'Çarpışma' Bu Hafta Yok!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Daredevil bitmedi kanal tarafından bitirildi. Çarpışma kendisi bitirecek arada çok büyük bir fark var
Seni @Forumdash ile @Harunnn60 a havale ediyorum bir kessinler seni ?A
Tekerlek dilimli kütük bey halı bacım Netflix iptal etmese bitmeyecekti hele 3.sezonla 5.sezonu görürdü. Çarişma aten bitik başladı. İşiniz gücünü fanlık yapıp abartmak Sosyal medya zaten Kıvanç için izliyor

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Burda nasılsa bitti bitecek diye izlemedini kast ettim hemen kütüklük ediyor dizimize @MasacRE bey

destereden dolayı @Harunnn60 dan destek alıyordu ama büyük patron burada Masacrei keser

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İzleyecektik sırf bitti diye nasılsa bitti izlemem diyip kaçtı @MasacRE

Çarpılmayıda bitiyor diye bırakmıssındır dedim sonra o kütük sözleri etti ?A @Harunnn60
Çarpişik diziyi izlemez. Zaten iptal edilmese bile sezon sonuna kadar birikeceği için 2 saatlik diyip izlemez Az cok senaryoyu biliyordur. Demiş zaten yukarda keyif vermıyor gibi bişey @MasacRE

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çarpişik diziyi izlemez. Zaten iptal edilmese bile sezon sonuna kadar birikeceği için 2 saatlik diyip izlemez Az cok senaryoyu biliyordur. Demiş zaten yukarda keyif vermıyor gibi bişey @MasacRE
Oraya kadar doğruda Derevile dil uzatınca utansın türü olmamasına rağmen rahmetli bile diziyi bitirdi @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yuvarlanasıca kütük @MasacRE Daredevili bıraktiğini şimdi okudum
İzleyecektik sırf bitti diye nasılsa bitti izlemem diyip kaçtı @MasacRE

Çarpılmayıda bitiyor diye bırakmıssındır dedim sonra o kütük sözleri etti ?A @Harunnn60
Ne bırakması ben diziyi 1 bölüm bile izlemedim E öyle pat diye bitirilince de hevesim kaçtı, Disney devam ettirirse izlerim, yoksa çok zor baya beklemesi lazım

Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen ne bakıyorsun bacının konuşmasına, onun dili bizden farklı bilmiyor musun @Çiğdem
Bacım izlemişin gibi konuşmuş @Çiğdem Spinoff izle AS diziyi izleme
Ne bırakması ben diziyi 1 bölüm bile izlemedim E öyle pat diye bitirilince de hevesim kaçtı, Disney devam ettirirse izlerim, yoksa çok zor baya beklemesi lazım
Hhaha senden bir cümle alsam gerisi abartı işte Sonuçta dizi bitti mantığıyla izlemedin sanki bölümlerin tadı kaçıyor aynı lezzetle duruyor

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Reytingler düşmüşken ne arası?

Kıvanç var diye başlamadım, iyikide başlamamışım. Benim izlemediğim diziler tutmaz. @Harunnn60