Çukur'un Final Tarihi Değişti!

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,328
Puanı
280
Meraktan izliyo herkes diziyi zaten. Ben bile merak ettim çevremdeki herkes izliyor ama uzun süre bu oranları alması büyük bir başarı bence.
Yani Arıza bitti sayılır bir değişiklik olmaz ise, Ramo'nun da dün biteceği açıklandı o da duruma göre değişebilir. Çukur da biterse Show Tv acaba dizi türünü değiştirmek istiyor olabilir mi ? diye insan kendisine sormadan edemiyor. Alev Alev o reyting ve yeni gelen rakipleri ile daha fazla dayanamaz o da gider. Elde aksiyon dizisi kalmıyor. Acaba bir tür değişimi mi olacak ?
------

Erdenet konusu normalde geçen sezon bitecekti ancak aniden sezon finali yapınca yazılan bölümler bu sezonun girişi oldu. Yoksa sezonun ikinci yarısı komple amca üstünden gidecekti. Şimdi hiç Ebu Kayser'i işe katmadan diziyi biterecekler.
Ellerinde aslında büyük bir nimet var. Ebu Kaysar ve Aliço. Aliço hikayesine bile dizi bir ara girdi herkes meraklandı ama o kadar. Gerisi hala bekleniyor.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Bence erdenet ailesi bu kadar uzamışken bu sezon bitene kadar o cepheyle savaş olmalıydı, yeni sezona amca gelmeliydi ve her şey detaylı detaylı sindire sindire işlenmeliydi.
Kulkan ölecek mi?
Yani Arıza bitti sayılır bir değişiklik olmaz ise, Ramo'nun da dün biteceği açıklandı o da duruma göre değişebilir. Çukur da biterse Show Tv acaba dizi türünü değiştirmek istiyor olabilir mi ? diye insan kendisine sormadan edemiyor. Alev Alev o reyting ve yeni gelen rakipleri ile daha fazla dayanamaz o da gider. Elde aksiyon dizisi kalmıyor. Acaba bir tür değişimi mi olacak ?
Show Tv bir sürü dizisine aynı şeyi yaptı Yeni Gelin dizisine de öyle yaptığını hatırlıyorum kanalın belli ki hazırda dizileri var ondan tutan işleri harcıyor diye düşünüyorum ama mantıksız hamleler yapıyor

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Celasun'suz bölümlerin keyfini daha uzun çıkarırız. Olması gereken olmuş. :Z