Sohbet & Muhabbet Konusu

Maaşlarla pek bağdaştıramadım sitemini (b)
Aslında maaş olayında da bölüm ve kademe farkı önemli aslında.

O yüzden @dreamy ilede konuştuk çoğu kez; kadın doğum yada çocuğa at kendini dedim ama adam doğuştan üşengeç ,doğuma gidene kadın doğurur :F :F :F Göz istiyor; umarım iteidğine erişir.

Aslında maaş olayında da bölüm ve kademe farkı önemli aslında.

O yüzden @dreamy ilede konuştuk çoğu kez; kadın doğum yada çocuğa at kendini dedim ama adam doğuştan üşengeç ,doğuma gidene kadın doğurur :F :F :F Göz istiyor; umarım iteidğine erişir.
Ama göze çizik atma ameliyatları çoğaldiği için ve teknolojik olarak ileri vaad eden meslek oldugu için güzel seçim olur:A @dreamy

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Ama göze çizik atma ameliyatları çoğaldiği için ve teknolojik olarak ileri vaad eden meslek oldugu için güzel seçim olur:A @dreamy
Vallahi Kadın Doğum ve Çocuk da para bitmez... Hakkında hayırlısı olsun be dedesi :Z :Z :Z
------

Diğer dizilerim ve Netflixden dolayı daha Zaman Çarkına başlayamadım @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: Forumdash
İnsanlar artık doğurmuyor. Aşilar yuzunden kısırlık sonraki jenrasyon için büyük tehlike kim doğuracak:A Hee yapay rahimle belki çocuk yapar bilim bilemem:F Maymundan geldiysek tabi:A
Amannn iyi beeee...hangi bölüm oluyorsan ol beeeeee adammm @dreamy :A :A :A :A

Ne ketum adam oldun sende yaşlandıkça :F:F:F

Olabilir:A Ama en iyisi bence ortapedi filan olmalı:A Uzuv kayıplari için hem teknoloji hem bilim:A
Ulen @dreamy Senin için burada iki bunak sudoku çözer gibi kafa patlattık bir selam vermedin :F :F :F
------

@Zeyno Kızzz orta çağ biblosu burada mısın?
------

19 kullanıcı var diye sistem anam sadece 4 tanesi görünür...

:bilmem: :bilmem: :bilmem: :bilmem:

• Güldürdün
Reactions: Zeyno and Angelica
thumbnail (7).jpg

Bana göre perde asmaktan sonraki en sıkıcı iş.....

@Dosi @Zeyno @Yakamoz-Asi @Forumdash @Tolstoyevski @Cervantes @Araf
@Alos @EmreCan @Emre Ozansoy @slhttnmtl @xdragxx @Gerekli24 @BARON男爵

Perde asmak bel falan koparıyor ama çok keyif alıyorum. :A Gerçi storlar yüzünden perde asılmaz oldu da geçen fırsatını yakaladım. :Z :A

Ha bu arada ütü kadar iğrenç nadir şey gördüm orası ayrı. :A

Pet şişeleri doldurmuşsun, ben de evde pet şişe ile içiyorum genelde :A Ama cam şişe aldım, o hem daha uzun gidiyor hem daha sağlıklı..

Yakışıklı ihtiyar :bhr:

Hayatta en nefret ettiğim iki iş perde asmak ütü yapmak :A niye orada çok şişe var :A
Manisanın musluk suları kireçli içilmiyor, damacanada mutfakta.. O yüzden pet şişe en iyisi, evde her odada erişebileceğim yerde var. Bulunduğum oda çamaşır odası, karanlık oda o yüzden stok yeri gibi 🤭🤭🤭🤭🤭