Çeyrek Final | Suskunlar vs Leyla ile Mecnun | En Özlenilen Dizi

Hangi dizi yarı finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Geniş Aile rahat bir şekilde kazandı ama konu o değil şimdi orayı bırakalım, burada Suskunlar alıp gitmiş üst üste tarihi farka gidiyor sen kalkmış LİM yürüyüp gidiyor diyorsun biz anca Erdal Bakkal'ın evinden bakkalına kadar yürürüz bu tur. :A
Galiba yanlış yere bakıyorsun, alt tarafta fark açan dizi senin dizin. Suskunlar'ı ilk sıraya yazdık. Geçen tur ile karıştırmışsın
------

Suskunlar dedim

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Galiba yanlış yere bakıyorsun, alt tarafta fark açan dizi senin dizin. Suskunlar'ı ilk sıraya yazdık. Geçen tur ile karıştırmışsın
------

Suskunlar dedim
Farkı açan kimmiş şimdi görmüşsündür :A

Ama zaten LİM adına çeyrek final de başarıydı, buraya kadarmış. Yüzde 70 e 30 gibi tarihi bir fark yerse sürpriz olmaz. Erkenden netleşmesi de iyi olacak, rahat bir nefes alacağız en azından. :A

Tuttuğumuz takım da turnuvalardan yeri geliyor elemelerde yeri geliyor çeyrekte yarıda eleniyor, ama ne tuttuğumuz takımdan ne de sevgimizden bir şey eksilmiyor tabi... En kötü gün bugünse, bugün de günlerden Leyla İle Mecnun...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Farkı açan kimmiş şimdi görmüşsündür :A

Ama zaten LİM adına çeyrek final de başarıydı, buraya kadarmış. Yüzde 70 e 30 gibi tarihi bir fark yerse sürpriz olmaz. Erkenden netleşmesi de iyi olacak, rahat bir nefes alacağız en azından. :A

Tuttuğumuz takım da turnuvalardan yeri geliyor elemelerde yeri geliyor çeyrekte yarıda eleniyor, ama ne tuttuğumuz takımdan ne de sevgimizden bir şey eksilmiyor tabi... En kötü gün bugünse, bugün de günlerden Leyla İle Mecnun...

Algıyı bırak be, farkı kapatmışız biraz ama daha oy gelmeli.
Heran dengeler değişir. Daha en az 30 oy gelecek 😊

Ben artık 🤐
Dizime güveniyorum yinede :bhr:

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Algıyı bırak be, farkı kapatmışız biraz ama daha oy gelmeli.
Heran dengeler değişir. Daha en az 30 oy gelecek 😊

Ben artık 🤐
Dizime güveniyorum yinede :bhr:
Farkı kapatmak için geride olmak lazım ama, biraz çift duble farka doğru gidiyor gibisiniz ama tamam kapatalım bu hususu. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
''SUSKUNLAR'' gibi bir efsane varken yayınlandığı tarihte cast ve senaryo anlamında skandallara doyamayan L&M'e oy veren arkadaşlarıma selamlarımı yolluyorum. Seviliyorsunuz. :A

• Olmamış

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski ilk defa LM'ye oy verdim, farkla geriye düştü...
Buraya kadar gelmesi de az kitleye sahip bir dizi adına başarıdır, yapacak hiçbir şey yok. Bu anketler bir de platformdan platforma değişir, mesela Twitter'da yapılsa şu an oranlar tam tersi olurdu on binlerce kişiye rağmen ama etkinliğin kazananı da Ezel olurdu...

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
@Tolstoyevski ilk defa LM'ye oy verdim, farkla geriye düştü...

Buraya kadar gelmesi de az kitleye sahip bir dizi adına başarıdır, yapacak hiçbir şey yok. Bu anketler bir de platformdan platforma değişir, mesela Twitter'da yapılsa şu an oranlar tam tersi olurdu on binlerce kişiye rağmen ama etkinliğin kazananı da Ezel olurdu...
Ben bıraktım yorum yapmayı, siz hâlâ algı peşindesiniz.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Geniş Aile fark atarak yarı finale çıkacak ama 2010'ların en iyi komedi dizisi LM fark yiyerek elenecek. Yazık gerçekten...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...