Çukur'un Final Tarihi Değişti!

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
cukur.jpg

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un final tarihi uzadı!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın yaptığı, Sinan Öztürk'ün yönettiği, Gökhan Horzum ve Damla Serim'in senaryosunu yazdığı, başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı dizinin final tarihi Mayıs sonuna uzatıldı. Dizinin ilk bölümünden beri Aliço karakteri ile dizide yer alan Rıza Kocaoğlu bugün magazine yaptığı açıklamada dizinin finalinin Mayıs başından ay sonuna uzatıldığını açıkladı.

Çukur, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'de Show TV'de!

Kaynak: TV 100 Magazin

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
5.sezon gelio diye duydum. Güzel dizi aslında ama final bölümleri diye senaryosu saçmalamış.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,997
Puanı
310
Olması gereken mayıs sonuydu zaten, her bölümü izliyorum 5 bölüm sonra bitecek gibi değil.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tüm dizileri biterken Show 4. sezonda bile altın yumurtlayan tavuktan kolay kolay vazgeçmeyecekti şaşırmadım. :A

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,997
Puanı
310
Tüm dizileri biterken Show 4. sezonda bile altın yumurtlayan tavuktan kolay kolay vazgeçmeyecekti şaşırmadım. :A
Hikaye gidişatı 5 bölümde bitecek gibi değil bölümleri düzenli izliyorum, rızanın yanlış söylediği belliydi zaten, baştan beri mayıs sonuydu rıza karıştırdı

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Aserat

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,997
Puanı
310
gerek yok bence daha çok saçmalamadan bitirsinler yeterince saçmaladı bana göre
Bence erdenet ailesi bu kadar uzamışken bu sezon bitene kadar o cepheyle savaş olmalıydı, yeni sezona amca gelmeliydi ve her şey detaylı detaylı sindire sindire işlenmeliydi.

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Bence erdenet ailesi bu kadar uzamışken bu sezon bitene kadar o cepheyle savaş olmalıydı, yeni sezona amca gelmeliydi ve her şey detaylı detaylı sindire sindire işlenmeliydi.
Erdenet konusu normalde geçen sezon bitecekti ancak aniden sezon finali yapınca yazılan bölümler bu sezonun girişi oldu. Yoksa sezonun ikinci yarısı komple amca üstünden gidecekti. Şimdi hiç Ebu Kayser'i işe katmadan diziyi biterecekler.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam