Çeyrek Final | Suskunlar vs Leyla ile Mecnun | En Özlenilen Dizi

Hangi dizi yarı finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Sendin demek :A ben çok kararsızdım ve uzatma olmasın diye Lim dedim sende aynı saniyede atmışsın :A

Oy verdikten sonra bir baktım Lim 22, Kayıp Şehir 20 oyda. Yani Kayıp Şehir’e oy verseydim 21-21 olacaktı ama benden hemen sonra da veren olmuş. :F
Diğer konuya kilit vurduktan sonra gördüm. Cevap vereyim. Sana yazdım zaten, diğer kişi bendim diye :A :A senle aynı anda oy vermişiz. Ben de anket uzamasın bitsin diye Lim demiştim. Zaten 2 saat uzatmıştık. Sen benden daha önce atsan ben oy kullanmazdım belki gruba :A

Burda da mı sona saklanıyorsun?
Senin oy vereceğin isim için emin konuştum dün. Bakalım yanılacakmıyım :A
------

@offensive diğer konuları oylayıp bunu es geçmeyelim :A :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Diğer konuya kilit vurduktan sonra gördüm. Cevap vereyim. Sana yazdım zaten, diğer kişi bendim diye :A :A senle aynı anda oy vermişiz. Ben de anket uzamasın bitsin diye Lim demiştim. Zaten 2 saat uzatmıştık. Sen benden daha önce atsan ben oy kullanmazdım belki gruba :A

Burda da mı sona saklanıyorsun?
Senin oy vereceğin isim için emin konuştum dün. Bakalım yanılacakmıyım :A
------

@offensive diğer konuları oylayıp bunu es geçmeyelim :A :A
Ya ben çok düşündüm, dün gece daha erken kullanacaktım ama malum bir kargaşa çıktı. :A Sonra konu konu gezerken 3 dakika sonra anketin kapanacağını gördüm ve hemen oy kullandım. :A

Burada da sona saklamam ama biraz daha düşüneceğim kesin. :A Ne geçiyormuş aklından merak ettim. :A

• Üzücü
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Kıymet bilinmiyor...
------

Ya ben çok düşündüm, dün gece daha erken kullanacaktım ama malum bir kargaşa çıktı. :A Sonra konu konu gezerken 3 dakika sonra anketin kapanacağını gördüm ve hemen oy kullandım. :A

Burada da sona saklamam ama biraz daha düşüneceğim kesin. :A Ne geçiyormuş aklından merak ettim. :A
Uzatma yapmasak gidiyordu dizi ve şimdi gelmiş benim dizimi yok edlyor. Bu kadar ballı olunmaz. Keşke hiç uzatmadan Kayıp Şehir deyip elenmesini izledeydim. Resmen kendi ellerimle dizimi kurban ettim😏

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kıymet bilinmiyor...
------

Uzatma yapmasak gidiyordu dizi ve şimdi gelmiş benim dizimi yok edlyor. Bu kadar ballı olunmaz. Keşke hiç uzatmadan Kayıp Şehir deyip elenmesini izledeydim. Resmen kendi ellerimle dizimi kurban ettim😏
Şu yukarıda paylaştığın sahne beni bitiriyor zaten...

Ben de son anda kararımı verdim Kayıp Şehir’e elim gidiyor gibiydi ama LM dedim. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Şu yukarıda paylaştığın sahne beni bitiriyor zaten...

Ben de son anda kararımı verdim Kayıp Şehir’e elim gidiyor gibiydi ama LM dedim. :A
Böyle diye diye yanlış kararlar veriyoruz ya :A
Sınavda söylenilen gibi, ilk akla gelenden şaşmamak gerekir :A
------

Şimdide ölüp ölüp dirilme sırası bende ama ben ölürüm dirilmem :A :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Verdim oyumu. Son anları bekleyecektim ama bir aksilik çıkar diye konuya girmişken vereyim dedim.
Oy vermiştin sandım ama unutmaki Lim tayfasının bir kısmı daha uğramadı bile foruma. Artık bundan sonrası kısmet. Yorum yazmayacağım artık.

Seninle Ferdi Tayfur sonrası böylesi kaliteli bir dizi ile aynı tarafta olduğumuzu gördüğüme sevindim 🤗

• Harika
Reactions: DarkLegenD
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...