eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 6.Hafta Oylama Başladı

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
961411-1305-7.jpg

Bu hafta Sia ablamız David Guetta düzenlemeli 500M izlenmeye sahipolan ve en iyi şarkılarından birisi ile geliyor. :Z

Şu önyargılı ve her hafta 1-2 puan verenlere de az bi vicdaaaaan yapıp hakkaniyetle puan vermesini diliyorum!

2.14 - 3.03

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead-@ozgur2113 @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu @gözlemci

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eski MS konularına bakıyorum bazen bugün 3.sezon çeyrek final konusuna baktım @sokak sanati sunuculuk yapıyordu Burcu , Serdar, Hande , Atiye yarışıyor ben Burcuyum oğlan beni öldürüp öldüürp diriltmiş :A :A :A

Efe Burcuya tam veriyordu forumdaykan hatırlatayım dedim sokak sanatıda efe oy kullandı söylemene gerek yok dedi sonra sonuçlara geldik Efe kullanmamış yanlış hatırlamışım eleniyorsun diyor :eek: Hhaha sonra 2 puan eksik saydığını beni fark ettim öyle elenmekten kurtulduk Atiye ile düelloya kaldım bu seferde orda ölüp dirilmeye başladık sonra sokak sanati demezmi gözlemci oyunu değiştirmişti düzeltmemişim sen zaten turu geçmiştin kız diye :F :F :F

Ayy tövbe estafurullah yine hatırladım bir gülme geldi :F :F :F @mrt-06 @Bully @xBUGRAx @Maskeli Fedai @xemrexxx @MasacRE- @MayısKralı @Yiğitt

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gülben Ergen - Arka Sokaklar
Söz - Müzik: Sezen Aksu
(Unıversal Müzik - 2002)

Şarkımı Gülben'e verdiğim için pişmanım!
Bugüne kadar birçok kişiyi, verdiği şarkılarıyla zirveye taşıyan Sezen Aksu, ‘‘Arka Sokaklar’’ı bir türlü unutamıyor. Bu şarkısını Gülben Ergen'e verdiğine bin pişman olan Minik Serçe, önceki gece sahneye çıktığı bir davette yine dinleyicilere dert yandı:

‘‘Bu parçayı Gülben'e verdim, ama sonra çok pişman oldum. Ben şarkıyı verdikten sonra değerlendi. Keşke gözden çıkarmasaydım’’
(Hürriyet - 2003 haberi)​

@pompy bu hafta oyunu bekliyorum. :bhr: :A

Ben bu yarışma olaylarında hep tehdit yedim umut ve Harundan
Konuk juri olarak oy kullanabilirsin istersen pompy :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tam puan için kimselere söz vermeyin, bu haftaki şarkımız yoğun istek alan şarkılarımızdan biri. Son yılların en anlamlı şarkılarından, en anlamlı kliplerinden biri. "Ne dediğin değil nasıl dediğin olay" diyen modern bir Kenan Doğulu klasiği. Ne yaparsan yap...

"Aşk ile Yap"

0.48-2.18

@MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo @Felon @Çiğdem- @gözlemci @Yiğitt

Bir haftalık aranın ardından Cornetto mevsimine tekrardan geçiş yapıyoruz :A Bu hafta karşınıza Yalın'ın ilk Cornetto şarkısı " Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda" ile çıkıyoruz. Aşkta ilk adımı atan saf ve güzel ruhlu kardeşlerimize gelsin bu şarkımız...

@Bully @denizz19 @Çiğdem- @bazinga @mrt-06 @sokak sanati @Arslan Bey @Yiğitt @Felon @Aserat @xBUGRAx @MEnes @MasacRE- @kerem @gözlemci @xemrexxx @vadikızı @MayısKralı @dreamy @ozmoturk @Billy Kane @tolgab @turkuazz @vadikızı @dreamy @-potterhead- @mesmeso61 @Sherlock @DarkLegenD @YıldırıM @serhatt @Ahmed @batuhankaralar @BesaleT @ozgur2113 @cookies
Kenan tekrar listemde yükselirken Yalın sürünmeyi tercih ediyor en sevmediğim cornettosu bu :A :A :A @Bully @MasacRE-

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Eski MS konularına bakıyorum bazen bugün 3.sezon çeyrek final konusuna baktım @sokak sanati sunuculuk yapıyordu Burcu , Serdar, Hande , Atiye yarışıyor ben Burcuyum oğlan beni öldürüp öldüürp diriltmiş :A :A :A

Efe Burcuya tam veriyordu forumdaykan hatırlatayım dedim sokak sanatıda efe oy kullandı söylemene gerek yok dedi sonra sonuçlara geldik Efe kullanmamış yanlış hatırlamışım eleniyorsun diyor :eek: Hhaha sonra 2 puan eksik saydığını beni fark ettim öyle elenmekten kurtulduk Atiye ile düelloya kaldım bu seferde orda ölüp dirilmeye başladık sonra sokak sanati demezmi gözlemci oyunu değiştirmişti düzeltmemişim sen zaten turu geçmiştin kız diye :F :F :F

Ayy tövbe estafurullah yine hatırladım bir gülme geldi :F :F :F @mrt-06 @Bully @xBUGRAx @Maskeli Fedai @xemrexxx @MasacRE- @MayısKralı @Yiğitt
Hahaha @sokak sanati nin devreler yanmıştı yarışma sunmaktan, mikserlikte uzmandır ama yanlışlıkla da güzel karıştırabiliyornuş ortalığı :A Her şey birbirine girmişti onun yüzünden :F @bazinga yı da değişik duygulara sokmuştu, adam düelloda kaybetmişti zaten sonra öğreniyor ki düelloya gerek yokmuş, zaten elenmiş :A

Sen de çok gergin oluyordun zaten yarışırken, neyse ki doğru yerini bulduk, sunuculuğa çok yakıştın. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahaha @sokak sanati nin devreler yanmıştı yarışma sunmaktan, mikserlikte uzmandır ama yanlışlıkla da güzel karıştırabiliyornuş ortalığı :A Her şey birbirine girmişti onun yüzünden :F @bazinga yı da değişik duygulara sokmuştu, adam düelloda kaybetmişti zaten sonra öğreniyor ki düelloya gerek yokmuş, zaten elenmiş :A

Sen de çok gergin oluyordun zaten yarışırken, neyse ki doğru yerini bulduk, sunuculuğa çok yakıştın. :A
Aaa önce diyor Efe vermemiş eleniyorsun sonra üstelik bir de puanımı eksik götürüyor en sonunda da zaten elenmemişsin juri oyunu yanlış yapmısım diyor :F @sokak sanati Zaten kafayı yedirtti bana Mustiylede gelip o eliyordu beni bende emekli oldum gerçi şimdide Şef olarak tepemde :F :F :F

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Ben unutmuşum onu ya. :A Ama düelloda kazanıp elenseydim olay çıkarırdım ne saçma iş. :A