Özgür 25.000'ler Kulübünde!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ahahahah teşekkür ederim Sherlock beyciğim... :A Uzun bir süre Kadıköy'de olamayacağım bu gidişle hep buradaki kulüplerden medet umacağım. :A Mesajlarımın böyle beğenilmesi beni çok mutlu ediyor. :bhr: Bol film yorumlamalı bir yıl olsun 2021 benim için o zaman. :A

Hediyeler de efsane. :bhr: Özellikle Mücbir videosu. :F Serkan Keskin'in sarhoş taklidi gerçekten efsaneydi. Gece gece iyi güldüm sayende. :Z
Ne demek Özgür beyciğim. :A Sayın Gs'li dostum @Maskeli Fedai oradaki bütün kulüplerin müdavimi olmuş diye duydum, aşısını da olmuş yardımcı olsun hemşosuna... :A Temennilerinin tamamı muhteşem, hepsinin hatta daha fazlasının yaşanmasını umuyorum. :bhr:

Ahahahaha. :A Serkan Keskin zaten komik bir adam, bir de bu ikiliyle buluşunca inanılmaz komik muhabbetler çıkıyor ortaya. :A Serkan Keskin'le yapılan varis çorabı muhabbetine de çok gülmüştüm. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,298
Puanı
1,060
Ne demek Özgür beyciğim. :A Sayın Gs'li dostum @Maskeli Fedai oradaki bütün kulüplerin müdavimi olmuş diye duydum, aşısını da olmuş yardımcı olsun hemşosuna... :A Temennilerinin tamamı muhteşem, hepsinin hatta daha fazlasının yaşanmasını umuyorum. :bhr:

Ahahahaha. :A Serkan Keskin zaten komik bir adam, bir de bu ikiliyle buluşunca inanılmaz komik muhabbetler çıkıyor ortaya. :A Serkan Keskin'le yapılan varis çorabı muhabbetine de çok gülmüştüm. :A

Yoldaşım şimdi izledim.Gülmekten ağzım yarıldı.Mücbir sebepler kanalını takip etmeye yeni mi başladın? :A