İçerde 32. Bölüm Yorumları

@xemrexxx final cumaya az sabret sonra öğrenecegini öğrenirsin

Geç kaldın bugün sanki mutfağa, hadi acele et bakalım akşam yorum şov yapıyoruz
rafeti bekledik cnm yoksa oylama bu saate kalmazdı yapmadan gitmek istemedim oylamayı videolarıda atıp öyle gidicem işimi erteledim ms gecikmesin diye

Celal'in kalp cihazına bağlanıp heyecanlanması, üzülmesi bununla birlilte cihazin ötmesi çok orijinal bir sahne oldu.

Celal'in kalp cihazına bağlanıp heyecanlanması, üzülmesi bununla birlilte cihazin ötmesi çok orijinal bir sahne oldu.

welsin kızı sanırım cnm

pompy bazen durup duurp çok ince laf ediyor ayoll yiğiti gömdü

yetiştim @xemrexxx @Bully @MasacRE- mertim büyük oyunculuk sergiliyor şuan
Yusuf müdürüm tekmeyi bastı ona hadi naş

Şimdi de Eylem ve Füsun tekmeyi basacak ay çok acıklı

Yusuf müdürüm tekmeyi bastı ona hadi naş

Şimdi de Eylem ve Füsun tekmeyi basacak ay çok acıklı
bana gülünç geliyordu o celalın o hali hele melekle konusurken korna sesleri gibi sesler geliyordu hahahah adam gebere gebere konusuyor gibiydi komikti yanı

bana gülünç geliyordu o celalın o hali hele melekle konusurken korna sesleri gibi sesler geliyordu hahahah adam gebere gebere konusuyor gibiydi komikti yanı
Ölmüyor da ihtiyar o yaşına rağmen

Yılmaz Brothers Serkan'ı gebertecekler şimdi

sarp mertim sayesinde katil oldu

ben biraz analiz ettimde bence mert öğreniyor ayy inş öyle olur ayoll zaten polis oldunuda çözdü sarpın bu sayede söylemez celala
Fragmanın sonunda belliydi zaten demek en başından beri bla bla bir şey deyip şaşırıyordu.

Başladı reklam düzeni değişmiş.