2021 Reyting Tahminleri Yarışması - 1. Sezon | Grup Aşaması

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,649
Puanı
1,060

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Grubumdaki iki kişi de unutsa kazanamam ben herhalde matematiksel şansım olmayabilir. Çok kötü gün unuttum. Son Yaz için memnun yorumlar okuyunca yükseltmistim

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
GRUP AŞAMASI SON GÜN SONUÇLARI BELLİ OLDU!

54 puanla günün 1.'si Hazem olurken Grup Aşaması'nın 1.'si de 411 puanla @Hazem olarak çeyrek finaldeki rakiplerini kendisinin seçmesine hak kazandı.

Gruplardan en düşük puanlarla ayrılarak elenen yarışmacılarımız @kerem, @Alos, @mesmeso ve @Angelica oldu. 3. sırada yer alan en yüksek puana sahip yarışmacımız @Gerekli24 çeyrek finale çıkmaya hak kazandı.

Zorlu bir haftayı geride bıraktık, sırada daha zor haftalar var. :A Çeyrek finale çıkmaya hak kazanan yarışmacılara çok tebrikler, elenen yarışmacılarımıza da çok geçmiş olsun. Yarın Çeyrek Final haftasında görüşmek üzere.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,365
Puanı
1,060
GRUP AŞAMASI SON GÜN SONUÇLARI BELLİ OLDU!

54 puanla günün 1.'si Hazem olurken Grup Aşaması'nın 1.'si de 411 puanla @Hazem olarak çeyrek finaldeki rakiplerini kendisinin seçmesine hak kazandı.

Gruplardan en düşük puanlarla ayrılarak elenen yarışmacılarımız @kerem, @Alos, @mesmeso ve @Angelica oldu. 3. sırada yer alan en yüksek puana sahip yarışmacımız @Gerekli24 çeyrek finale çıkmaya hak kazandı.

Zorlu bir haftayı geride bıraktık, sırada daha zor haftalar var. :A Çeyrek finale çıkmaya hak kazanan yarışmacılara çok tebrikler, elenen yarışmacılarımıza da çok geçmiş olsun. Yarın Çeyrek Final haftasında görüşmek üzere.

Çeyrek Final Haftası da gruplardaki gibi mi olacak? Yoksa birebir kapışma tarzı mı?

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,365
Puanı
1,060
2 haftadır herkese kendimden örnek veriyorum, ortalama hatta sanırım bir tık altı giderken çeyrek finalde 1. olmuştum, yarı finalde de son 2 gün tahminleriyle kurtardım finalden de 3. çıktım. :A Karamsar olma bu yüzden.
Bakalım sendeki şans bana da uğrayacak mı? :A

Ölüm grubu @Aserat @Özgür @Hazem :A
Moderatör pamuğu hazırla...

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,126
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yalancılar ve Mumları'nın sönmesi, Yargı'nın düşmesi ve Teşkilat'ın şişirilmesi beklenmedik bir şey olduğu için beklediğimden düşük almışım. :A Ama totalde iyi bir puan almışım. Umarım çeyrek finalde de böyle devam ederiz. :A

Tahminlerini unutmasan tur atlayabilirdin, üzüldüm @kerem :(

• Üzücü
Reactions: 12.Adam

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Diğer gruplarda olsaymışım eleniyormuşum, bu hafta şehir dışında olduğum için iki gün tahmin yapamadım diğerlerini de çok dikkatli yapamadım maalesef. Neyse ki kalmışım de kıyıdan kurtarmışım. :X

Elenen arkadaşlara geçmiş olsun, kalanları da tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum.

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Geçen seneki yarışmaya göre gittik yine eşitsizlik oldu ama bu sefer çareyi çabuk buldum. :A

Ben yine istersem keyfi tahmin yapıcam ama kendimi gruplara almadan ayrı değerlendiricem, böylelikle sizler arasındaki rekabeti izler sonuna kadar da tahmin yapmış olurum. :A
------

Tabii sizlere sormak lazım, kabulünüz müdür?
------

Tabii sizlere sormak lazım, kabulünüz müdür?