Öğretmen - Tanıtım Fragmanları | Yeni Dizi - FOX

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
İlker Kaleli'nin bu sahnedeki performansını bende tiyatral ve abartılı bulanlardanim ama onu geçtim Ceren Moray, Serkan Keskin, Serhat Kılıç gibi oyuncuların olduğu bi diziyi oyunculuktan vurmakta ne bileyim komik gerçekten.😄

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
İyi bir oyunculuk izlemek isteyenler bu sahneyi izleyebilir. İlker Kaleli'nin berbat ağlama performansından sonra gözlerinizin pası silinsin biraz :F

• Beğendim
Reactions: kerem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
İlker Kaleli'yle Hande Erçel'i kıyaslayabilen zihniyet.. Adamın İngiltere'deki en ünlü ve prestijli oyunculuk okullarından birinde (adını hatırlamıyorum) eğitim görebilen nadir Türklerden olduğunu bilmeyip modelden dönme olduğunu düşünenlerden bir şey beklememek lazım tabii.

Konu bu adamın fragmandaki rezalet oyunculuk performansıydı. İşine gelince kıvırmasını çok güzel biliyorsun. Sakın Kadın ve reyting kurbanı Poyraz Karayel'i karşılaştırma sen zararlı çıkarsın. Kalite olarak da reyting olarak da. :A

O çok önemsediğin AB grubunda dahi Kadın Poyraz Karayel'i 6'ya katladı. Yani neymiş her daim senin görüşün azınlıktaymış. :A

Bunların önüne kanıt bile koysan inanmazlar boşver ama herkes biliyor zaten Poyraz Karayel'in finalde dahi 2 küsür reyting aldığını. :A

Neyse ben gidip Şirin'in sahnelerini izleyeyim de gözümüz biraz oyunculuk görsün. :A
Evet o kızın aşırı abartılı psikopat performansıyla kendine eziyet etmeye devam edebilirsin bu konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok. :A Adamı Kadın'ın oyuncularıyla kıyaslayıp muhabbeti başlatan sizsiniz yoksa o bitik diziden niye başka dizinin fragman konusunda bahsedeyim. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
İlker Kaleli'yle Hande Erçel'i kıyaslayabilen zihniyet.. Adamın İngiltere'deki en ünlü ve prestijli oyunculuk okullarından birinde (adını hatırlamıyorum) eğitim görebilen nadir Türklerden olduğunu bilmeyip modelden dönme olduğunu düşünenlerden bir şey beklememek lazım tabii.

Evet o kızın aşırı abartılı psikopat performansıyla kendine eziyet etmeye devam edebilirsin bu konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok. :A Adamı Kadın'ın oyuncularıyla kıyaslayıp muhabbeti başlatan sizsiniz yoksa o bitik diziden niye başka dizinin fragman konusunda bahsedeyim. :A
Aynen kimsenin finalini bile merak edip izlemediği bitik Poyraz Karayel'den bahsetme zaten. Nedense senin o İlker Kaleliciğin Kadın'ın aynı yapımcılarıyla şuan iş yapıyor. Kendinle çelişmekte üstüne yok. :A

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Konunun İlker Kaleli'den Kadın'a, ordan Poyraz Karayel'e, ordan Hande Erçel'e gelmesi...
Neyse ben çekirdeğimi aldım, kaosları izlemeye başladım :A :A

40717-vatandas-intihari-cekirdek-citleyerek-seyretti-58b430cb8c833.jpg

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hayır tabiki ama konumuz kalite değil ki şuan. Kendisi her hafta dizinin yüksek reytingler almasına rağmen bunu kabullenemeyip baltalayan, bahane bulan, kötüleyen birisi. Öyle ki dizinin tekrarı 2 reyting aldı diye balonunuz patladı bile diyebiliyor. Bu kişiye ben tabiki reytinglerle cevap vereceğim.
Güzellik ve kalite görecelidir. Ayrıca kadın; poyrazdan daha kaliteli zaten ama bunu tartışmayacağım. :A

Kalite karşılaştırmasını reytingler üzerinden yapıyorsunuz, gördüğümü söylüyorum. Kalite tabii ki görecelidir, benim takıldığım nokta belli. “Balonunuz patladı” yorumunda herhangi bir ciddiyet veya artniyet arıyorsanız vay halinize zaten...

• Beğendim
Reactions: Angelica and soo

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
"Tiyatral oynamış" yorumunun savunmak amacıyla söylendiğini düşünenler olması ayrıca komik. Elbette sahne için bile olmaması gereken bir görüntü. Bu terimin gereksiz abartılı hareketlerle, dikkat çekmek için büyük büyük jestlerle oynandığını ifade etmek için kullanıldığını anlayacağınızı düşünmüştüm. Eleştirileri nispeten doğru buluyorum fakat iki dakikalık bir görüntü üzerinden dizinin tüm kadrosuna sallamanın, başka bir işle kıyaslama yapmanın anlamsızlığına ergenlikten başka diyecek bi şey bulamıyorum.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
İlker Kaleli'yle Hande Erçel'i kıyaslayabilen zihniyet.. Adamın İngiltere'deki en ünlü ve prestijli oyunculuk okulunda eğitim görebilen nadir Türklerden olduğunu bilmeyenlerden bir şey beklememek lazım tabii.

Evet o kızın aşırı abartılı psikopat performansıyla kendine eziyet etmeye devam edebilirsin bu konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok. :A
Seray Kaya'ya abartı diyip İlker'i övmek...
Neyse bu saçma yorum karşısında susuyorum.
Kalite karşılaştırmasını reytingler üzerinden yapıyorsunuz, gördüğümü söylüyorum. Kalite tabii ki görecelidir, benim takıldığım nokta belli. “Balonunuz patladı” yorumunda herhangi bir ciddiyet veya artniyet arıyorsanız vay halinize zaten...
Aseratın yancısısın galiba

• Beğendim
Reactions: kerem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Konunun İlker Kaleli'den Kadın'a, ordan Poyraz Karayel'e, ordan Hande Erçel'e gelmesi...
Neyse ben çekirdeğimi aldım, kaosları izlemeye başladım :A :A

40717-vatandas-intihari-cekirdek-citleyerek-seyretti-58b430cb8c833.jpg
Konuyu buraya getirtenler utansın aşko. :A
Aynen kimsenin finalini bile merak edip izlemediği bitik Poyraz Karayel'den bahsetme zaten. Nedense senin o İlker Kaleliciğin Kadın'ın aynı yapımcılarıyla şuan iş yapıyor. Kendinle çelişmekte üstüne yok. :A
Senaryosu iyiymiş demek ki ondan çalışıyor. Adam o yapımcılarla iş yapıyor diye kafamı duvarlara vuracağını falan mı sandın. :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Son gelen üye yüzünden her konuda KADIN dizisinin muhabbetinin dönmesinden midem bulandı. Sonlandırın artık, biten bitmiş giden gitmiş.

• Beğendim
Reactions: Aserat

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Laf atmıyorum en azından kötü niyetle söylemiyorum. Sizde açıyorsunuz veya açanlara çanak tutuyorsunuz, uzattıkça uzatıyorsunuz.
Ee sen direkt yeni üye yüzünden demişsin, midem bulandı vs gibi kötü söylemlerde bulunmuşsun.
Benim anlamadığım benim burda yaptığım 2 olumsuz yorumu aserat sürekli yapıyor, tamam ciddi olmayabilir ama ben de ciddi değilim ki. Kimseye kötü bir şey demedim burada ama gelmiş kötü konuşan benmişim gibi konuşuyorsunuz.
Ben dizinin kadrosu iyiydi yazık olucak diyince Kerem Kadın'ın kadrosu daha iyi dedi, aseratta ona cevap olarak yine ve yine kadını kötüleyince ben de ona cevap verdim. Tartişma böyle basladı. Kadın isminin geçtiği her konuda kadını kötüleyen aserata kimse laf etmiyorken 2 günlük üye olan benim bu kadar üzerime gelinmesi saçma geldi.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Ee sen direkt yeni üye yüzünden demişsin, midem bulandı vs gibi kötü söylemlerde bulunmuşsun.
Benim anlamadığım benim burda yaptığım 2 olumsuz yorumu aserat sürekli yapıyor, tamam ciddi olmayabilir ama ben de ciddi değilim ki. Kimseye kötü bir şey demedim burada ama gelmiş kötü konuşan benmişim gibi konuşuyorsunuz.
Ben dizinin kadrosu iyiydi yazık olucak diyince Kerem Kadın'ın kadrosu daha iyi dedi, aseratta ona cevap olarak yine ve yine kadını kötüleyince ben de ona cevap verdim. Tartişma böyle basladı. Kadın isminin geçtiği her konuda kadını kötüleyen aserata kimse laf etmiyorken 2 günlük üye olan benim bu kadar üzerime gelinmesi saçma geldi.
Senin foruma kayıt oluş amacın kötü bi kere o yüzden kendini masummuşsun gibi gösterme. Evet aseratın yaptıklarına hepimiz sinir oluyoruz zaman zaman ama hiç bir seferinde bu konular bu kadar uzayıp her tarafa saçılmıyor.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Son gelen üye yüzünden her konuda KADIN dizisinin muhabbetinin dönmesinden midem bulandı. Sonlandırın artık, biten bitmiş giden gitmiş.
Bana laf atmadan önce keşke kadın konusunu önce kimler açmış bir baksaydın?
Kadın konusunu @Aserat açtı zaten de, herkesin görüşleri farklı olabilir seviyeli tartışıyorsak sıkıntı yok. Zaten bunun için bir aradayız. :D

Seray Kaya'ya abartı diyip İlker'i övmek...
Neyse bu saçma yorum karşısında susuyorum.
Verdiğin cevaplar karşısında kahkaha attım. Bu nasıl bir savunma mekanizmasıdır. Gerçekten cevapların çok iyi. :F Herkesi susturduk. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Kadın konusunu @Aserat açtı zaten de, herkesin görüşleri farklı olabilir seviyeli tartışıyorsak sıkıntı yok. Zaten bunun için bir aradayız. :D

Verdiğin cevaplar karşısında kahkaha attım. Bu nasıl bir savunma mekanizmasıdır. Gerçekten cevapların çok iyi. :F Herkesi susturduk. :A
Ben açmadım. Sen oyunculuğunu beğenmeyip Kadın kadrosu bundan daha iyi falan deyince her zamanki gibi goygoy amaçlı bir karşılık verdim. Ama olayın büyümesinin nedeni diğer arkadaşın üç günlük haliyle herkese laf yetiştirmeye çalışmasıydı yoksa abartılacak bir şey yok. :A