Fav10 Enleri - 2019/2020

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Böyle bir etkinliğimiz vardı, doğru. :A

Üşenmediğim bir ara; nasipse, kısmetse, inşallah halledeceğim @Dosi hanım. Ancak şimdiden elinize sağlık, hayırlı uğurlu olsun... :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Böyle bir etkinliğimiz vardı, doğru. :A

Üşenmediğim bir ara; nasipse, kısmetse, inşallah halledeceğim @Dosi hanım. Ancak şimdiden elinize sağlık, hayırlı uğurlu olsun... :A
Beni bilirsin, istediğimi almadan rahat bırakmam :A o listeyi 1 hafta içinde istiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
@Dosi, listeleri birinci mesaja ya da ikinci mesaja yaz istersen. Listelere ulaşıp, kazananları belirlemek daha kolay olur.

Örnek: @MayısKralı'nın en listesi linki.
Konunun kendisinde var diye eklemedim. İlk mesajda etiketler var. oraya mi editliyeyim?
Al buraya da ekleyeyim :A

Türkçeyi En İyi Kullanan Üye:
En Güzel Kullanıcı Adı:
En Güzel Avatarlı Üye:
En İyi Yorumcu Üye:
En İyi Yönetici:
En Aktif Üye:
En Ciddi Üye:
En Sinirli Üye:
En Sabırlı Üye:
En Komik Üye:
En Filozof Üye:
En Fanatik Üye:
En Geveze Üye:
En Eğlenceli Üye:
En Duygusal Üye:
En Özlenilen Üye:
En Unutulmayacak Üye:
En Çok Tartıştığınız Üye:
En Tarafsız/Objektif Üye:
En Çok Tanışılmak İstenen Üye:
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye:
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye:
Son Zamanlarda En İyi Çıkış Yapan Üye:
En Iyimser Üye:
En Kötümser (eleştiri yapan) Üye:
En Çalışkan Üye:
En Acayip Üye:
En Deli Dolu Üye:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Konunun kendisinde var diye eklemedim. İlk mesajda etiketler var. oraya mi editliyeyim?
Al buraya da ekleyeyim :A

Türkçeyi En İyi Kullanan Üye:
En Güzel Kullanıcı Adı:
En Güzel Avatarlı Üye:
En İyi Yorumcu Üye:
En İyi Yönetici:
En Aktif Üye:
En Ciddi Üye:
En Sinirli Üye:
En Sabırlı Üye:
En Komik Üye:
En Filozof Üye:
En Fanatik Üye:
En Geveze Üye:
En Eğlenceli Üye:
En Duygusal Üye:
En Özlenilen Üye:
En Unutulmayacak Üye:
En Çok Tartıştığınız Üye:
En Tarafsız/Objektif Üye:
En Çok Tanışılmak İstenen Üye:
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye:
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye:
Son Zamanlarda En İyi Çıkış Yapan Üye:
En Iyimser Üye:
En Kötümser (eleştiri yapan) Üye:
En Çalışkan Üye:
En Acayip Üye:
En Deli Dolu Üye:
Onu demedim. Hani dedim ki, üyelerin en listesini ilk mesaja ya da ikinci mesaja koy. Hani üyelerin kazandığını belirteceksin ya, yorumlarda ulaşman zor olacak. Örnekteki gibi belirtirsen eğer, daha kolay ulaşabilirsin yorumlardaki en listesine.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Onu demedim. Hani dedim ki, üyelerin en listesini ilk mesaja ya da ikinci mesaja koy. Hani üyelerin kazandığını belirteceksin ya, yorumlarda ulaşman zor olacak. Örnekteki gibi belirtirsen eğer, daha kolay ulaşabilirsin yorumlardaki en listesine.
Ben o işin püf noktasını çözdüm bile :A
Şu kısma kayıt etmekteyim. Günü gelince tek tek bakıp hesaplarım.
Screenshot_2020-05-04-09-54-51-771_com.sec.android.app.sbrowser.jpg

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: bazinga and Araf

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
O da doğru. @bazinga "bookmark" özelliği eklemişti foruma ama tabii çok fazla göze batmıyor. O yüzden hatırlanmıyor. :D
Ben çok önceden kesfetmeme rağmen onun yerine bazı konuları tarayıcının kısa yoluna ayarlıyorum ve zamanla 100 olmuştu :A şimdi o nu daha çok kullanmaya özen göstereceğim. Hem telefon değişince önemli sayfalar kaybolmaz.
Keşke kendi açtığımız konular açılış traihine göre siralansa ama; en son mesaj yazılımına göre siralanmakta @bazinga
bu yüzden Google yoluyla arıyorum bazen konularımi

• Beğendim
Reactions: bazinga

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Türkçeyi En İyi Kullanan Üye: @xBUGRAx @Araf @bazinga @hayret bi şey @Özgür (Bi kaç harf hatası yapıyor ama okuduğumu en iyi anladığım kişilerden.:A )
En Güzel Kullanıcı Adı: @sokak sanati @Forumdash @Hachiko @Araf @MEnes
En Güzel Avatarlı Üye: @Ahmed @Harunnn60 @Hachiko (Kapak :A)
En İyi Yorumcu Üye: @Silinmiş Üye @Araf @Tolstoyevski @DarkLegenD (küsüz ama yorumları alaycı ve güzeldi.:) ) @bazinga (Film yorumları iyi oluyor.)
En İyi Yönetici: @Harunnn60 @Yiğitt (2019'da yöneticiydi diye hatırlıyorum:bhr: ) @Çiğdem @xBUGRAx @Bully (Bu üçüde konuları kilitliyor. İşe yarıyor)
En Aktif Üye: @Emre Ozansoy @serhatt @alperuz (Bu üçü 10 dakika içinde geri dönüş yapıyor bana.)
En Ciddi Üye: @emreemreu @hayret bi şey
En Sinirli Üye: @takas @mesmeso61 (Forumun kalitesine sinirlenip çok laf ediyor düşük puanlardan sonra:A ) @Felon (Jüri olunca çok gergin.:A )
En Sabırlı Üye: @mrt-06 @Turkuazz @Çiğdem @S.G.A.T. ( :p )
En Komik Üye: @RevaN @xemrexxx @xBUGRAx @dreamy @Forumdash
En Filozof Üye: @The_Erinch @Tolstoyevski @MEnes @Araf
En Fanatik Üye: @xdragxx @12.Adam @pompy @Bully (Bunlar takım konusunda) @sokak sanati (Bende Bihter konusunda:A )
@haluk792 (ÇokFox reis) @xBUGRAx
En Geveze Üye: @serhatt @xemrexxx @Çiğdem @eskici @Emre Ozansoy
En Eğlenceli Üye: @xemrexxx @alperuz @mrt-06 @Maskeli Fedai @Çiğdem @serhatt @Turkuazz @xBUGRAx @eskici
En Duygusal Üye: @Çiğdem @Ahmed @batuhankaralar (Hemen küsüp gidiyor:A )
En Özlenilen Üye: @yatutarsa @destere @XanTier @Titanium @Mr.At
En Unutulmayacak Üye: @Doğu @china_shangai
En Çok Tartıştığınız Üye: @takas @denizz19 (Son dönemde sıcak tartışma yaşamıyorum pek ama bu ikisi değişmez:A )
En Tarafsız/Objektif Üye: @sokak sanati @Çiğdem @Billy Kane @Ahmed @Harunnn60 @kerem @Yiğitt @Bully
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @Harunnn60 @dreamy @Forumdash @xBUGRAx @Ahmed @Turkuazz @phoebebuffay
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye: @Emre Ozansoy (Başka konu açan yok:A ) @kerem (BŞB konuları iyi:p ) @tolgab (Top10 konularında başarılı.:D )
Son Zamanlarda En İyi Çıkış Yapan Üye: @Emre Ozansoy @alperuz @Silinmiş Üye @The_Erinch
En Iyimser Üye: İyi sevmem:A Şaka bir yana her şeye olumlu bakan galiba sadece @Çiğdem var. Son zamanlarda @Tolstoyevski 'de baya iyi kalpli oldu ama 2020 öncesine bakıyoruz. 2020'de Tolstoy diyeceğim:A Birde @yigit_00 var. Çok iyi çocuk.:bhr: @vadikızı 'da ben hariç her konuya iyimser bakıyor:A
En Kötümser (eleştiri yapan) Üye: @Aserat @Tolstoyevski @bazinga @Polat Şaşmaz @MasacRE @Felon (Etkinliklerde hiç bi şey beğenmiyor:A )
En Çalışkan Üye: @Emre Ozansoy @serhatt @pompy (Yıllardır aynı konuları açıp duruyor.:A ) @tolgab (Top10 konuları büyük emek:) )
En Acayip Üye: @pompy @Maskeli Fedai @MayısKralı (Etkinlikleri çok acayip oluyor:A ) @haluk792 @-potterhead- (Yarışmaya katılıp hiç görünmeyen kişi:A )
@xdragxx (Bu zamana kadar aşkı memnu izlememiş birde izleyince Bihter'i beğenmiyor. Baya acayip.:p )
En Deli Dolu Üye: @xemrexxx @serhatt @denizz19 (Deli kısmına yazdım.:A )
En çok aktif olması gereken üye: @Gizmen @offensive @anniegrant @phoebebuffay
(Zevklerimin uyduğu ancak az gördüğüm üyeler. Daha fazla her konuda fikirlerini belirtip foruma katkı sağlamalılar:bhr: )

Son düzenleme:

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Türkçeyi En İyi Kullanan Üye: @xBUGRAx @Araf @bazinga @hayret bi şey @Özgür (Bi kaç harf hatası yapıyor ama okuduğumu en iyi anladığım kişilerden.:A )
En Güzel Kullanıcı Adı: @sokak sanati @Forumdash @Hachiko @Araf
En Güzel Avatarlı Üye: @Ahmed @Harunnn60 @Hachiko (Kapak :A)
En İyi Yorumcu Üye: @Silinmiş Üye @Araf @Tolstoyevski @DarkLegenD (küsüz ama yorumları alaycı ve güzeldi.:) ) @bazinga (Film yorumları iyi oluyor.)
En İyi Yönetici: @Harunnn60 @Yiğitt (2019'da yöneticiydi diye hatırlıyorum:bhr: ) @Çiğdem @xBUGRAx @Bully (Bu üçüde konuları kilitliyor. İşe yarıyor)
En Aktif Üye: @Emre Ozansoy @serhatt @alperuz (Bu üçü 10 dakika içinde geri dönüş yapıyor bana.)
En Ciddi Üye: @emreemreu @hayret bi şey
En Sinirli Üye: @takas @mesmeso61 (Forumun kalitesine sinirlenip çok laf ediyor düşük puanlardan sonra:A ) @Felon (Jüri olunca çok gergin.:A )
En Sabırlı Üye: @mrt-06 @Turkuazz @Çiğdem @S.G.A.T. ( :p )
En Komik Üye: @RevaN @xemrexxx @xBUGRAx @dreamy @Forumdash
En Filozof Üye: @The_Erinch @Tolstoyevski @MEnes @Araf
En Fanatik Üye: @xdragxx @12.Adam @pompy @Bully (Bunlar takım konusunda) @sokak sanati (Bende Bihter konusunda:A )
@haluk792 (ÇokFox reis) @xBUGRAx
En Geveze Üye: @serhatt @xemrexxx @Çiğdem @eskici @Emre Ozansoy
En Eğlenceli Üye: @xemrexxx @alperuz @mrt-06 @Maskeli Fedai @Çiğdem @serhatt @Turkuazz @xBUGRAx @eskici
En Duygusal Üye: @Çiğdem @Ahmed @batuhankaralar (Hemen küsüp gidiyor:A )
En Özlenilen Üye: @yatutarsa @destere @XanTier @Titanium @Mr.At
En Unutulmayacak Üye: @Doğu @china_shangai
En Çok Tartıştığınız Üye: @takas @denizz19 (Son dönemde sıcak tartışma yaşamıyorum pek ama bu ikisi değişmez:A )
En Tarafsız/Objektif Üye: @sokak sanati @Çiğdem @Billy Kane @Ahmed @Harunnn60 @kerem @Yiğitt @Bully
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @Harunnn60 @dreamy @Forumdash @xBUGRAx @Ahmed @Turkuazz @phoebebuffay
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye: @Emre Ozansoy (Başka konu açan yok:A ) @kerem (BŞB konuları iyi:p ) @tolgab (Top10 konularında başarılı.:D )
Son Zamanlarda En İyi Çıkış Yapan Üye: @Emre Ozansoy @alperuz @Silinmiş Üye @The_Erinch
En Iyimser Üye: İyi sevmem:A Şaka bir yana her şeye olumlu bakan galiba sadece @Çiğdem var. Son zamanlarda @Tolstoyevski 'de baya iyi kalpli oldu ama 2020 öncesine bakıyoruz. 2020'de Tolstoy diyeceğim:A Birde @yigit_00 var. Çok iyi çocuk.:bhr: @vadikızı 'da ben hariç her konuya iyimser bakıyor:A
En Kötümser (eleştiri yapan) Üye: @Aserat @Tolstoyevski @bazinga @Polat Şaşmaz @MasacRE @Felon (Etkinliklerde hiç bi şey beğenmiyor:A )
En Çalışkan Üye: @Emre Ozansoy @serhatt @pompy (Yıllardır aynı konuları açıp duruyor.:A ) @tolgab (Top10 konuları büyük emek:) )
En Acayip Üye: @pompy @Maskeli Fedai @MayısKralı (Etkinlikleri çok acayip oluyor:A ) @haluk792 @-potterhead- (Yarışmaya katılıp hiç görünmeyen kişi:A )
@xdragxx (Bu zamana kadar aşkı memnu izlememiş birde izleyince Bihter'i beğenmiyor. Baya acayip.:p )
En Deli Dolu Üye: @xemrexxx @serhatt @denizz19 (Deli kısmına yazdım.:A )
En çok aktif olması gereken üye: @Gizmen @offensive @anniegrant @phoebebuffay
(Zevklerimin uyduğu ancak az gördüğüm üyeler. Daha fazla her konuda fikirlerini belirtip foruma katkı sağlamalılar:bhr: )
Benim ne acayipliğimi gördün.. :))

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati