'Öğretmen'in Final Tarihi Değişti! | FOX

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,014
Puanı
610
Yaptığı cidden izleyiciye büyük saygısızlık. Sezon başladığından beri doğru düzgün tekrarını vermedi, final kararı aldı. Şimdi de dediğin gibi iki gün hiç bir şey olmamış gibi davranıyor, Pazar günü diziyi koymuyor. Zaten bölüm çekimleri tamamlandı, yayınla. Ne olacak...

Ama yukarıda dediğim gibi zaman kaybetmeden, ara vermeden Savaşçı'yı yayınlayacak gibi Öğretmen biter bitmez.
Savaşçının kanal değiştirme konusu dönüyor ama bence kanal elindeki bu reytingi kaybetmek istemeyecektir...
Öğretmen gerçekten güzel bir işti ama tv'de değil de dijitale hazırlansa daha rahat olurlardı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Savaşçının kanal değiştirme konusu dönüyor ama bence kanal elindeki bu reytingi kaybetmek istemeyecektir...
Öğretmen gerçekten güzel bir işti ama tv'de değil de dijitale hazırlansa daha rahat olurlardı.
Son bölümünde 5+ reyting aldı, devam ederse Aralık - Ocak ayında daha da yükselir, yükselme potansiyeli olan bir dizi. Kanal zaten zor günler geçirecek gibi, onu kaybederse büyük akılsızlık olur.

Öğretmen kesinlikle dijitale olmalıydı, böyle bir dizi TV'de harcandı resmen.

• Beğendim
Reactions: STAR

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ah keşke pandeminde etkisi büyük ama kanalında hatası var erken ara veren diziyi geç başlatmayacaktı Fox bu işleri öğrenmeli bence
Eğer Savaşçı denildiği gibi kanal değiştirirse, bu bir ay öncesinden belli olacak bir şeydir yani. Sen Çal Kapımı gün değiştirir Pazar'a alınırdı, Öğretmen Çarşamba devam ederdi kendi gününde. Doğru tanıtım ile de yüksek alması sağlanabilirdi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Eğer Savaşçı denildiği gibi kanal değiştirirse, bu bir ay öncesinden belli olacak bir şeydir yani. Sen Çal Kapımı gün değiştirir Pazar'a alınırdı, Öğretmen Çarşamba devam ederdi kendi gününde. Doğru tanıtım ile de yüksek alması sağlanabilirdi
Bence Fox iki yaz dizisi almamalıydı baştan. Bir şekilde Öğretmen erken başlamalıydı kanal sıkışacak olduğunu biliyordu

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence Fox iki yaz dizisi almamalıydı baştan. Bir şekilde Öğretmen erken başlamalıydı kanal sıkışacak olduğunu biliyordu
Bay Yanlış'ı Kanal D veya Star TV alsaydı, şuan böyle şeyleri konuşmazdık. :( İki yaz dizisi cidden fazla geldi kanala. Biri gitti, ama doğru gün boşalmadı.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bay Yanlış'ı Kanal D veya Star TV alsaydı, şuan böyle şeyleri konuşmazdık. :( İki yaz dizisi cidden fazla geldi kanala. Biri gitti, ama doğru gün boşalmadı.
Çocukluk günden kaybediyor şu an Hercai ve Kırmızı Oda varken bu sonuçlar çok şaşırtıcı değil gün değişikliği yapacak günü de yok. Büyük ihtimalle yeni yılı göremez.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çocukluk günden kaybediyor şu an Hercai ve Kırmızı Oda varken bu sonuçlar çok şaşırtıcı değil gün değişikliği yapacak günü de yok. Büyük ihtimalle yeni yılı göremez.
O diziyi Cuma'dan başka bir güne de koyamazdı kanal bence. Salı günü de Masumlar Apartmanı karşısında iyi gitmezdi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Nedir şu dizinin FOX'tan çektiği. Önce bir an önce kurtulmak için apar topar final kararı alıyorlar şimdi de keyfi (aslında olması gereken bir şey ama cuma ve cumartesi dizileri varken onun yayınlanmaması saçmalık) ara veriyorlar gerçekten yazıklar olsun.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
O diziyi Cuma'dan başka bir güne de koyamazdı kanal bence. Salı günü de Masumlar Apartmanı karşısında iyi gitmezdi.
İşte sıkıntılı Fox çok fazla dizi aldı. Sonuçta böyle oluyor. İmkan olsa başka günlerde tutardı bence dizi. Salı tabiki olmazdı

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İşte sıkıntılı Fox çok fazla dizi aldı. Sonuçta böyle oluyor. İmkan olsa başka günlerde tutardı bence dizi. Salı tabiki olmazdı
Çok dizi aldı, ama almasa yine tutmazdı. Bu diziyi hafta sonu yayınlanmayacağı kesindi, Salı ve Cuma olmadı. Pazartesi ve Perşembe dolu. Çarşamba günü Sen Çal Kapımı olmasa, o güne koysa ne olur bilemem.

Ama kanal her dizisinden sonra bu dizinin tekrarını verdi, gündüz kuşağında koydu tekrarını ama yine beklenileni vermedi. Ayrıca sosyal medyada da etki yaratmadı. Yeni yılı çıkaramazsa şaşırmam, dediğin gibi göremeyecek.

• Beğendim