Çok Farklı Bir Tuba Büyüküstün İzlemeye Hazır Olun

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ama ben pabuc bırakmam kimseye hiç merak etme :) tugbanın dizisi foxun dizilerini ezer :D bakalım ne cevap verecek foxun en iyi dizisi 4 reytinglik :D :D :D

tubayı savunmaya önce kızın ismini öğrenmekten baslayabılrsın hani :))))) kızın ismi tuğba de değil :)))))))

vhp

Favori Üye
Reaksiyon puanı
32
Puanı
159
dizinin fragmanları gayet bşarılı,bu dizi tutacak diyorum bşka bişey dmiyorum ! çok beğendm ! yabncılar gbi çekmişler !

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Başka bir seçenek varmı :A

Dostum sana 2 saat laf anlatmak zorunda değilim.Neyse yinede anlatayım:

Tuba'yı şimdiye kadar haberde de belirtildiği gibi hep nazik,kibar,aşk kızı rollerinde gördük.Bu rolde hırçın,psikopat diyebileceğimiz bir karaktere hayat veriyor.Tuba bu rolde çok sırıtabilir.Yani Polat Alemdar'ı alıp bir komedi dizisinde oynatmak gibi görünebilir.Fakat Tuba Büyüküstün iyi bir performans gösterip oyunculuğunuda ortaya koyarsa bunu ortadan kaldırıp harika bir iş çıkartabilir.Anlayacağın ya tam batıcak yada tavan yapıcak.

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710

Dostum sana 2 saat laf anlatmak zorunda değilim.Neyse yinede anlatayım:

Tuba'yı şimdiye kadar haberde de belirtildiği gibi hep nazik,kibar,aşk kızı rollerinde gördük.Bu rolde hırçın,psikopat diyebileceğimiz bir karaktere hayat veriyor.Tuba bu rolde çok sırıtabilir.Yani Polat Alemdar'ı alıp bir komedi dizisinde oynatmak gibi görünebilir.Fakat Tuba Büyüküstün iyi bir performans gösterip oyunculuğunuda ortaya koyarsa bunu ortadan kaldırıp harika bir iş çıkartabilir.Anlayacağın ya tam batıcak yada tavan yapıcak.

Katılıyorum ortası olmayacak ortası kurtarmayacak bıçak sırtı bir rol olacak Tuba için :)
Ben inanıyorum üstesinden geleceğini