Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sadakatsiz'in ilk bölümü 1 saat 46 dakika yapıp bu dizinin ilk bölümünü 2 buçuk saat yapmak... :T:

Serçe'nin annesini terk etmesi, eve girip aldığı parfümü atması çok iyiydi. Mavi ile çok iyi arkadaş oldular. :bhr: Gelecek bölümü merakla bekliyorum. :Z

Umarım yarın hak ettiği yerde hak ettiği oranlar ile olur. Medyapım'ın en iyi işleri arasında ilk üçte yer alır.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Sadakatsiz'in ilk bölümü 1 saat 46 dakika yapıp bu dizinin ilk bölümünü 2 buçuk saat yapmak... :T:

Serçe'nin annesini terk etmesi, eve girip aldığı parfümü atması çok iyiydi. Mavi ile çok iyi arkadaş oldular. :bhr: Gelecek bölümü merakla bekliyorum. :Z

Umarım yarın hak ettiği yerde hak ettiği oranlar ile olur. Medyapım'ın en iyi işleri arasında ilk üçte yer alır.
Valla bugün diziler karışık bakalım nasıl olacak yarın

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlla birisini suçlayacaklar ya o tip öğretmenlere oldum olası sinir kapıyorum
Hayatımda gördüğüm en itici, en antipatik tipler. Oksijen israfı resmen. Kamera kaydı diye bir şey var, kızlar diyor depoya gittik anahtarı alıp. Ama inanmak yerine suçlamaya devam ediyorlar.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060

Çok iyiydi 5.50 gelir yarın. Medyapım - FOX'um harika. :bhr::bhr:

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Valla bizim milletimiz değişik ya Yayına girmemiş diziyi şikayet edip dizinin ismini değiştirttiler saçma şeyler izlemeleri anormal
Diziyi izleyince bir kere daha dedim Allah TV izleyicisine akıl fikir versin diye. Kimsesizler olarak kalsa da hiç bir sorun olmazdı. Sadece daha ilgi çekici olurdu.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Hayatımda gördüğüm en itici, en antipatik tipler. Oksijen israfı resmen. Kamera kaydı diye bir şey var, kızlar diyor depoya gittik anahtarı alıp. Ama inanmak yerine suçlamaya devam ediyorlar.
Valla öyle yapsalardı çoktan bulmuşlardı ama öyle yapmak yerine okuldan atın diyorlar ne saçma

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy