Özcan Deniz "Karagül" Dizisinden Ne Kadar Kazanacak?

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği ve çekimleri Gaziantep ve Şanlıurfa'nın Halfeti yöresinde çekilen "Karagül" dizisine önümüzdeki bölümlerde geri dönecek olan Özcan Deniz'in Karagül dizisinden ne kadar kazanacağı belli oldu!

Başrollerinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl, Mesut Akusta, Özlem Conker ve usta oyuncu Şerif Sezer'in yer aldığı "Karagül" dizisinden Özcan Deniz bölüm başına tam 35 Bin TL alacak!

"KARAGÜL" DİZİSİNİN DİĞER OYUNCULARI NE KADAR KAZANIYOR?

Karagül dizisinin başrol oyuncusu Ece Uslu'da diziden bölüm başına 35 Bin TL, Yavuz Bingöl ve Şerif Sezer 30 Bin TL, Özlem Conker 28 Bin TL, Mesut Akusta ise bölüm başına 25 Bin TL kazanıyor.

Yeni sezonda Show TV'ye geçmesi beklenen "Karagül" dizisi Cuma akşamları 20.30'da Fox'ta!

6y5EMvK8djdiLEbYtMe3OhlA.jpg

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çok değil mi yahu diğer oyuncuların emeklerine yazık. :D

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yavuz Bingöl 30 bin alırken, Mesut Akusta 25 bin hiç adil değil.

Niye çok olsun ki zaten dizi Murat'ın üzerine kurulu neredeyse. :)
Mesut Akusta konusunda bende hemfikirim seninle, ama fikrimce gelecek sezon iyi bir zam alacaktır diye düşünüyorum. Çok iyi rol yapıyor çünkü. :)

Benim esas merak ettiğim dizide Özlem'in ne kadar aldığı. :X

FOX'tan çok Show yazısı gördüm Karagül konularında. :A @dizi kolik

°°°mobil mesaj°°°
Yeni sezonda hep birlikte göreceğiz kanalını artık, ben bu konuda açıklama yapmak istemiyorum çünkü. :):)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Oynamadığı halde onun üzerine mi kurulu? :)
Ilk bölümde dizideydi zaten sonra Kendal yani abisi Murat'ı yani Özcan Deniz'i nehirde boğdu. Murat'ın Halfeti de evlendiği Narin yani Özlem Conker ve İstanbul'da evlendiği Ebru yani Ece Uslu. Ebru Murat ölünce Halfetiye geliyor ve olaylar başlıyor zaten. :)

Mesut Akusta konusunda bende hemfikirim seninle, ama fikrimce gelecek sezon iyi bir zam alacaktır diye düşünüyorum. Çok iyi rol yapıyor çünkü. :)

Benim esas merak ettiğim dizide Özlem'in ne kadar aldığı. :X

Yeni sezonda hep birlikte göreceğiz kanalını artık, ben bu konuda açıklama yapmak istemiyorum çünkü. :):)
Özlem figüran gibi görünse de başrollere taş çıkartır. Ama bu aralar rolünü azalttılar iyice ya. :(

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Özlem figüran gibi görünse de başrollere taş çıkartır. Ama bu aralar rolünü azalttılar iyice ya. :(
Bu arada sen hikaye Özcan Deniz'in üzerine kurulu demişsin de hikaye Özcan Deniz'in üzerine kurulu değil ki. Yani diziye Özcan Deniz fanları ısrar ediyor diye geliyor muhtemelen, bu sabah Fox İzliyoruz'da da dendi yani fanlar ısrar etmese böyle bir şey olmayacaktı, Özcan Deniz sadece konuk olarak kalacaktı. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu arada sen hikaye Özcan Deniz'in üzerine kurulu demişsin de hikaye Özcan Deniz'in üzerine kurulu değil ki. Yani diziye Özcan Deniz fanları ısrar ediyor diye geliyor muhtemelen, bu sabah Fox İzliyoruz'da da dendi yani fanlar ısrar etmese böyle bir şey olmayacaktı, Özcan Deniz sadece konuk olarak kalacaktı. :)
Ebru'nun Halfetiye gelmesi, Narin ile Ebru'nun kavgaları hepsi Murat etkisiyle oluştu :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Hakediyor bence o kadar dizilerde ve filmde oynamış bir kişi olarak aldığı para normal
Asmalı Konak ki bir zamanlar ekranlarda ilgiyle izlenmiş bir dizi..
Filmlere gelince
Evim SensiN
Ya Sonra
gibi filmlerden sonra hakediyor...

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
ozcan denizin 35bin almasi!!! kaç nedeni var:
1-avşar film pazarligi bilmiyor, ki diger oyuncularda bir dizi tuturmamalarina ragmen iyi para aliyor.
2- ozcan çok akillidir, kendini bulunmyan hint kumaşi saniyor.
3- dizi o kadar ciro yapiyor ki 35bin az geliyor (ab orani oyle gosteriyor zaten)
4- diger oyuncular çok saflar, ki yavuz bingol cin gibidir.
5- bu sozun arkasi boş, o zaman ajda dan palavra gelsin.
6- maliyeti( yeme/içme/vergi/bilet parasi) le beraber 35bin.