Özcan Deniz "Karagül" Dizisinden Ne Kadar Kazanacak?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İyi paraymış.Adama değilde senariste versinler paranın yarısını daha makbule geçer.:F

@dizi kolik Show'a transfer etmemişsin bu konuda diziyi.:A

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ebru'nun Halfetiye gelmesi, Narin ile Ebru'nun kavgaları hepsi Murat etkisiyle oluştu :)
O bir araç yani dolaylı yönden sadece ama yani tüm konu onun üzerine kurulu demek biraz abes, Murat'ın gelmesini isteyenlerden biri de benim çünkü hikaye hep aynı yerde dönüp dolaşıyordu. Gerçi biraz önce yeni bölüm fragmanını gördüm baya olaylar olaylar, dünkü bölümü izlesem mi bilmiyorum bu aralar pek zamanım yok dizi izlemek için...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
özcan deniz geldiktan sonra izlemem :) filmelrde başarılı dizilerde değil :D
Özcan Deniz iki bölüm sonra gelecek deniyor bırakma bence çünkü daha da heyecan fırtınası gelecek. :)

O bir araç yani dolaylı yönden sadece ama yani tüm konu onun üzerine kurulu demek biraz abes, Murat'ın gelmesini isteyenlerden biri de benim çünkü hikaye hep aynı yerde dönüp dolaşıyordu. Gerçi biraz önce yeni bölüm fragmanını gördüm baya olaylar olaylar, dünkü bölümü izlesem mi bilmiyorum bu aralar pek zamanım yok dizi izlemek için...
Ben zaten bütünüyle onun üzerine kurulu demek istemedim etkisi yok dedikleri için öyle söyledim :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bana kalsa ;
Mesur Akusta 50 bin
Şerif Sezer 40 bin
Ece Uslu 30 bin
Özlem Conker 30 bin
almalı diğer hiçbir oyuncu hiçbirşeyi haketmiyor :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ya Özlem :)

Yani Hilal :)

o kadında hakediyor bi 35 bin tl asıl işin başı o... :D

Hilal Altınbilek herşeyin daha fazlasını hak ediyor ünlü olmamasına rağmenn çok şeyi başarıyor....

Haa gel gelelim özcan deniz'e bence 35 bin tl fazla rolü neki parası ne olsun..işin başı mesut bey ya neyse....

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
O kadar parayı hakettiğini düşünmüyorum. Hele Ece Uslu ile aynı , Şerif Sezer , Özlem Conker ve Mesut Akusta'dan fazla para alması çok saçma.

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Dizinin kilit oyuncusu bence Ece Uslu. Tamam Mesut Akusta, Özlem Conker, Şerif Sezer, Hilal Altınbilek çok iyi canlandırıyorlar karakterlerini ama Ece Uslu'nun dram sahnelerinde seyirciye verdiği duygusallığı hiç kimse vermiyor ya da haksızlığa boyun eğmeyişi felan onun kadar güzel canlandırabilen başka bir oyuncu yok. Rol aldığı tüm dizilerde içine girdiği kılığı bütünüyle çok iyi yansıtabiliyor. Aldığı parayı da sonuna kadar hak ediyor hatta daha fazlasını. :)