Çukur - 57. Bölüm | Sneak Peek - 2. Sezon 24. Bölüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hhaha bugünde bunu gördüm aynı kanalda :F

ilk 1 dakıkasına bakmanız yeter @xemrexxx kel herifini görsün diye ?A:A @Forumdash
Dün bende gezdim kanalını. Prodüksiyon iyi ama oyunculug ve espiriler kötü :A
Ceto gerçekten neden PUBG oynamıyor :F Asphalt(galiba) oyunu da değil oynadiği sıradan yariş arabasi oyunu hep:F PUBG oynasa dizinin konseptine uyardı :F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dün bende gezdim kanalını. Prodüksiyon iyi ama oyunculug ve espiriler kötü :A
Ceto gerçekten neden PUBG oynamıyor :F Asphalt(galiba) oyunu da değil oynadiği sıradan yariş arabasi oyunu hep:F PUBG oynasa dizinin konseptine uyardı :F
Haahah demek adam başarılı işte seçimini iyi yapmış :A :A :A Montajlar güzel yani diziyi bilmeyen bu youtuberlerin böyle yaptını bilmeyen birisi ayırt edemez ama espiri konusunda gelişmesi lazım haklısın daha komik olabilir diyalogları ama karşı tarafın sözlerini ve mimiklerini cuk oturtuyor :F

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Haahah demek adam başarılı işte seçimini iyi yapmış ?A:A Montajlar güzel yani diziyi bilmeyen bu youtuberlerin böyle yaptını bilmeyen birisi ayırt edemez ama espiri konusunda gelişmesi lazım haklısın daha komik olabilir diyalogları ama karşı tarafın sözlerini ve mimiklerini cuk oturtuyor :F
Evet bi uyum var sahnelerde ama uzatmasama mı espirileri:A PS4 espirisi güzeldi ama onu istemem bunu istemem diyerek uzatmiş:X

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Buda sizin diziden geçiniyor laf yok ama benim diğer oğlana ediyordun çekemediğin belli oldu işte ?A:A
Kanalı gezdim demiyormusun:F Bizim dizilerin izlenmesi düşük. Hem espiri anlayışı var. Öteki bol reklam almak için 10dakkayı sadece 2-3 saniye geçiyor :F Burda sömürülüyorsun haberin yok bacım:F

• Güldürdün