'Kızılcık Şerbeti'nin Cezası Onaylandı, Dizi 5 Hafta Yayınlanmayacak! | Show TV

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Cartoon Popcorn GIF by SpongeBob SquarePants
prev_ekonomik-kina-thumn.jpg

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,164
Puanı
1,061
Televizyonun da, cuma akṣam ki tatlı rekabetinde içine ettiler. Ṣurada tatlı tatlı birbirimizle uğraṣırken, islamafobik belgeseli koymak nedir ya.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and cookies

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,891
Puanı
360
Show tv her şeye rağmen diziyi yayınlama kararı alması ile büyük bir cesaret örneği göstermiş oldu. Rtük kararından ötürü geri adım atmış olsa da tv sektörü açısından kara bir gün olduğu açık. Zamanında muhteşem yüzyıl dizisini erkenden bitirmek için çok uğraşmışlar ancak yanlış hatırlamıyorsam bu dizinin başına geldiği gibi bir hadise yaşamamıştı. Bu zihniyet pişmiş aşa su katmaya bayılıyor. Sonumuz hayır olsun...

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Şu zihniyet artık o kadar çok tiksindirdi ne desem yani bilemiyorum, dizinin yerine koydukları şey zaten apayrı rezillik. Umarım bu dizi geri döndüğünde bu halden de bu zihniyetten de kurtuluruz da gerçekleri haykırmak suç olmaz ve Kızılcık Şerbeti gibi daha niceleri böyle saçma sapan damgalar yemeden doğruları çatır çatır ekranlara getirir. Yazık gerçekten çok sinir bozucu...

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,164
Puanı
1,061
Cuma akṣamı hariç, diğer akṣamlar dizinin tekrarlarını yayınlaması yasak mı?

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860
Bundan sonra bu kararın dizilerde emsal olmasını temenni ediyorum. Umarım tüm televizyon yapımlarında şiddet, kan ve vahşet içeren görüntülere ceza verilir. Bu bir milat olsun. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Bundan sonra bu kararın dizilerde emsal olmasını temenni ediyorum. Umarım tüm televizyon yapımlarında şiddet, kan ve vahşet içeren görüntülere ceza verilir. Bu bir milat olsun. :)
Böyle yanlış bir karardan doğacak "milat"tan hayır mı bekliyorsun cidden? Yasakların iyi bir şey doğurduğu asla görülmemiştir.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060

Yapma Allah aşkına şu düşünceden çık artık ya neden özgürce yayınlanmasın yapma ya

• Harika
Reactions: cookies

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860
Böyle yanlış bir karardan doğacak "milat"tan hayır mı bekliyorsun cidden? Yasakların iyi bir şey doğurduğu asla görülmemiştir.
Yapma Allah aşkına şu düşünceden çık artık ya neden özgürce yayınlanmasın yapma ya
Koca koca insanlara ironiyi açıklama yapmak zorunda kalmayayım ya.

Zihniyetini de al terket burayı
Emredersin.