İçerde 32. Bölüm Yorumları

@xemrexxx final cumaya az sabret sonra öğrenecegini öğrenirsin :A

Geç kaldın bugün sanki mutfağa, hadi acele et bakalım akşam yorum şov yapıyoruz :A
rafeti bekledik cnm yoksa oylama bu saate kalmazdı yapmadan gitmek istemedim oylamayı videolarıda atıp öyle gidicem işimi erteledim ms gecikmesin diye :A

Hamarat kız canım belli, hep diyorum zaten alan yaşadı onu :A
The Flash gibi @Çiğdem- bir çırpıda sofrayı kurar eminim. :A
hhaha teşekkler ama laz kızlarında normal bir durum :A

videoları halletim ben şimdi bir koşu mutfağıda halledip geleyim dizi saatimne görüşürüz
Jesse_Quick.jpg

Celal'in kalp cihazına bağlanıp heyecanlanması, üzülmesi bununla birlilte cihazin ötmesi çok orijinal bir sahne oldu. :D

Celal'in kalp cihazına bağlanıp heyecanlanması, üzülmesi bununla birlilte cihazin ötmesi çok orijinal bir sahne oldu. :D

welsin kızı sanırım cnm :A :A :A

pompy bazen durup duurp çok ince laf ediyor ayoll yiğiti gömdü :A

yetiştim @xemrexxx @Bully @MasacRE- mertim büyük oyunculuk sergiliyor şuan :(
Yusuf müdürüm tekmeyi bastı ona hadi naş :Z

Şimdi de Eylem ve Füsun tekmeyi basacak ay çok acıklı :A

Yusuf müdürüm tekmeyi bastı ona hadi naş :Z

Şimdi de Eylem ve Füsun tekmeyi basacak ay çok acıklı :A
bana gülünç geliyordu o celalın o hali hele melekle konusurken korna sesleri gibi sesler geliyordu hahahah adam gebere gebere konusuyor gibiydi komikti yanı :A :A :A

bana gülünç geliyordu o celalın o hali hele melekle konusurken korna sesleri gibi sesler geliyordu hahahah adam gebere gebere konusuyor gibiydi komikti yanı :A :A :A
Ölmüyor da ihtiyar o yaşına rağmen :A

Yılmaz Brothers Serkan'ı gebertecekler şimdi :A

sarp mertim sayesinde katil oldu :Z:Z:Z

ben biraz analiz ettimde bence mert öğreniyor ayy inş öyle olur ayoll zaten polis oldunuda çözdü sarpın bu sayede söylemez celala :A
Fragmanın sonunda belliydi zaten demek en başından beri bla bla bir şey deyip şaşırıyordu. :A

Başladı reklam düzeni değişmiş. :A