Çeyrek Final | Suskunlar vs Leyla ile Mecnun | En Özlenilen Dizi

Hangi dizi yarı finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ezel'i biz de severiz ama Ezel'in de bozduğu ve sıktığı kısımlar oldu özellikle 2. Sezonun ortalarında. Bozdu ve sıktı dediğim elbette yine çok üst düzey bölümlerdi ama ilk sezonun altında bölümlerdi... Ama Leyla ile Mecnun baştan sona mükemmelliğin tanımı bir işti...
acikcasi bu etkinlik nedeni ile Leyla ile Mecnun'a olan sevgim azaldi. eskisi gibi merak etmiyorum. Abartili derecede olan söylemler soguttu beni :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
  • Harika
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ne bereketli turlar oldu böyle (atışma) :A alışkın değilim
akiyor-bu-aksam-masallah_1105082.jpg
tutunamayanlar-1_16_9_1578422979.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes Messi ve LiM adlı dizi için hepimizi yakar, kül eder :A
Yok ederim acımam, kimseyi tanımam... :A
------

Aç aç... Biraz daha CAPS-LOCK aç... :A Çok keyiflendim şu an... :A @Maskeli Fedai
İstediğini yap ama senin sanat algına artık daha farklı bakacağım...
------

acikcasi bu etkinlik nedeni ile Leyla ile Mecnun'a olan sevgim azaldi. eskisi gibi merak etmiyorum. Abartili derecede olan söylemler soguttu beni :A
Saçma ve anlamsız bir soğuma... Bizim söylediklerimizde en ufak bir abartı dahi yokken hele... Söylemlerin hepsi sanatsal ve sabarsal gerçeklerdir... :A

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Suskunlar dedim, içimden ona oy vermek geldi bu tur. Zaten dediğim gibi iki diziyi de çok seviyorum, ikisinin de benim için yeri ayrı. Hangisi tur atlarsa atlasın üzülmem...

(Sakin olun... :A)

Oysa herkes öldürür sevdiğini,
Kulak verin bu dediklerime,
Kimi bir bakışıyla yapar bunu,
Kimi dalkavukça sözlerle.
Korkaklar öpücük ile öldürür,
Yürekliler kılıç darbeleriyle.
Kimi gençken öldürür sevdiğini,
Kimi yaşlı iken,
Şehvetli ellerle boğar kimi,
Kimi altından ellerle.
Merhametli kişi bıçak kullanır,
Çünkü bıçakla ölen çabuk soğur.
Kimi yeterince sevmez,
Kimi fazla sever,
Kimi satar kimi de satın alır.
Kimi gözyaşı döker öldürürken,
Kimi kılı kıpırdamadan,
Çünkü herkes öldürür sevdiğini,
Ama herkes öldürdü diye ölmez...

Değil. :A

hemen üsteki mesaji oku :A
bu arada Dogum günün nedeni ile baya basim agridi ve telafi oldu diyelim :A

Bana olmamış atacağınıza oy vermemiş 3 yoldaşınızı bulun getirin de oy kullansınlar, hatta askerdeki Utku beyciğimi de çağırın, belki gelir oy verir sizler için... :A @MEnes @Tolstoyevski

LİM Ocağı kucaklayıcı olmalıdır, kendinden olmayana da çay ikramında bulunmalıdır, kendinden olmayanlarla beraber "O gemi bir gün gelecek..." diyebilmelidir... Siz, evet evet siz... Siz Leyla İle Mecnun ruhunu çok yanlış anlamışsınız yoldaşlarım... @MEnes @12.Adam

Doğru yasaktı o şekilde oy istemek. :A Senin etiketine rağmen oy kullanmadılarsa yapacak bir şey yok zaten artık ama geçen son 10 dakika içerisinde LİM için oy geldi dedin, o yüzden belli olmaz. :A Utku beyciğim muhtemelen LİM için oy kullanırdı ama dediğin gibi Suskunlar sevgisi de söz konusuydu kendisinin. Ne yapacağı hiç belli olmazdı, sürprizlerle dolu bir insan yoldaşım ah ah... :A

Yallah köyüne, 25 bölümlük diziyi 103 bölümlük destana tercih eden birisi Leyla ile Mecnun ruhundan söz edemez... Öyle bir hak kendisine tanınmıyor... Leyla ile Mecnun'un adının geçtiği herhangi bir yerde başka dizinin adı bile geçemez, Leyla ile Mecnun'u anlasaydın bu bakış açısında olurdun...
------

Tabi ki Leyla ile Mecnun...

Tabii ki Ezel bu arada... @MEnes
Sen Zaten bu aralar fazlasıyla azıttın.Senin kulağını çırpmak lazım.Değil mi @MEnes ? Ezel diye boş yapma şimdi öyle dersin bir bakmışsın direkt rakibe oy vermişsin.Sana rüyanda darklegend mı göründü? Bir de kucaklayıcılıktan bahsetmişsin oldu sen her haltı yap Sonra yoldaşımlarım kucaklar yo k ya öyle bir dünya.Mecnun'um yerden göğe kadar haklı. O 🚢 bir gün gelecek evet geldiği gün ilk seni postalayacağız...

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and MEnes

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
------

------

Saçma ve anlamsız bir soğuma... Bizim söylediklerimizde en ufak bir abartı dahi yokken hele... Söylemlerin hepsi sanatsal ve sabarsal gerçeklerdir... :A
@Tolstoyevski faşistlik yaptığınız için utanmanız lazım kendinizden... Özgürlük adına, İrade adına Suskunlar'ı yarı finale çıkartacağız...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Tolstoyevski faşistlik yaptığınız için utanmanız lazım kendinizden... Özgürlük adına, İrade adına Suskunlar'ı yarı finale çıkartacağız...
Kabul edilemez bir tablo bu... Benim adaşım dediğim aynı sanat algısına sahibiz dediğim insan beni sırtımdan vurdu... Utanacak olan ben değilim o...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
------

------

benim bir cok seyim zaten sacma ve mantiksiz görülür ve bu konudan oldukca memnunum :cool:
------

ortakligimiz yarina devam eder umarim. Heyecanliyim ve korkuyorum :T:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
aslinda tam bir tipik Dosi mesajiydi ve icinde ince mesajlar biraz gönderme hafiften sitem barindiran bir mesajdi ve sadece sana degildi, bir kac kisiye:A:A
Sitem kısmı değil zaten ikinci kısmı için MEnes kokuyor dedim ve hatta o yüzden biraz dedim... :A Göndermeleri ve sitemleri görmeyerek safa yattım elbette tahmin edeceğin üzere... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
bizim @DarkLegenD ile cok calkantili, bazen iyi anlasan bazen düsman oldugumuzu sandigimiz cok dönemlerimiz oldu :A suan bu etkinlik ile ayni taraftayiz ve masallah iyi anlasiyoruz :Z
İnşaallah ben yanılırım. :A Aman diyim dilini ısır,bir tarafını kaşı.
Yoldaşım dark hisse senedi gibi bir adamdır.Bir gün çıkar,öteki gün düşer.

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: DarkLegenD and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Merak ettim soracam hep sen mi soracan? :A En sevdiğin komedi dizisi hangisi? :A
Yusuf Yusuf oldum.Yapma böyle şeyler. :A En don bu cümle öbeğini @Sherlock sormuştu da.
LİM
GA
BİZİMKİLER
KAYNANALAR
EKMEK TEKNESİ
KARDEŞ PAYI
İKİNCİ BAHAR
AVRUPA YAKASI
BEŞ KARDEŞ
C.MAHALLESİ
TATLI HAYAT
YARIM ELMA
MUTLU OL YETER
TATLI İNTİKAM
GECE GÜNDÜZ
SEKSENLER ( ilk dönemleri çok daha güzeldi ergun plaklı )
BEN DE ÖZLEDİM
BENİ BÖYLE SEV
LİSE DEFTERİ
AŞK YENİDEN
Sana şimdilik yeter . :A

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...