eTV Cevapsız Sorular-2.Bölüm Konuğu Dosi

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
BmGlB.png

Evet yayınlandığı ilk hafta büyük bir ilgi gören forumun yeni formatı Cevapsız Sorular'ın 2.bölüm konuğu Dosi. 2015'ten beri forumda aktif bir şekilde devam eden Dosi yani Zeynep özellikle yürütmüş olduğu etkinliklerle forumun son zamanlarına damga vurmuş bir isim ve tam bir etkinlik canavarı.
Daha önce bu formatın öncüsü olan Sorgu Odası'na hiç girmemiş olan Dosi'ye çok özele kaçmadan istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Özelden 2 konu üzerinden sınırsız soru sorma hakkınız var. Güzel bir hafta olması dileğiyle.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
O zaman klasik bir soruyla değil özelden gelmiş bir soruyla başlayalım :A

Bir gün bir park kenarında tatlı bir rüzgar esintisi eşliğinde bir bankta oturuyorsun. Günün yorgunluğunu çıkarıyorsun. O esnada yanına bir kadın geliyor. Senden 25-30 yaş büyük gibi. Ama ilginç bir şey hissediyorsun anlamlandıramadığın...

O esnada kadın lafa giriyor ve anlattıklarına önce inanmıyorsun, sonra o kanıtlayınca hayret ediyorsun.

Kadın 33 sene sonrasından geliyor. Zamanda geriye yolculuk yapmış bir şekilde. Ancak hayret ettiğin kısım o değil, seni şaşkına çeviren şey... O kadın senin gelecekteki halin!

Dosi ve 33 sene sonraki Dosi.. Gelecekteki halinle yan yana oturuyorsunuz. Sana üç soru sorma hakkı tanıyor ister kendin ister herhangi bir şey hakkında.

Bu 3 soru ne olurdu?

Bu soruyu kim sormuş olabilir ve cevabın @Dosi :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
BmGlB.png

Evet yayınlandığı ilk hafta büyük bir ilgi gören forumun yeni formatı Cevapsızsız Sorular'ın 2.bölüm konuğu Dosi. 2015'ten beri forumda aktif bir şekilde devam eden Dosi yani Zeynep özellikle yürütmüş olduğu etiketlerle forumun son zamanlarına damga vurmuş bir isim ve tam bir etkinlik canavarı.
Daha önce bu formatın öncüsü olan Sorgu Odası'na hiç girmemiş olan dosi'ye çok özele kaçmadan istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Özelden 2 konu üzerinden sınırsız soru sorma hakkınız var. Güzel bir hafta olması dileğiyle.
beni etiketleme. :)

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,935
Puanı
1,060

Bir gün bir park kenarında tatlı bir rüzgar esintisi eşliğinde bir bankta oturuyorsun. Günün yorgunluğunu çıkarıyorsun. O esnada yanına bir kadın geliyor. Senden 25-30 yaş büyük gibi. Ama ilginç bir şey hissediyorsun anlamlandıramadığın...

O esnada kadın lafa giriyor ve anlattıklarına önce inanmıyorsun, sonra o kanıtlayınca hayret ediyorsun.

Kadın 33 sene sonrasından geliyor. Zamanda geriye yolculuk yapmış bir şekilde. Ancak hayret ettiğin kısım o değil, seni şaşkına çeviren şey... O kadın senin gelecekteki halin!

Dosi ve 33 sene sonraki Dosi.. Gelecekteki halinle yan yana oturuyorsunuz. Sana üç soru sorma hakkı tanıyor ister kendin ister herhangi bir şey hakkında.

Bu 3 soru ne olurdu?

Özelden hemen geldimi :F
Hafta sonu gelmişse daha soruyu okumadan @kerem diyorum ama şimdi okuyup bakacağım :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,935
Puanı
1,060

Bu 3 soru ne olurdu?

Buram buram @Tolstoyevski kokuyor bu.
Burada bile bana Dark baskısı yapmakta :A @Sherlock @MEnes @MasacRE

Ben düşüneceğim bunu. Dile kolay gelecekten gelmiş ve detaylı düşünüp yazarım :A

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Reytingleri gördükten sonra Amaçsızlar ve Cevapsız Sorular'ı takas etmeye çalışmak için ne kadar yanıp tutuştuğumu bilemezsin. :A Neyse aklıma soru gelirse sorarım kolay gelsin. :Z @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Reytingleri gördükten sonra Amaçsızlar ve Cevapsız Sorular'ı takas etmeye çalışmak için ne kadar yanıp tutuştuğumu bilemezsin. :A Neyse aklıma soru gelirse sorarım kolay gelsin. :Z @Dosi
Amaçsızlar amaçladığım başarıyı gösteremediği için 2-3 bölüme final yapacak maalesef :A Forumda dizi yapılmazmış :A

• Üzücü
Reactions: Aserat

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Üstüne hiç düşmedin ki. :A Varsa yoksa @Dosi'ye çalıştın yoksa gayet de yapılırdı. :(
Senaryoyu yazmaktan başka yapılacak bir şey yoktu ki :A Başkaları gibi dizimi okuyun ben de sizin dizinizi okuyum, beğeni atın falan diyemem ben yapımda yok :D Geçen haftaki programda Araf da sadece 1 kez etiket yaptın başka yapmadın konuya dedi zaten bir kere etiket yapılınca görülüyor fazlası karşıdaki kişiyi zorlamaya girer yapımda yok mlsf :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,935
Puanı
1,060
@Dosi bu kadar güçlü bir duruşu nasıl sergiledin bunca zaman neye borçlusun bu durumu :A
Harika bir soru.
Forumdaki duruşumdan söz ediyorsun galiba vereyim cevabı:
Öncelikle yüksek ihtimalle kim olsa çoktan forumu bırakmıştı ama ilk başta forumda onca şeye rağmen devam etmenin sebebi en başta herşeye kulak tıkayıp kendimi yormamak ve arkadaşlarımla sohbette keyif almaya baktım. Bana güvenen ve söylenenleri umursamayan dostlarımın oluşu en büyük 2. etken. Bunlardan biride şüphesiz sensin🤗
2018 Ocak ayında gördüğüm desteği asla unutmuyorum ve zaten forum hayatımın ikinci perdesi o ara başladı. Ben hep forum hayatımı 2 durum olarak değerlendiriyorum.

Reel hayatımda da kendimi ezdirmeyen güçlü bir yapım var ve bununda sebebi küçüklüğümde yalnızlık çekip kendi ayaklarımın üstünde durmamdan kaynaklanıyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Senaryoyu yazmaktan başka yapılacak bir şey yoktu ki :A Başkaları gibi dizimi okuyun ben de sizin dizinizi okuyum, beğeni atın falan diyemem ben yapımda yok :D Geçen haftaki programda Araf da sadece 1 kez etiket yaptın başka yapmadın konuya dedi zaten bir kere etiket yapılınca görülüyor fazlası karşıdaki kişiyi zorlamaya girer yapımda yok mlsf :A
Öyle değil de mesela aradan birkaç gün geçtikten sonra bir toplu etiket daha yapabilirdin belki okumak isteyip henüz okumayanlar görürdü vs. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx