'Çatı Katı Aşk' Gün Değiştiriyor! | Kanal D

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Kanal D'nin en sevdiği iş bölümleri yayınlamadan kaldırmak. Dostlar Mahalllesi diye bir dizi vardı, onu da öyle kaldırmıştı diye hatırlıyorum. Hatta onun iki bölümü var diye hatırlıyorum.

Denenmesini bende isterdim doğrusu, belki Eylül'de tekrar izler olurduk diziyi. Ama olmadı. İlk bölümlerde olduğu gibi devam edilseydi dizi Yasak Elma bu oranlarını alamazdı bence bir daha.
Evet ya onu 3.de kaldırmıştı. Altınsoylarr vardı sanırım onun 4.bölüm fragmanı gelmişti ve sadece fragmanla kalmıştı 4.bölümü. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet ya onu 3.de kaldırmıştı. Altınsoylarr vardı sanırım onun 4.bölüm fragmanı gelmişti ve sadece fragmanla kalmıştı 4.bölümü. :A
Altınsoylar'ı yayından kaldırdı, sonra tekrar yayınladı, sonra tekrar yayından kaldırdı. :A O diziyi de çocuk oyuncağı yapmıştı. Hayati ve Diğerleri'ni tek tam olarak yayınladı. :F

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Kanal D'nin en sevdiği iş bölümleri yayınlamadan kaldırmak. Dostlar Mahalllesi diye bir dizi vardı, onu da öyle kaldırmıştı diye hatırlıyorum. Hatta onun iki bölümü var diye hatırlıyorum.

Denenmesini bende isterdim doğrusu, belki Eylül'de tekrar izler olurduk diziyi. Ama olmadı. İlk bölümlerde olduğu gibi devam edilseydi dizi Yasak Elma bu oranlarını alamazdı bence bir daha.
Aynen olmadı yasak elma asla alamazdı bu oranları 6,7 alır otururdu aşağı :A :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Altınsoylar'ı yayından kaldırdı, sonra tekrar yayınladı, sonra tekrar yayından kaldırdı. :A O diziyi de çocuk oyuncağı yapmıştı. Hayati ve Diğerleri'ni tek tam olarak yayınladı. :F
A tekrar yayınlayıp kaldırdığını bilmiyorum. :A
Allah'tan onu 1.bölümde kaldırmadı. Çok üzülmüştün onun için. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
A tekrar yayınlayıp kaldırdığını bilmiyorum. :A
Allah'tan onu 1.bölümde kaldırmadı. Çok üzülmüştün onun için. :A
O diziyi sırf Bülent Çolak için izlemiştim. :A Hatta Bülent Çolak ile tanıştığım gün o dizi ile ilgili bir şey sormuştum reytingler ile ilgiliydi galiba, sadece gülmüştü. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet aynen ya. :A
O kadar çok şey konuşuyoruz ki aynı anda mecburen karışıyor. :F
Her diziden ortaya karışık yapıyoruz. :A Normal.. :F
Bu dizide ciddi başrol uyumsuzluğu var, 13. bölümü tamamlatıp bitirirler :A
Dizi başlamadan önce, isimler açıklandığında herkes Furkan - Nilay, Yiğit - Ezgi partner diye düşündü, hayal etti. :A Ama tam tersi olduğu ortaya çıkınca hayal kırıklığı oldu. Bence de 13'te tamamlar ekran macerasını. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Her diziden ortaya karışık yapıyoruz. :A Normal.. :F

Dizi başlamadan önce, isimler açıklandığında herkes Furkan - Nilay, Yiğit - Ezgi partner diye düşündü, hayal etti. :A Ama tam tersi olduğu ortaya çıkınca hayal kırıklığı oldu. Bence de 13'te tamamlar ekran macerasını. :A
Aynen. Zaten artık böyle hatalar veya karışıklıklar gördüğümde veya kendiminkinde sezdiğimde hiç garip karşılamıyorum. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860

Aynen ya çok seviyor Hizmetçiler dizisini de 3. Bölüm de kaldırdı o dizinin yarısına zor dayanmıştım :A ve Dostlar mahallesi 3.bölüm e kadar var 4. Bölüm yayından kaldırıldı  ven bide şunu merak ediyorum yayından kaldırılan dizilerin bölümleri ne oluyor (b)(b)

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Ve farkında mısın kanal cumartesi günü olan dizileri hep yayından kaldırıyor azize, dostlar mahallesi, altınsoylar, hizmetçiler,:A:F yakında çatı katı aşk ta aynı kaderi paylaşacak gibi :A :A :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben pek iş yapacağını sanmıyorum. Kadrosunu duyunca heyecanlandığım bir iş olmuştu ama başrollerin farklı eşleşmesi bende hayal kırıklığı yarattı. Şahsen Furkan Andıç ile Nilay Deniz'i izlemek isterdim, çiftlerin uyumsuzluğu yorumlarını her yerde okudum. Sosyal medyada herkes bu konuda tepki gösterdi/gösteriyor. Cumartesi iş yapar mı sanmam, zaten perşembe de boş gündü.