Çiğdem-'in Forumdaki 3. Yılı!

pis kardeşin sana iyilik yapıyorsa bunun altında kesinlikle başka şey vardır bunlara kanacak değilsin elbette umarım bu hafta sibel teyzeye bir puanı yapıştırırsın:))

bugün üçüncü yılın olduğunu bilmiyrdum elim boş geldim hogatha kusura bakma:))

senden nefret ediyormuş bunun başka açıklaması yok :)
Hemen açıklama bekliyorum @Çiğdem- :weary: Kırıldım şuan.:unamused::unamused:

Ben o kadar güzel sözler yazardım gözlerin dolmadı mı hiç.:weary::unamused:
pis kardeşin sana iyilik yapıyorsa bunun altında kesinlikle başka şey vardır bunlara kanacak değilsin elbette umarım bu hafta sibel teyzeye bir puanı yapıştırırsın:))

bugün üçüncü yılın olduğunu bilmiyrdum elim boş geldim hogatha kusura bakma:))

senden nefret ediyormuş bunun başka açıklaması yok :)
hahah ayy şuna bak hem eli boş gelmiş hemde harunu dolduruyor sen çabuk 5 dakıka içinde güzel birçiçek sepeti al gel @destere :A :A :A

@Harunnn60 aa olurmu cnm senin mesajlarındada çok mutlu oluyorum daha çok yüzümü güldürüyor senin mesajların bugünkü iltifatın çok hoşuma gitmişti :A 3.yılın birikimiylede duygusallığımda pay var atacanda sağ olsun emek vermiş 3.yılıda doldurudk :A

Sende güzel bir hediye kap gel konusma metninle beraber sanada gözüm dolsun hadi @Harunnn60 :A :A :A

hahah ayy şuna bak hem eli boş gelmiş hemde harunu dolduruyor sen çabuk 5 dakıka içinde güzel birçiçek sepeti al gel @destere :A :A :A

@Harunnn60 aa olurmu cnm senin mesajlarındada çok mutlu oluyorum daha çok yüzümü güldürüyor senin mesajların bugünkü iltifatın çok hoşuma gitmişti :A 3.yılın birikimiylede duygusallığımda pay var atacanda sağ olsun emek vermiş 3.yılıda doldurudk :A

Sende güzel bir hediye kap gel konusma metninle beraber sanada gözüm dolsun hadi @Harunnn60 :A :A :A

çiçek sepetinin içine kendimide koyacağım anında sepette beni görürsen eminim dünyanın en mutlu hogathası olursun :) benden daha güzel hediyemi var :)

çiçek sepetinin içine kendimide koyacağım anında sepette beni görürsen eminim dünyanın en mutlu hogathası olursun :) benden daha güzel hediyemi var :)
hahahaha bedavaya getirmenin yolunu bulmuşsun hediyeyi ayoll ama benim gözüm yüksekelrde değil seni kabul edelim bari tebriğini :A :A :A

hahahaha bedavaya getirmenin yolunu bulmuşsun hediyeyi ayoll ama benim gözüm yüksekelrde değil seni kabul edelim bari tebriğini :A :A :A

bayanlar-ama-r-sevimli-3d-kedi-kad-n-naylon.jpg

pardon resimler karıştı :)

başka bir hediye arıyordum bu nerden araya girdi anlamadım :)

Tebrikler Ms nin gururu @destere nin gülü Forumun bülbülü.
işte hediyen
Ben bile duygulandım bu nasıl konu lan :A @mrt-06

@Çiğdem- tebrik ederim nice yıllara :)

Ekli dosyayı görüntüle 53310

Bu da hediye işlemeli pembe oklavan :A Hep düz, keresteden merdane ile dayak yemekten bıktık şöyle şekilli şukullu bir şeyle linç edilmek istiyoruz artık :A
Atacan'in bu konuşması çok konuşulur ben her halde evlilik teklif edecek sandım aman @destere duymasın.:A

Tebrikler Çiğdem. Gerçekten forumun çok büyük bir nesesisin. İyiki üye olmuşsun foruma. Nice yıllara Çiğdem.:D

Bu arada tehe Walking Dead'i gördüm.:A

Hediye veriyorsak tabi ki;

giphy.gif

giphy.gif
@Doğu hahaha ayy çok cicili bicili birşeymiş o ayoll :bhr: sizin pis kafanızda kirletemem onu sandığımda saklayacam sizin kafanızı benim oklavam iyi ezer emekliye çıkartarak iyi oyun kurmuşsun ama daha emeklisine çok onun :A :A :A

@sokak sanati hahah hediyeler süper :A tşşk ederim kavga gürültü bana göre değil aa sende şu aralar huysuz dedeler gibi görünsende seninde neşeli olduğunu bliyorum :A

@dosimosi hahah hediyem çok güzel :bhr: mustime hemen kışlık KAZAK örücem :A

@Faji teşekkürler darısı senin başına ayoll :F

b7 arada bu şarki desteren sana :)
@Doğu hahaha ayy çok cicili bicili birşeymiş o ayoll :bhr: sizin pis kafanızda kirletemem onu sandığımda saklayacam sizin kafanızı benim oklavam iyi ezer emekliye çıkartarak iyi oyun kurmuşsun ama daha emeklisine çok onun :A :A :A

@sokak sanati hahah hediyeler süper :A tşşk ederim kavga gürültü bana göre değil aa sende şu aralar huysuz dedeler gibi görünsende seninde neşeli olduğunu bliyorum :A

@dosimosi hahah hediyem çok güzel :bhr: mustime hemen kışlık KAZAK örücem :A

@FaJi teşekkürler darısı senin başına ayoll :F
aslinda paylasirken @destere nin duygularina tercuman olayim dedim :A
Bak @destere ben senle Cigdemin arasini yapmaya calisirken sen @Bully ile aramizi bozmaya calisiyorsun

Harbi la @Doğu ben de konuyu okuyunca duygulandım. :A 3 yıl önce de forumu takip ettiğimi fark ettim. Hatta 3 yıl önce neler yaptığımı ve nerede olduğumu düşünüp iyice duygulandım. :A Gece gece derdin neydi bu konuyu hazırlayıp mafettin bizi la Atacan. :A @mrt-06

Bu arada tebrikler @Çiğdem- nice 3 yıllara 5 yıllara. :) Gerçekten samimiyetini bu foruma geldiğim kısa sürede hemen anlayabildim ben de. Tanıdığma ve sohbet ettiğime memnun olduğum kişilerdensin bu forumdaki. :)

Al bu da sana nacizane bir hediye. :A Resime üşendim giften buldum. :A

giphy.gif

@mrt-06 kardeşim o nasıl bir konu olmuş öyle, yüreğine sağlık. 😉 :bhr:

Forumun neşesi, canım arkadaşım @Çiğdem- 3.yılın kutlu olsun. :bhr: İyi ki 3 yıl önce aramıza katılmışsın da tanımışım seni, sensiz bir forum gerçekten çok eksik kalırdı. 😉

Şimdi gelelim hediyelerine. :A 3 yıl içinde neler yaptığın bu hediyelerde saklı, bir de Ayna grubunu ekledim, yarışmak istemiştin ama içinde kalmıştı maalesef. :F

v201308151600151102281.mp4.jpg

cetin-tekindor-449.jpg

cak101e0eebb01d857c4by.jpg

zeynepinhayaldunyasi_1271952685.jpg

2708_40.jpg

@mrt-06 kardeşim o nasıl bir konu olmuş öyle, yüreğine sağlık. 😉 :bhr:

Forumun neşesi, canım arkadaşım @Çiğdem- 3.yılın kutlu olsun. :bhr: İyi ki 3 yıl önce aramıza katılmışsın da tanımışım seni, sensiz bir forum gerçekten çok eksik kalırdı. 😉

Şimdi gelelim hediyelerine. :A 3 yıl içinde neler yaptığın bu hediyelerde saklı, bir de Ayna grubunu ekledim, yarışmak istemiştin ama içinde kalmıştı maalesef. :F

v201308151600151102281.mp4.jpg

cetin-tekindor-449.jpg

cak101e0eebb01d857c4by.jpg

zeynepinhayaldunyasi_1271952685.jpg

2708_40.jpg

Harbi la @Doğu ben de konuyu okuyunca duygulandım. :A 3 yıl önce de forumu takip ettiğimi fark ettim. Hatta 3 yıl önce neler yaptığımı ve nerede olduğumu düşünüp iyice duygulandım. :A Gece gece derdin neydi bu konuyu hazırlayıp mafettin bizi la Atacan. :A @mrt-06

Bu arada tebrikler @Çiğdem- nice 3 yıllara 5 yıllara. :) Gerçekten samimiyetini bu foruma geldiğim kısa sürede hemen anlayabildim ben de. Tanıdığma ve sohbet ettiğime memnun olduğum kişilerdensin bu forumdaki. :)

Al bu da sana nacizane bir hediye. :A Resime üşendim giften buldum. :A

giphy.gif
hhahaha @Harunnn60 da benim gözlerimin dolmasına takılmıs ayoll baksana eşşek kadar aDamlar bile zırlamaya baslamıs konudan harun ben naayım ayol :A :A :A

@MEnes çokk tşşk ederim sende foruma renk kattın yeni üyelerden tabi yarışmam syesinde birazda forumda çeneyi açtın kendimize hemen pay biçelim ayol :A seninde 3.yıl konularını görürüz umarım forumda :A

@Bully çok teşekkürler çok mutlu etti düşüncelerin beni aslında enelr konusunda yazmasaydım keike burada sana diyecek bşiyim kalmadı ayoll senin taktiğinle susma taktiğini kullanayım şıkışınca :A :A :A

Hediyeler çok güzel yarışmalarımdan derleme olmuş :Z:Z:Z

@Harunnn60

hhahaha @Harunnn60 da benim gözlerimin dolmasına takılmıs ayoll baksana eşşek kadar ağlamlar bile zırlamaya baslamıs konudan harun ben naayım ayol :A :A :A

@MEnes çokk tşşk ederim sende foruma renk kattın yeni üyelerden tabi yarışmam syesinde birazda forumda çeneyi açtın kendimize hemen pay biçelim ayol :A seninde 3.yıl konularını görürüz umarım forumda :A

@Bully çok teşekkürler çok mutlu etti düşüncelerin beni aslında enelr konusunda yazmasaydım keike burada sana diyecek bşiyim kalmadı ayoll senin taktiğinle susma taktiğini kullanayım şıkışınca :A :A :A

Hediyeler çok güzel yarışmalarımdan derleme olmuş :Z:Z:Z

@Harunnn60
Bak bak hemen yarışma falan diyor. :A :A Sanki yarışman olmasa çekingen, insanlarla konuşmayan biriyim de yarışma sayesinde dilim açılmış gibi. :A :A Ben yeter ki geyik ve goygoy kültürünün olduğu insanlar göreyim onları neresi olursa olsun gider bulurdum. :A Yarışmalarının da katkısı oldu tabi şimdi senin konunda kırmayalım seni. :A

3.yıl konusu ise bakalım kısmet umarım görürüz. :A

Bak bak hemen yarışma falan diyor. :A :A Sanki yarışman olmasa çekingen, insanlarla konuşmayan biriyim de yarışma sayesinde dilim açılmış gibi. :A :A Ben yeter ki geyik ve goygoy kültürünün olduğu insanlar göreyim onları neresi olursa olsun gider bulurdum. :A Yarışmalarının da katkısı oldu tabi şimdi senin konunda kırmayalım seni. :A

3.yıl konusu ise bakalım kısmet umarım görürüz. :A
senin 18 ekim 2016 da 1.yıl konun açılmışmıydı ayoll 2015 görünüyorsun ama daha sonramı forumda aktif oldun naptın hatırlamıyorum tam :F :F :F

Son Mesajlar

Forum İstatistikleri

Konular
171,723
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94