eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 6. Hafta

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
Hem Dünya Yalan Söylüyor'un seviyesi çok yüksek hem de genelde ilk albümler daha başarılı olur zaten. O yüzden onu geçememeleri normaldir :A
Sadece Mor ve Ötesi değil başka hiçbir grup o albümün üzerine çıkamadı zaten. :A
Kime göre neye göre? Neyse, sunucu modumu bozmayayım. :A

Eh işte Hadise olunca her recap güzel :A
Güveniyor musun bu hafta kendine? :A
------

Ne cüretle kalkışmış Halamın yorumu üstüne. :A
Şarkını tanıtsana. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Evet cover :D

Halan batsın :A
Bülent Ersoy - Hani Bizim Sevdamız klibinden… Rabbim gecinden versin. 🙏

D93F74FB-68C3-4319-8F03-E8A0A821EB43.jpeg

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710
Aaa umarım yine bol çekişmeli güzel bir hafta olur :bhr::bhr::bhr:

Bu haftaya şarkımız sadece Serdar ın kendi içerisinde hit değil 2006 yılınında hit bir şarkısıyla geliyoruz Mesafe Albümünün çıkış parçası olup o yıla damga vuran şarkılardan olmuştu başarılar herkese :Z:Z:Z

0:00-1:20

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @cehennet @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem
Bu aklıma geldi yapacagını

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,972
Puanı
1,060
6.haftadan herkese selamlar sevgiler. Bu hafta sözü ve müziği Ahmet Selçuk İlkan'a ait olan, zamanında Bülent Ersoy'un da sesinden dinlediğimiz ve Merve Özbey'in kendi yorumunu katarak muhteşem bir çalışma ortaya çıkardığı "Hani Bizim Sevdamız" ile geliyoruz. Güzel puanlarınızı bekliyoruz. :D

0.18 - 1.48

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @cehennet @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem
Sevdiğim bir şarkı. Yorumda efsane zaten 😊 güzel puan gelecektir illa ama sıralaması diğer şarkılara bağlı.

• Harika
Reactions: denizz19

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Kime göre neye göre? Neyse, sunuculuk modumu bozmayayım. :A
Kendime göre tabii ki ama nesnel başarı olarak da bakarsak bu albümün üzerinde bir rock albüm yok. Hem en çok satan albüm, hem de onlarca ödül almış o yıl. Birçok kişi ve topluluk için de en iyisi olarak görülüyor. Araştırabilirsin, zor bir şey değil. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sevdiğim bir şarkı. Yorum da efsane zaten 😊 güzel puan gelecektir illa ama sıralaması diğer şarkılara bağlı.
Teşekkür ederim canım beğenmen güzel:A

İlk kez duydum, Merve'de dahi arabesk şarkı kullanman şaşırtmadı. :A
Merve Ahmet Selçuk İlkan albümüne destek vermiş onun şarkılarının sergilendiği bir albüm ben ne yapayım:A çok da muhteşem söylemiş.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710
İdare eder
------

Güzel
------

6.haftadan herkese selamlar sevgiler. Bu hafta sözü ve müziği Ahmet Selçuk İlkan'a ait olan, zamanında Bülent Ersoy'un da sesinden dinlediğimiz ve Merve Özbey'in kendi yorumunu katarak muhteşem bir çalışma ortaya çıkardığı "Hani Bizim Sevdamız" ile geliyoruz. Güzel puanlarınızı bekliyoruz. :D

0.18 - 1.48

Hiç beğenMEdim eksi 1 :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,325
Puanı
1,060

1628269741914.png

Yeni Haftamızda Herkese Kucak Dolusu Sevgiler Candan Erçetinden...

Bu hafta huzurlarınıza hareketli;anlamlı;klibindeki başrol oyuncusu ile göz dolduran ❤️ ,sıcacık bir şarkı ile geliyoruz.

İşte Yeni Haftada Huzurlarınızda 👼 "MELEK" 👼

""Canım mısın sen, benim misin, her şeyim misin sen?
Hoş geldin melek, sefalar getirdin
Ya gelmeseydin, yetişemeseydin, beni bulamasaydın
Ne yapardım? Yarım kalırdım melek""

R: 0:38- 2:11

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,219
Puanı
1,060

Ekli dosyayı görüntüle 106914

Yeni Haftamızda Herkese Kucak Dolusu Sevgiler Candan Erçetinden...

Bu hafta huzurlarınıza hareketli;anlamlı;klibindeki başrol oyuncusu ile göz dolduran ❤️ ,sıcacık bir şarkı ile geliyoruz.

İşte Yeni Haftada Huzurlarınızda 👼 "MELEK" 👼

""Canım mısın sen, benim misin, her şeyim misin sen?
Hoş geldin melek, sefalar getirdin
Ya gelmeseydin, yetişemeseydin, beni bulamasaydın
Ne yapardım? Yarım kalırdım melek""

R: 0:38- 2:11

Adımda ne güzel yazıyorsun abi :A