'Çöp Apartman' Dizisine Yeni Bir İsim! | TRT 1

Ben yorumlara hiç bakmıyorum ondan da bilmiyordum öyle bir şey geldiğini geçen bir Cem'in bayıldığı sahnedeki yorumlara baktım. :A
Bence kendisini çok zorlayacak bir senaryo vermezlerse oynar. Aynen ya o ikiliyi ben de özledim de Taci ne olacak onu kim seslendirebilir onu bilemiyorum.

Dudu'nun sihirle gidiş hareketi de farklydı, şimdi o hareketi yapamaz. :( Taci büyük ihtimalle olmaz daha. Çünkü Metin Serezli seslendiriyordu ve vefat etti.

Cem'in bayıldığı sahneyi bende izledim. :A Tuğçe için kendini yormaya, üzmeye ne gerek var Allah aşkına Cem demiştim. :F

Dudu'nun sihirle gidiş hareketi de farklydı, şimdi o hareketi yapamaz. :( Taci büyük ihtimalle olmaz daha. Çünkü Metin Serezli seslendiriyordu ve vefat etti.

Cem'in bayıldığı sahneyi bende izledim. :A Tuğçe için kendini yormaya, üzmeye ne gerek var Allah aşkına Cem demiştim. :F
Aynen o sakıncalı olabilir. İşte film Taci'siz de olmaz Taci'de artık yok. :(
Aynen ya. :F

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
Aynen. Show TV'nin arşivi fazla, keşke diğer dizileri verseler. Hepsi 1'i mesela. :A

Gündüzleri şu sıralar Acemi Cadı'yı bırakıp Sihirli Annem'in 2011 versiyonuna merak saldım. İlk 30 - 35 bölümü izleyip bırakacağım. :A
35 TEN SONRA HERŞEY DEĞİŞyor dizider sihirli annemde..pakıze felanvar hep.

cennet mahalesini annemde bakar.bende genelde akasya durağına bakarım o daha komık.teve 2.de..show maxdad hep aynı diziler ın teklrarı var

hiç yapmasaydılar daha iyidi..akılarda 2003 2006 arası kalırdı..dizi günlük olunca izlemeyi biırakmıştım.alakalı olan karaktyerlerde hep çıktı.

Ben yayınlandığı dönem izlemiştim, ama aklımda hiç kalmadı o bölümler. Sihirli Annem deyince aklıma 2003 2006 arası yayınlanan bölümler geliyor hep.

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Forum İstatistikleri

Konular
171,587
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove