Çiğdem-'in Forumdaki 3. Yılı!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,872
Puanı
1,061
alvin-ve-sincaplar-yol-macerasi-1080p-full-sorunsuz-izle-631.jpg

Forumumuzun sevilen üyelerinden @Çiğdem-'in bugün forumdaki 3. yılı!
Nasıl bir konu hazırlasam diye oldukça düşündüm ve bu konunun da tıpkı Çiğdem gibi cıvıl cıvıl, renkli bir konu olması gerektiğine karar verdim. Gördüğünüz gibi tıpkı Çiğdem'in mesajları gibi herkesin içini ısıtan, yüzünü güldüren, sıcacık bir konu oldu. 🙂

teo3.gif

30 Aralık 2013 yılında forumumuz o zamanlar FavoriForumum iken üye olan Çiğdem- kısa sürede büyük bir çıkış yakalayarak forumumuza adını yazdırdı, bazı küçük araları olsa da aktifliğini hep sürdürdü ve bugün 3. yılına girmiş oldu. Çiğdem'in forumdaki ilk mesajı;

LZb0Gz.png

Aslında ne yazsam yetersiz kalacak ama kendi düşüncelerimi de söylemek istiyorum...

Sincaplar-68489.gif

Forumdaki ilk gününden beri burada olduğum süre zarfında neredeyse her gün iletişimimizi hiç koparmadık, hani derler ya insanın iç güzelliği dışa vururmuş Çiğdem'in de tıpkı öyle, tanıdıkça bunun farkına daha iyi vardım. Samimiyetini, içtenliğini, alçak gönüllüğünü, sevecenliğini yazdığın her mesaja yansıttın mesajların adeta yüreğinin bir aynası oldu, o güzel enerjin hep bize geçti. Daha önce de söylediğim gibi benim bir ablam yoktu ama Çiğdem sanaldaki ablam oldu, bu 3 yıllık süre zarfında her zaman bana ablalığını gösterdi, bir sıkıntım olduğunda beni dinledi, sevincini paylaştı, varlığını her zaman hissettirdi o sebeplen cümlenin başında da söylediğim gibi ne desem, ne kadar teşekkür etsem de az kalır, bazen bazı şeyleri ifade ederken cümleler yetersiz kalıyor tıpkı şimdi olduğu gibi..

giphy.gif

İyi ki bu foruma üye olmuşsun ve iyi ki seni tanımışız, kendi adıma seni tanıdığım için çok mutluyum. Mesajlarından gülümse, yüreğindeki bu sıcaklık hiç sönmesin, temiz kalpli ablam nice seneler diliyorum. Bu da üçüncü yılına özel hediyem, 1984'den günümüze 30 dakikada Mustafa Sandal... (Umarım daha önce izlememişsindir. :A)

ahhhh çok teşekkürler sincaplarım mustim senin güzel düşüncelerin harika bir konu olmuş
:love1::love1::love1:

gözlerim doldu ama şuan @mrt-06 :T

düşüncelerimiz karşılıklı seni tanıdığımdan beridir sende çok efendi birisi bende tek çocuğum yanı bende kardeşim gibi seviyorum seni :love1:

3 koca yıl geçmiş ayoll bakalım inş daha uzun yıllarda kalırız :Z:Z:Z

Bu videoya bakmamıstım 3.şarkıdyaım şuan dinlerim hepsini cnm :Z:Z:Z

Son düzenleme:
@Çiğdem- 3.yılın kutlu olsun, gelmeden önce önyargım vardı sinirli bir üye gibi gözüküyordun ama geldiğimdede yardımcı oldun bana hatta Foruma Geldik yapmıştık seni konuk almıştım. :F :F :F

Bir abladan öte güzel bir dostsun bence eğlenceli hallerini seviyoruz. :A :A

Hediyen;
oklava.jpeg

@Çiğdem- 3.yılın kutlu olsun, gelmeden önce önyargım vardı sinirli bir üye gibi gözüküyordun ama geldiğimdede yardımcı oldun bana hatta Foruma Geldik yapmıştık seni konuk almıştım. :F :F :F

Bir abladan öte güzel bir dostsun bence eğlenceli hallerini seviyoruz. :A :A

Hediyen;
oklava.jpeg
çok teşekkürler :bhr:

yarışmalarını iyi sunsan o oklava kafana inmez cnm :F ama Söylensekte her etkinliğinde yer alıyorum yinede özelden yarışmada yapmıştık :A :A :A

@Çiğdem- cnm tebrik ederim vadi forumdan tanırız severiz birbirmizi 3.yılın kutlu olsun@Çiğdem :D
tebrikler çikinella:X bu da hediyen 15 yıl sonra sen, @destere ve çocuklarınız:A
Ekli dosyayı görüntüle 53308
ooo güzel hediyeler @vadikızı ama metini murat fotosuyla koysaydın keşke önceki halini hatırlamak istemiyorum ayol :A

@xemrexxx şu en önde duran panda kesin @destere ayoll çocuklar ne yer ne içer beyefendinin umrunda değil kendisi zıkkımlanıyor :A :A :A

Tebrikler @Çiğdem- bazı hallerini sevmesem de yine de sevdiğim isimler arasında sayabilirim seni de. Nice senelere. :)
Tşşk ederim ama bu hafta şikeye yatıracğın parayı bana hediye alarak yeni yıla iyi bir insan oalrak girmek istiyorsun bence hediyelerimi bekliyorum :A :A :A

ooo güzel hediyeler @vadikızı ama metini murat fotosuyla koysaydın keşke önceki halini hatırlamak istemiyorum ayol :A

@xemrexxx şu en önde duran panda kesin @destere ayoll çocuklar ne yer ne içer beyefendinin umrunda değil kendisi zıkkımlanıyor :A :A :A
Ayy hediye beğenmiyor kıza bak sen bna şişko herifi koydun ben birşey dedim mi :F:F
tmm kız dğeiştirim

Tşşk ederim ama bu hafta şikeye yatıracğın parayı bana hediye alarak yeni yıla iyi bir insan oalrak girmek istiyorsun bence hediyelerimi bekliyorum :A :A :A
Herkesin bana benzemeye çalışması da ayrı bir sıkıcı .ss neyse yarın atarım PC'ye geçince .ss

Atacan'in bu konuşması çok konuşulur ben her halde evlilik teklif edecek sandım aman @destere duymasın.:A

Tebrikler Çiğdem. Gerçekten forumun çok büyük bir nesesisin. İyiki üye olmuşsun foruma. Nice yıllara Çiğdem.:D

Bu arada tehe Walking Dead'i gördüm.:A

Hediye veriyorsak tabi ki;

giphy.gif

giphy.gif

Ben bile duygulandım bu nasıl konu lan :A @mrt-06

@Çiğdem- tebrik ederim nice yıllara :)

-font-b-Pink-b-font-Heart-font-b-Rolling-b-font-font-b-Pin-b.jpg

Bu da hediye işlemeli pembe oklavan :A Hep düz, keresteden merdane ile dayak yemekten bıktık şöyle şekilli şukullu bir şeyle linç edilmek istiyoruz artık :A

kız bu ka çocuk yapmaya değil de destereye mi takıldın o fotoda :F

Tebrikler Ms nin gururu @destere nin gülü Forumun bülbülü.
işte hediyen

ahhhh çok teşekkürler sincaplarım mustim senin güzel düşüncelerin harika bir konu olmuş

düşüncelerimiz karşılıklı seni tanıdığımdan beridir sende çok efendi birisi bende tek çocuğum yanı bende kardeşim gibi seviyorum seni :love1:

Ben o kadar güzel sözler yazardım gözlerin dolmadı mı hiç.:weary::unamused:

pis kardeşin sana iyilik yapıyorsa bunun altında kesinlikle başka şey vardır bunlara kanacak değilsin elbette umarım bu hafta sibel teyzeye bir puanı yapıştırırsın:))

bugün üçüncü yılın olduğunu bilmiyrdum elim boş geldim hogatha kusura bakma:))

Ben o kadar güzel sözler yazardım gözlerin dolmadı mı hiç.:weary::unamused:
senden nefret ediyormuş bunun başka açıklaması yok :)