını da yapmış adam :D

Netflix'te de başrolü kaptı, bakalım Aras nasıl yönetecek kariyerini İçerde'den sonra :A

Çağatay'ın proje seçimleri gerçekten çok başarılı.

Aras Bulut İynemli'de İçerde'de müthiş bir oyunculuk sergiledi, umarım o da başarılı olur bir sonraki projelerinde Çağatay gibi. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061

:ozur:Ah yetişemedim sizlere ya yarın mukabele bitiyor inşallah devam edeceğim diziye

Çağatay'ın proje seçimleri gerçekten çok başarılı.

Aras Bulut İynemli'de İçerde'de müthiş bir oyunculuk sergiledi, umarım o da başarılı olur bir sonraki projelerinde Çağatay gibi. :A
@Çiğdem- in yumusatici etkisi burada da devrede:A @Bully @mrt-06 @Harunnn60 @Doğu @cookies @Yiğitt C9JMRLHUAAAoyUK.jpg