Ünlülerin Doğum Günü

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
İyi ki doğdun Şebnem Dönmez :Z

1621280816426.png

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and serhatt

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Seneye hem burda hem özel kutlarız :bhr:
Forumun en iz bırakanlardan ve en gururlandıran üyesi :love1:
Benim böyle kategorilere ihtiyacım yok canım teşekkür ederim ama ben başarılarımla abartılmayı seviyorum boş abartılar bana uymuyor. :A Bence forumun en abartılması gereken kişisi sensin emek veriyorsun o kadar. :bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Benim böyle kategorilere ihtiyacım yok canım teşekkür ederim ama ben başarılarımla abartılmayı seviyorum boş abartılar bana uymuyor. :A Bence forumun en abartılması gereken kişisi sensin emek veriyorsun o kadar. :bhr:
Hayatım boyunca emeklerim hiç bir zaman boşa gitmedi şükür. Okul zamanı sosyal hayatı sıfıra indirmiştim ama meyvesini fazlasıyla almıştım sonradan :A
Reelimi çok bilmezsiniz ama biz senin reelini biliyoruz ve gördüğümüz o başarılarını dile getirmemizi hakediyorsun :bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hayatım boyunca emeklerim hiç bir zaman boşa gitmedi şükür. Okul zamanı sosyal hayatı sıfıra indirmiştim ama meyvesini fazlasıyla almıştım sonradan :A
Reelimi çok bilmezsiniz ama biz senin reelini biliyoruz ve gördüğümüz o başarılarını dile getirmemizi hakediyorsun :bhr:
Burada kalsaydım başarısız bir kişi olacaktım neyse ki Twitter'ı tercih ettim :A