Çizgi Film Dünyasında Gezintiye Çıkmak İster misiniz?

izlemem miiii en bi sevdiğimdi o benim edi, büdü, kurabiye canavarı ve kırpık favorimdir :D
harikasın ya...
1607624694135.png

• Harika
Reactions: Dosi and Zeyno
İşte benim konum bayılırım çizgi filmlere ve hala da izlerim :love1:

Ben eskiciyim yeni çizgi filmlerde pek o tadı yakalayamayanlardanım

Taş Devri, Tom ve Jerry, Jetgiller, Sevimli Kahramanlar,
Scooby-Doo, Richie Rich ,Garfield, Küçük Sincaplar, Heıdı, Maske, Yeşilin Kızı Anne, Casper, Şirinler, Temel Reis, Şeker Kz Candy, Beverly Hills, Snorks, Hayalet Avcıları, Ayı Yogi, Kaptan Mağara Adamı, M.A.S.K .....

Ne güzel zamanlar, ne güzel günlerdi şimdilerde ise sıkı bir Kral Şakir izleyicisiyim :X

Not : Harika bir konuya daha parmak basmışsınız by @The_Erinch teşekkürler emeğinize sağlık efenim 😉
Şeker Kız Candy deyince aklıma çizgi film yerine Müge Anlı Zeynep geliyor. :F

-georgia
-heidi
-pokemon
-peter pan
-tom&jerry
-bugs buny
-dufy duck
-road runner
-casper
-dragon ballz
-captan tsubasa
-özgür ruh(animasyon sinema)
çizgi film günümüzde yayınlanan kanallarda tom&jerry,casper,tsubasa tarzı çizgi filmlerde tad yok çünkü teknolojik değişimlerden kaynaklanan bazı grafik,animasyon değişimleri o doğallığı yansıtmıyor.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch
Tom ve Jerry'i çok severdim onun dışında Sünger Bob'a bayılırdım. Geçen sene Netflix kullandığımda ilk ve tek izlediğim çizgi film olmuştu.

• Harika
Gerçekten çocukluğuna döndüm...Tom ve Jerry ve taş devri....(Şimdiki zamanda en sevdiğim Gumball)
Eline sağlık abi @The_Erinch Foruma böyle renkli içerikli konular açtığın için sana çok teşekkür ederim.

• Harika
Eline sağlık @The_Erinch :bhr:
Zamanında izlediğim bir çok çizgi film yer alıyor.

Yiğenlerden dolayıda yeni çizgi filmlerden bir çoğunuda izledim.

Küçükken abimden dolayı en çok maruz kaldığım çizgifilm
fft351_mf26008375.Jpeg

Gerçekten çocukluğuna döndüm...Tom ve Jerry ve taş devri....(Şimdiki zamanda en sevdiğim Gumball)
Eline sağlık abi @The_Erinch Foruma böyle renkli içerikli konular açtığın için sana çok teşekkür ederim.
Asıl ben teşekkür ederim, zaman ayırdığın için.

• Harika
Reactions: STAR
Eline sağlık @The_Erinch :bhr:
Zamanında izlediğim bir çok çizgi film yer alıyor.

Yiğenlerden dolayıda yeni çizgi filmlerden bir çoğunuda izledim.

Küçükken abimden dolayı en çok maruz kaldığım çizgifilmEkli dosyayı görüntüle 96114
Kardeşim bunun Atari oyununun hastasıydı.
Çizgi Filmini babam dahi izlerdi.

Zaten Çizgi Film izlemenin yaşıda olmaz.

Teşekkür ederim katılımın için. :bhr:

• Harika
Reactions: Dosi
Burada olan içinde en sevdiğim Tom ve Jerry ve Looney Tunes ama aklıma geleni gelmeyeni bir çok sevdiğim çizgi film var. Şu an yayınlananları büyüdüğüm için mi bilmiyorumo çok alt seviyede buluyorum.

• Beğendim