Bu akşam ne izlediniz?

• Alparslan: Büyük Selçuklu | TRT1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,743
Puanı
1,061

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060
niye paramparça oldun ki:A ben Yasak Elmayı bir ara çok izlerdim. Bu sezon 2 veya 3 bölüme baktım sadece :A eski havası olmasada objektif yorumlamak gerekir oranları. Yapacak bir şey yok. Dizi düşünce çabuk toparlanmayı biliyor :A
Mesajlar dolmuş gibi üst üste binmesin diye beklettim. :A

@dosimosi olsun @Angelica olsun @Çiğdem olsun bunlar saman altından su yürüten cadolozlar bir bakmışsın kendini @serhatt la aynı yatakta bulmuşsun ya da @batuhankaralar seni boğuyor olabilir bunların yaptıkları yüzünden :A
Kaşınanı kaşırlar.Demek ki sen rahat durmuyorsun ki başına bunlar geliyor.Muğla'da Azmakbaşı diye bir yer var.Tam senlik rahat rahat kudurursun. :A Ben @serhatt a layık değilim.O benim ancak kardeşim olur.
Altlı üstlü ranza olursa üstte o yatar,altta ben.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,218
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
ÖMERRRR BAŞLA ARTIKKKKKKK
İç iç, iyi gelir. :A

images

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bırak da diziyi İZLEYENLER savunsun, sana ne oluyor her seferinde? :)
Sen 6 sezondur izleyen forum üyelerinin toplamından çok mesaj yazmışsındır kuyruk acından, ben savunmuşum çok mu? :A

Ayrıca izliyorum evet, @phoebebuffay ile yaptığımız derinlemesine analizleri okuyabilirsin…

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060

Sen 6 sezondur izleyen forum üyelerinin toplamından çok mesaj yazmışsındır kuyruk acından, ben savunmuşum çok mu? :A

Ayrıca izliyorum evet, @phoebebuffay ile yaptığımız derinlemesine analizleri okuyabilirsin…

Biz sadece sanat filmleri ve Yasak Elma izliyoruz. :A

@Özgür ,çekirdek al da gel.Seyirlik bir gösteri buldum. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,743
Puanı
1,061
Senin bu ara çenen fazla açıldı biberi doldurdum ağzına be :A @dosimosi ne dersin hocamm :A

Bir hafta totali kaybetti diye zirveden inmiş sayılmaz :F

Biz sadece sanat filmleri ve Yasak Elma izliyoruz. :A

@Özgür ,çekirdek al da gel.Seyirlik bir gösteri buldum. :A

kız gerçek yasak elma karakterleri gelmiş feryal ablam kocasının elinden 50 milyon dolarlık yalıyı alıp nasıl totosuna tekmeyi bastığını anlatırsa en az 1 sezonluk konu çıkar diziye :A :A @dosimosi @The_Erinch @Yakamoz-Asi @Alos @cookies
@ozmoturk