serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,060

IMG_20200228_200358.jpg

FOX'un sevilen dizisi 'Öğretmen'den yeni haber!

Yapımcılığını Medyapım'ın, yönetmenliğini Koray Kerimoğlu'nun üstlendiği, kadrosunda; İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör ve Ramazan Demir'in yer aldığı dizinin yeni sezonu için Fısıldayan Adam sayfasının haberine göre kanal Cumartesi akşamını düşünüyor.

"Öğretmen" yeni bölümleriyle Ekim'de FOX'ta!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Bu tarz fanlara yaranmaya çalışan sayfalara güvenmiyorum ama yeni dizilerin salı-cuma olacağını düşünürsek hafta sonundan başka alternatif yok. Pazar Masterchef elemesi ve Arıza olduğunu düşünürsek cumartesi en mantıklı gün ama böyle bir dizi için hafif kaçar. Yine de tüm dizilerin AB'de rezil olduğunu düşünürsek 4-5 alabilir.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu tarz fanlara yaranmaya çalışan sayfalara güvenmiyorum ama yeni dizilerin salı-cuma olacağını düşünürsek hafta sonundan başka alternatif yok. Pazar Masterchef elemesi ve Arıza olduğunu düşünürsek cumartesi en mantıklı gün ama böyle bir dizi için hafif kaçar. Yine de tüm dizilerin AB'de rezil olduğunu düşünürsek 4-5 alabilir.
Keşke olsa ama ben zannetmiyorum Zümrüdüanka bu hafta artarsa özellikle. Salı olmasın en azından.

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,060
Arıza gibi bir dizinin Pazar olduğu bir sistemde Öğretmen hayde hayde olur Cumartesi. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben niyeyse Pazar olacağını düşünüyorum. Umarım olur. O gün çok iyi gidebilir. :Z