mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çok abartılı mmikler kullanıyor cnm çağatayı aklı basında olmayan ergen kızlar sever :A

aras çok başarılı oynuyor :A
Ablam bak nasıl da objektif yorum yapıyor birde kas görünce deliriyor diyordun oysa Çağatay'ın Aras'tan daha çok kası vardır. :A @xemrexxx

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zevklerimiz aynı. :A

Daha önceki soyunduklarına saysın. :F
hayır 2.bölümde aras memelerini gösterdi ondan onu tutuyor çağatay soynmadı daha o da soynsa aklı karışır çikinellanın:A
hhahah aa allahtan emre eski gücünü kaybettide milleti daha yanlıs yönlendiremiyor ayoll
:A :A .:A

Adını Feriha Koydum'u da mı izlemedin. :eek: @Çiğdem-
O diziyi neden izliyeyim ayoll :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
hhahah aa allahtan emre eski gücünü kaybettide milleti daha yanlıs yönlendiremiyor ayoll
ayol senin adın çıkmış 9 a inmez 8e yani adın olmuş donu zilli, giresun hogathası,evde kalmış v. daha napayım bu ka kötü sıfat yeter sana yüzüne bir @destere bakıyor o da 15-65 yaş arası her dişiye bakan bir tip:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

O diziyi neden izliyeyim ayoll :A
İzlemeyen yoktu o yüzden sordum. :A Ben hatta Feriha'nın annesinin taklidini yapardım okulda. :A

Diziyi ben de artık TV'den izliyorum haftaya gelin de hep bilrlikte yorumlaşarak izleyelim. :A @Bully @Çiğdem- @xemrexxx

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben hala dizinin final yapacağını düşünmüyorum. Sarp açığa çıkmadı, Kudret ve Celal arasındaki kapışma devam ediyor, Sarp ve Mert kardeş olduklarını; onları Celal'in ayırdığını bilmiyorlar. Yani bir sürü açığa çıkmayı bekleyen sır var. 8 bölüm bana göre yeterli bir süre değil bu kadar olayın yaşanması için. Bence sezon finalinde Sarp ve Mert gerçeği öğrenir, önümüzdeki sezon iki kardeşin intikamlarını almaya çalışmalarını izleriz.

Öyle bir şey yaparlarsa hata olur. Ben en başından beri söylüyorum dizi bu sezon bitmeli ikinci sezon olmamalı diye. Çünkü dizinin konusu buna müsait değil. Bu sezonun sonunda herşeyi bağlayıp tadında bitirmeliler ki 8 bölüm bunun için gayet yeterli bir süre. Zaten bu şekilde planlamışlarsa hiçbir sorun olmaz güzel bir şekilde final yapar ve biter dizi.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Çiğdem- bölüm harikaymış gerçekten :A Melek'in ölüsünü öpen öpeneydi, zaten karakteri fazla sevmediğim için duygulanmadım açıkçası, demek ki dizi adına önemli bir karakter değilmiş :A

Mert açığa çıktı sonunda, herkes tarafından da dışlandı çok üzüldüm :A

Sarp ve Mert birlik olup Kudret'i Celal Baba'nın önüne attılar, bakalım yırtabilecek mi Kudret :F Ben Sarp polise haber vermiştir diye düşünüyorum ama bakalım :A

Çılgın Selim Mert'ten intikamını aldı :F Mert yalandan yedi dayağı Celal Baba'sını kurtarmak için :A Safoz Selim :D

Ama Serkan'ı yakaladıktan sonra Sarp az daha batırıyordu neyse ki Mert kurtardı abisini :A

Çağatay da Aras da çok iyi oyunculuk sergilediler bu bölüm, Çetin Tekindor'ı zaten tartışmıyorum bile :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@Çiğdem- bölüm harikaymış gerçekten :A Melek'in ölüsünü öpen öpeneydi, zaten karakteri fazla sevmediğim için duygulanmadım açıkçası, demek ki dizi adına önemli bir karakter değilmiş :A

Sarp ve Mert birlik olup Kudret'i Celal Baba'nın önüne attılar, bakalım yırtabilecek mi Kudret :F Ben Sarp polise haber vermiştir diye düşünüyorum ama bakalım :A

Çılgın Selim Mert'ten intikamını aldı :F Mert yalandan yedi dayağı Celal Baba'sını kurtarmak için :A Safoz Selim :D

Ama Serkan'ı yakaladıktan sonra Sarp az daha batırıyordu neyse ki Mert kurtardı abisini :A

Çağatay da Aras da çok iyi oyunculuk sergilediler bu bölüm, Çetin Tekindor'ı zaten tartışmıyorum bile :D
Haftaya izliyor muyuz? :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Haftaya izliyor muyuz? :A
@Bully gelirse izleriz atacanda tvden bakıcakmıs yalnız bırakmayalım çocuğu :A