Çağatay Ulusoy ve Çağan Irmak 'Call My Agent' Uyarlamasına Konuk Olacak!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Ağustos 2. ve 3. haftası başlar bence de, ama bana erken gibi geliyor. Eğer Salı olur ve Ağustos'ta başlarsa, izleyicinin TV'den uzaklaştığı dönemde kitlesini oluşturur mu bilmiyorum.
Dün FOX'un dizisi iyi başladı demek ki senaryo iyiyse yaz kış fark etmeden her türlü izlenir.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yoo geçen sezon 4 dizi de yüksek reytingler alıyordu. Zaten bu sezon Ramo çökecek gibi, Baraj'ın da ne olacağı belli değil geriye EDHO ve Hekimoğlu kalıyor ki perşembeden daha kolay olduğu kesin.
Ramo bence pazara atılmalı ben de hepsini kaldırmaz diyorum zaten. Birileirnin canı yanacak

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çağatay Ulusoy ve Barış Falay mı... Yönetmen de Ali Bilgin... Medcezir evreninden doğru oluşan bir paralel evren resmen.

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EDHO'dan izleyici koparmak çok zor Ramo bile pek bir şey koparamadı. Kendi ayağına sıkmadığı sürece Total yine onun olur sadık izleyici kitlesi var.

Salı Ramo'da var, onu unutmuşum. :A 4 diziden iyi izleyici çeker ve kitlesini oturtursa yürür gider bence. Ama bu dizinin ben AB'de daha çok ilgi göreceğini düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Baraja internetten bakıyorum ama tv de hekimoğlunu değişmem bu dizi de salı olursa onu da internetten izlerim anca iş yaş :(

Ramo var diye Hekimoğlu'na bakamıyordum, Baraj başlayınca Ramo'yu da bıraktım.

Hekimoğlu'nu belki internetten başlarım bir iki haftaya.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Ramo var diye Hekimoğlu'na bakamıyordum, Baraj başlayınca Ramo'yu da bıraktım.

Hekimoğlu'nu belki internetten başlarım bir iki haftaya.
Başla başla dizi baya iyi konulara değiniyor. Ben pek etkileneceklerini sanmam hiç bir dizinin ama hiç biri etkilenmiyor diye bu dizi izleyici bulamazsa üzülürüm.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Başla başla dizi baya iyi konulara değiniyor. Ben pek etkileneceklerini sanmam hiç bir dizinin ama hiç biri etkilenmiyor diye bu dizi izleyici bulamazsa üzülürüm.

Barış Falay, Deniz Can Aktaş için tutmasını istiyorum ben bu dizinin. Eğer hak ettiği oranları alamazsa (hak ettiği 6+ üstüdür her grupta) üzülürüm.

Ayrıca, her hafta ünlü isimlerin konuk olması da çok iyi bir şey. :Z

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Barış Falay, Deniz Can Aktaş için tutmasını istiyorum ben bu dizinin. Eğer hak ettiği oranları alamazsa (hak ettiği 6+ üstüdür her grupta) üzülürüm.

Ayrıca, her hafta ünlü isimlerin konuk olması da çok iyi bir şey. :Z
Aynen ben hiç bir dizide böyle her hafta ünlü konuğun ağırlandığını duymadım sit com dizileri haricinde. En az ilk 3 e girmeli reytinglerde.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen ben hiç bir dizide böyle her hafta ünlü konuğun ağırlandığını duymadım sit com dizileri haricinde. En az ilk 3 e girmeli reytinglerde.

Her hafta ünlü konuğu son zamanlarda Jet Sosyete yapmıştı, ama o internet dizisi ve sit-com'du. Bu türde bir ilk olacak sanırım.

Bence de ilk üçe girmeli...

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Aynen. Hep böyle bir dizi istemişimdir aslında. N'olur Ayrılalım vardı, bunla pek benzer değildi ama TV kanalı patronunun reyting için yaptıklarını anlatıyordu orada. :A
O diziyi fragmanlarından takip ediyordum sadece :D kısa sürdü hiye hatırlıyorum ama sonu farklı olur inş :D

• Beğendim