'Çöp Apartman' Dizisine Yeni Bir İsim! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,203
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
83159307_787048518457288_3576761228008897475_n.jpg

Kadrosu ile dikkat çeken TRT 1'in 'Çöp Apartman dizisine yeni bir isim daha dahil oldu!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın, yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı'nın üstleneceği; kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Ezgi Mola, Alper Saldıran ve Uğur Uzuznel'in yer aldığı diziye Enes Demirkapı dahil oldu.

Son olarak 'Gülperi' dizisinde yer alan genç oyuncu dizide Emre karakterine hayat verecek.

'Çöp Apartman' yakında TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica
Başroller güzel ama genel olarak aynı klasmandaki iki yeni diziden Kırmızı Oda'nın kadrosu bundan kat kat iyi.

Islahevi mi cezaevi mi bilmiyorum. :A Google amca öyle diyor. :F
Bende ilk defa gördüm. :A Dizide izleyip, göreceğiz. :F
Ben biraz izlemiştim de öyleydi. Hatta Gülperi'den bahsediyorsam bu belalılar yatağın altında bıçak falan saklıyorlardı. :F
Aynen izleyip görürsün benim daha izleyecek bir ton dizim var. :F

Ben biraz izlemiştim de öyleydi. Hatta Gülperi'den bahsediyorsam bu belalılar yatağın altında bıçak falan saklıyorlardı. :F
Aynen izleyip görürsün benim daha izleyecek bir ton dizim var. :F

Gülperi'yi ben hiç izlemedim ya. :( Merak ettiğim bir dizi aslında, başlasaydım keşke şu sıralar. :A

Gündüz vaktin olursa da izlersin.

Gündüz hiçbir iş izlemiyorum, ama sabah Müge Anlı başlıyor ona bakarım sonra Serap Paköz'e geçerim. :A

Showmax Yeni Gelin tekrarlarını koyacağına Gülperi'yi koysa da izlesem. :A Youtube'da da var aslında ama TV'den daha keyif verici olur.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl
Gündüz hiçbir iş izlemiyorum, ama sabah Müge Anlı başlıyor ona bakarım sonra Serap Paköz'e geçerim. :A

Showmax Yeni Gelin tekrarlarını koyacağına Gülperi'yi koysa da izlesem. :A Youtube'da da var aslında ama TV'den daha keyif verici olur.
Ben vakit buldukça günduz izliyorum ama Serap Paköz'e ben de bakabilirim biraz. :A
Aynen ya Yeni Gelin tamam gerçekten güzel dizi de hep onun tekrarları. Olmadı mail atayım yarın belki bakarlar. :A

Ben vakit buldukça günduz izliyorum ama Serap Paköz'e ben de bakabilirim biraz. :A
Aynen ya Yeni Gelin tamam gerçekten güzel dizi de hep onun tekrarları. Olmadı mail atayım yarın belki bakarlar. :A

Showmax'e hiç mail atmadım, bakıyorlar mı bakmıyorlar mı bilmiyorum. :A Ama denemekten zarar gelmez. Cennet Mahallesi'ni 1000 kere daha verseler sesim çıkmaz ama Yeni Gelin sıkıyor. :F

Serap Paköz'ü özledim. :bhr: İzlemezsem olmaz. :A

Showmax'e hiç mail atmadım, bakıyorlar mı bakmıyorlar mı bilmiyorum. :A Ama denemekten zarar gelmez. Cennet Mahallesi'ni 1000 kere daha verseler sesim çıkmaz ama Yeni Gelin sıkıyor. :F

Serap Paköz'ü özledim. :bhr: İzlemezsem olmaz. :A
Aynen Cennet Mahallesi'nin nesi var ki gerçekten sıkmıyor. Bu arada belki bakıyor olabilirler hep Cennet Mahallesi'ni verin dediler bir süre sonra vermeye başladılar. :A
Ben çok izlemezdim ama beğeniyorum bu yüzden bakarım. :bhr:

Aynen Cennet Mahallesi'nin nesi var ki gerçekten sıkmıyor. Bu arada belki bakıyor olabilirler hep Cennet Mahallesi'ni verin dediler bir süre sonra vermeye başladılar. :A
Ben çok izlemezdim ama beğeniyorum bu yüzden bakarım. :bhr:

Aynen, bir ara akıştan çıkardılar sonra tekrar eklediler. İstek gelmiş olabilir. Showmax'ten sadece En İyi Arkadaşım, Klavye Delikanlıları ve Cennet Mahallesi takip ettim. Diğer dizilere hiç bakmadım. :A
Survivor bağımlısı olmadan önce TV8'i Serap için izlemeye başlamıştım. :F

Merakıma soruyorum... Dizi ne ile ilgili? Neden Çöp Ev mesela :D

Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi kitabında olan hikayelerin birisinde; çok temiz olmak uğruna evlerini "çöp apartman" haline getiren üç kız kardeşin hikayesini anlatacak abi. :A

• İlginç
Reactions: The_Erinch
Aynen, bir ara akıştan çıkardılar sonra tekrar eklediler. İstek gelmiş olabilir. Showmax'ten sadece En İyi Arkadaşım, Klavye Delikanlıları ve Cennet Mahallesi takip ettim. Diğer dizilere hiç bakmadım. :A
Survivor bağımlısı olmadan önce TV8'i Serap için izlemeye başlamıştım. :F
Onların haricinde o kadar güzel dizileri vermiyorlar zaten. :A
Ben güzel bir şey görürsem izlerdim arada Serap arada filmler falan. :F

Onların haricinde o kadar güzel dizileri vermiyorlar zaten. :A
Ben güzel bir şey görürsem izlerdim arada Serap arada filmler falan. :F

Aynen. Show TV'nin arşivi fazla, keşke diğer dizileri verseler. Hepsi 1'i mesela. :A

Gündüzleri şu sıralar Acemi Cadı'yı bırakıp Sihirli Annem'in 2011 versiyonuna merak saldım. İlk 30 - 35 bölümü izleyip bırakacağım. :A

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Forum İstatistikleri

Konular
171,587
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove