Çeyrek Final | Hande Yener vs Merve Özbey - En İyi 'Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları' 🎵🎶

Hangi isim yarı finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Bu albüm Kış Güneşi gibi bir esere hakaret olarak yayınlanmış gibi. Hem Niran Ünsal, hem de Hande Yener facia yorumlamış şarkıyı. O yüzden net Vuracak diyorum. :A Hande Yener nasıl buralara kadar geldi onu hala anlamış değilim sanırım yine şarkının bilinirliğinden kaynaklı. :A
------

Aynen, aslında Murat Dalkılıç tur atladığını sanıp Merve Özbey ile eşleşecek dedin ama onun grubunda Hande Yener tur atladı ve kısmen haklıydın :A
Ama sen Asil Gök zorlu bir rakiple karşılaşacak demiştin, Değilsin o kadar zorlu değil bence Hastayım Sana’ya göre. :A

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bu albüm Kış Güneşi gibi bir esere hakaret olarak yayınlanmış gibi. Hem Niran Ünsal, hem de Hande Yener facia yorumlamış şarkıyı. O yüzden net Vuracak diyorum. :A Hande Yener nasıl buralara kadar geldi onu hala anlamış değilim sanırım yine şarkının bilinirliğinden kaynaklı. :A
------

Ama sen Asil Gök zorlu bir rakiple karşılaşacak demiştin, Değilsin o kadar zorlu değil bence Hastayım Sana’ya göre. :A
Mabel her grupta iyi ilerledi. Ben dengeli diye bekledim ve Edis ile Oğuzhan'da dengeli sandım ama farklı olmuş :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Mabel her grupta iyi ilerledi. Ben dengeli diye bekledim ve Edis ile Oğuzhan'da dengeli sandım ama farklı olmuş :A
Bence de aynı ayarda şarkılar. Ben zorlu deyince sanki aralarında çok fark varmış gibi algılamıştım :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Mabel çok seviliyor forumda. Asil Gök ise bilinmiyor pek. Şaşırdım sonuca :A
Asil Gök şaka maka yarı finale çıkacak helal olsun. Eşleşme ihtimallerine göre finale çıkma ihtimali bile var bence. Buz Kırağı ile eşleşse mesela. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Asil Gök şaka maka yarı finale çıkacak helal olsun. Eşleşme ihtimallerine göre finale çıkma ihtimali bile var bence. Buz Kırağı ile eşleşse mesela. :A
Favori olan Merve Özbey kolay rakip ile eşleşti, olan Aleyna'ya oldu :(

• Üzücü
Reactions: dreamy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...