Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Ctesiyse iyi gider inşallah hayırlı olsun

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Ben niyeyse Pazar olacağını düşünüyorum. Umarım olur. O gün çok iyi gidebilir. :Z
Bana da öyle geliyor Savaşçı çekimleri hala başlamadı ve bu hafta son stok bölüm. 4 Ekim Pazar diye gün basılırsa hiç şaşırmam. Cumartesi de iyi gider ama komedi ağırlıklı dizilerin gününe yakıştıramıyorum. :A
Arıza gibi bir dizinin Pazar olduğu bir sistemde Öğretmen hayde hayde olur Cumartesi. :A
O dizi hafta içi tutamayacağı için mecburen hafta sonuna koydular aynı şey değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,060
Bana da öyle geliyor Savaşçı çekimleri hala başlamadı ve bu hafta son stok bölüm. 4 Ekim Pazar diye gün basılırsa hiç şaşırmam. Cumartesi de iyi gider ama komedi ağırlıklı dizilerin gününe yakıştıramıyorum. :A

O dizi hafta içi tutamayacağı için mecburen hafta sonuna koydular aynı şey değil. :A
Aksiyon dizileri hafta içi olur ne alaka. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Pazar Arka Sıradakiler etkisi yaratabilir. :A Hafta sonuna drama koyulmaz algısı yok edilmeli artık. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Pazar Arka Sıradakiler etkisi yaratabilir. :A Hafta sonuna drama koyulmaz algısı yok edilmeli artık. :A
Tabii gönül çarşamba olsun isterdi ama klişe bir dizi uğruna haksız yere günümüz elimizden alındığı için hafta sonuna boyun eğeceğiz artık. :) Neyse ikisi de bana uyar TV'den izleyebilirim. :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tabii gönül çarşamba olsun isterdi ama klişe bir dizi uğruna haksız yere günümüz elimizden alındığı için hafta sonuna boyun eğeceğiz artık. :) Neyse ikisi de bana uyar TV'den izleyebilirim. :Z
Aman başladın yine.ss Öğretmen Çarşamba olsa aynı reytingleri alır mı acaba. :) Tüm diziler sezona düşük başladı ya hani belki yeni günü Ramo gibi iyi gelir. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061

IMG_20200228_200358.jpg

FOX'un sevilen dizisi 'Öğretmen'den yeni haber!

Yapımcılığını Medyapım'ın, yönetmenliğini Koray Kerimoğlu'nun üstlendiği, kadrosunda; İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör ve Ramazan Demir'in yer aldığı dizinin yeni sezonu için Fısıldayan Adam sayfasının haberine göre kanal Cumartesi akşamını düşünüyor.

"Öğretmen" yeni bölümleriyle Ekim'de FOX'ta!
Keşke olsa ama ben zannetmiyorum Zümrüdüanka bu hafta artarsa özellikle. Salı olmasın en azından.
Fısıldayan Adam'a kadar düştünüz mü :A
Haber doğru değildir bence, Zümrüdüanka daha başarılı oranlar alır her türlü.
Eğer Zümrüdüanka bu hafta 4.50+ alırsa bekleyebilir kanal bence.
Ben niyeyse Pazar olacağını düşünüyorum. Umarım olur. O gün çok iyi gidebilir. :Z
Bu gece 00.15'te kolajı varmış. Geliyor pazara gelmekte olan. :A

20200927_222945.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Dananın kuyruğu sonunda kopuyor. Cuma olursa şaşırmam ama 9 Ekim'e daha çok var bu kadar önceden açıklanır mı bilmiyorum. Zaten Kırmızı Oda varken Bay Yanlış'tan farksız gideceğini sanmıyorum. Bence Savaşçı'nın reytinglerinden sonra günü 1-2 reytinglik yarışmayla geçirmemek için pazara koyacaklar/koymalılar. Neyse hayırlısı bakalım. :(