mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Bende bir garip oldum ya. Sonda bir de sahneleri gösterdi hepsini biliyorum dedim. Sonradan katılan olsa herhalde böyle olmazdım. Senaryosu bence bitmişti ama tuhaf oldum. Celasun ile de ard arda çıkınca kendimi boşlukta hissediyorum. Ayrıca Ayşe hiç görünmedi sanırım. Ben haftaya Feyyaz ölür diyorum. Tahminin var mı gelecek hafta için ?
Şimdililk Kulkan gibi gözüküyor.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060

Çukur 4.Sezon 33.Bölüm 2. Fragmanı | "Son bir vedamız var!"​

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,176
Puanı
1,060
125.Bölüm Özeti
Amca’nın gücünü azaltmak için harekete geçen Yamaç, Vartolu’nun akıl dolu oyunuyla neye uğradığını şaşıracak. Efsun’la Sultan arasındaki gerilim devam ederken, Yamaç ve Efsun’un gündemi aldıkları bir bilgiyle tamamen değişecek. Karaca’nın ölümünü örtbas etmeye çalışan Amca, Karaca’nın kendiliğinden gittiğine aileyi ikna etmeye çalışacak. Oynadığı son kozla zafere ulaştığını düşünen Kulkan, hiç beklemediği bir düşmanla karşılaşacak ve bu karşılaşma nefesleri kesecek.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Vartolu bu bölüm şov yaptı. Amca çok kötü bir hamle yaptı. Yasmin'i kendi haline bıraksa zaten ciddiye alınmayacaktı. Şimdi Akın dediklerini ciddiye alacak ve Yamaç'a diyecektir. Haftaya Emmi'ye de veda ediyoruz sanırım. Şu Ninja'yı da öğrensek artık. Son 6 bölüm de artık olaylar çözüme kavuşmaya başlamalı.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,115
Puanı
280
Çukur sanırım yangın yerine dönmüş millet veryansın ediyor. Bölüm yüklensin izleyeceğim. Toplu ölüm oldu sanırım ? :rolleyes: bir bölüm izlemedik olana bak. Ben izlerken bu kadar hareketlilik olmaz zaten.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Çukur sanırım yangın yerine dönmüş millet veryansın ediyor. Bölüm yüklensin izleyeceğim. Toplu ölüm oldu sanırım ? :rolleyes: bir bölüm izlemedik olana bak. Ben izlerken bu kadar hareketlilik olmaz zaten.
Bilinen ölüm hariç başka ölüm olmadı. Aksiyonu güzeldi bölümün o yüzden konuşulmuştur.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,115
Puanı
280
Bölümü izledim. İsmet karekteri gayet hoş olmuş bence. Keşke Şenol öldüğünde direk yerine getirseydiler. Yazık olmuş. Ayrıca Efsun,İsmet,Damla,Yamaç ve Cumali beşlisi önde olmak kaydı ile bir çatapat hiç fena olmaz. 3.Sezonda kadınları ön plana çıkaracağız denilen Çukurda bulunmaz bir fırsat onlar için.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,115
Puanı
280
Bu hesap Çukur ile alakalı bir flood paylaşmış. Göreniniz var mı bilmiyorum ama biraz uzun bir flood.
Flood bitimi Gökhan Horzum onaylı olduğunu söylüyor. Kanıt isteyenlere de mesaj atarsanız gösterebileceğini söylemiş. Ne kadar doğru bilemem. Ama bazı değindiği noktalar bana mantıklı geldi ve dizi gözümde başka bir yere evrildi. İsteyen okuyabilir. İsterseniz konuşuruz burada.

• İlginç
Reactions: ömer karataş

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Bu hesap Çukur ile alakalı bir flood paylaşmış. Göreniniz var mı bilmiyorum ama biraz uzun bir flood.
Flood bitimi Gökhan Horzum onaylı olduğunu söylüyor. Kanıt isteyenlere de mesaj atarsanız gösterebileceğini söylemiş. Ne kadar doğru bilemem. Ama bazı değindiği noktalar bana mantıklı geldi ve dizi gözümde başka bir yere evrildi. İsteyen okuyabilir. İsterseniz konuşuruz burada.
Kimileri mantıklı temellere dayandırılmış ama çoğu zorlama olmuş.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Sanırım bu hafta İsmet, Murtaza'yı vuruyormuş. Henüz haberi gelmedi ama ben bu yönde duydum. Eğer gerçek olursa Murtaza'ya çok üzülürüm. Sevdiğim bir karakterdi. Abee heyran.