Ünlü Resimleri Bölümü - Yeni Kurallar

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
95,706
34,448
1,060
Bu bölümde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır.

- Yeni konu açarken veya daha önceden açılmış bir konuya mesajla yeni resimler eklerken +13 resimler eklemek kesinlikle yasaktır. Resimlerde kadının veya erkeğin genel ahlaka uygun şekilde giyinik olmaları gerekmektedir ve bu kıyafetler kesinlikle transparan olmamalıdır.

- Eklenen resimler üzerinde başka bir sitenin reklamını barındırmamalıdır.

- Yeni konu açılırken en az 6 yeni resim eklenmelidir. (Eğer konusu açılan kişi çok yeni tanınmış biriyse ve gerçekten 6 tane resmi bulunamayacak durumdaysa 3 veya 3'ten fazla olma koşuluyla kabul edilebilir.)

- Bir ünlüye dair birden fazla resim başlığı açılabilir fakat birden sonraki açılan başlıklar belli bir konuya özel olmalı ve bu konu başlıkta belirtilmelidir. Örneğin şu şekilde farklı Hazal Kaya konuları açılabilir: Hazal Kaya (A.Ş.K. - Azra) Resimleri, Hazal Kaya (Aşk-ı Memnu - Nihal) Resimleri, Hazal Kaya Altın Kelebek Ödülleri Gecesi Resimleri...

- Yeni konu açarken resimdeki kişiler ve varsa resimlerin genel konusuyla ilgili bilgi verici açıklama yazıları yazılmalıdır. Bu açıklamalar en az üç cümleden oluşmalıdır.