2 - 8 Ocak 2017 Haftanın En Çok Mesaj Yazanları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,999
Puanı
1,060
@dosimosi yi bundan sonra asla kırmayacağım aramızda su sızmıyor artık:) birimiz isveçte birimiz türkiyede olduğumuz halde kalplerimiz macaristanda birbirine kavuşmuş senkronize bir şekilde atmaya devam ediyor :)
senkronize dedimde olimpiyatlarda bayanlar senkronize yüzme şampiyonası var ne kadar hoş spor yapıyorlar harikalar gerçekten konu dağılmasa dahada derine inecektimde neyse :)

Bunun ustune guzel laf yazardimda bugunluk enerjim tukenmek uzere :D
yarin erken kalkacagim icin gececi olamiyacam bugun.
@destere bakalim nekadar sözunde durabileceksin.
sen bana iyi ol bende sana iyi olurum merak etme

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bunun ustune guzel laf yazardimda bugunluk enerjim tukenmek uzere :D
yarin erken kalkacagim icin gececi olamiyacam bugun.
@destere bakalim nekadar sözunde durabileceksin.
sen bana iyi ol bende sana iyi olurum merak etme
pis @mrt-06 in itiraflar köşesinde bana aşık olduğunu açıklayacaktın:) o açıklama gelene kadar çizgimden şaşmayacağıma emin olabilirsin :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,999
Puanı
1,060
pis @mrt-06 in itiraflar köşesinde bana aşık olduğunu açıklayacaktın:) o açıklama gelene kadar çizgimden şaşmayacağıma emin olabilirsin :)
yok artik
ask itirafi gelecegini kim söyledi.
yani sonrasinda cizgi bozulacak :A anlasildi senin derdin.
yine @Bully e kalacagiz belli oldu.
sansini teptin

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yok artik
sansini teptin

ama sende tahminlere göre anında alakayı kesiyorsun nerden biliyon sonra bozulacağımı belki daimi bir şekilde böyle kalacağım:) sen şu itirafı yapta ondan sonra karar ver bekliyorum :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,999
Puanı
1,060
ama sende tahminlere göre anında alakayı kesiyorsun nerden biliyon sonra bozulacağımı belki daimi bir şekilde böyle kalacağım:) sen şu itirafı yapta ondan sonra karar ver bekliyorum :)
ask olmasi icin emek gerekir. sendede o yok :D
ben anca arkadasca guzel itirafta bulunurum gerci sen itirafin hic birinden memnun kalmasin ya.
itirafin dozu zamanla artacak duruma göre, öyle bu haftadan beklentin olmasin fazla :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ask olmasi icin emek gerekir. sendede o yok :D
ben anca arkadasca guzel itirafta bulunurum gerci sen itirafin hic birinden memnun kalmasin ya.
itirafin dozu zamanla artacak duruma göre, öyle bu haftadan beklentin olmasin fazla :A

illaki kontrolü elinde tutmaya niyetlisin yani bir anda bana karşı hislerini açıklasan çatlarsın yani :) öyle sündüre sündüre açıklamamı olur ne diyceksen toptan söyle bende mutluluğumu toptan yaşayayım :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@Çiğdem- geçen hafta @vadikızı'nın gerisindeydi bu hafta zirveyi almış tebrikler. Büyük resmi gördün mü? :A @sokak sanati

Paralel biz @xemrexxx yine gerçek bizin gerisinde kalmış ÖRÜMCEK eltim @destere'yi bile zor geçmiş. :)

Sizin @sokak sanati @denizz19 zirveyi almanız lazımdı o kadar kavga ediyorsunuz, tartışıyorsunuz. Acaba @Bully mesajlarınızı mı düşürüyor. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,256
Puanı
1,060
@Çiğdem- geçen hafta @vadikızı'nın gerisindeydi bu hafta zirveyi almış tebrikler. Büyük resmi gördün mü? :A @sokak sanati

Paralel biz @xemrexxx yine gerçek bizin gerisinde kalmış ÖRÜMCEK eltim @destere'yi bile zor geçmiş. :)

Sizin @sokak sanati @denizz19 zirveyi almanız lazımdı o kadar kavga ediyorsunuz, tartışıyorsunuz. Acaba @Bully mesajlarınızı mı düşürüyor. :A

Yaa kaptırdık bir gün akşama kadar giremedik kaptırdık valla almasınıda biliriz:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,999
Puanı
1,060
illaki kontrolü elinde tutmaya niyetlisin yani bir anda bana karşı hislerini açıklasan çatlarsın yani :) öyle sündüre sündüre açıklamamı olur ne diyceksen toptan söyle bende mutluluğumu toptan yaşayayım :)
pazar gunu yazariz birseyler. ozamanki ruh halime bakacam artik.
@MasacRE- @MEnes @Doğu ve senin su meshur sivaci grubunuz icin diyecek birkac kelimem var ve sana ayri parantes acarim.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

ben günde yarım saat giriyorum ona rağmen güzel yazmışım senin ablan olacak hogatha 24 saatte 600 mesaj anca biriktirmiş:) birde benim mesajların özgül ağırlığı fazla yani herbirinin onla çarpman lazım :)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

yok artik
sansini teptin
@dosimosi her zamanki gibi beni tercih etmiş sana yine avcunu yalamak kalmış @destere :A

Aslında biraz yavaş gitsen belki bir şansın olacak ama sen direkt konuya dalıyorsun arkadaş :F Emeksiz yemek olmaz :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

çok yoğunum cnm bugün gündüz hiç giremedim en ölü halimleyim ekim ayından beridir hani ölüsü yeter derlerya o aşamayla ayakta kalıyorum yoksa aktifliğim bitik durumda ama 1 dakıakda 20 mesaj yazma çene gücüne sahip olduğumdan mesaj sayılarıyla kurtarıyorum durumu sanırım yoksa aktifliğim kötü durumda :A :A .A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,999
Puanı
1,060

Pazar gunu yapacagim itirafi (gelecek hafta pazar bu arada :A) ertesi gunki programina alacakmisin ? ben ona göre itirafta bulunayim.

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Yani rakiplerim Ziynet ve Ariana ile yarışıyorlar diye mesajlarını düşürecek halim yok ya :A Onlar bi ara kankalık dönemine girdiler, bu hafta karşılıklı 1 puanlarla yeniden atışmaya başlarlar :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
pazar gunu yazariz birseyler. ozamanki ruh halime bakacam artik.
@MasacRE- @MEnes @Doğu ve senin su meshur sivaci grubunuz icin diyecek birkac kelimem var ve sana ayri parantes acarim.

tabiki bana ayrı parantez açacaksın:) sıvacı arkadaşlarımla bir çok ortak noktamız olsada özelimize girmelerine müsade etmem:) bizim için tenha bir köşe bulursan ordan karşılıklı itiraflarımızı daha rahat yaparız :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yani rakiplerim Ziynet ve Ariana ile yarışıyorlar diye mesajlarını düşürecek halim yok ya :A Onlar bi ara kankalık dönemine girdiler, bu hafta karşılıklı 1 puanlarla yeniden atışmaya başlarlar :F
Dengeler çok çabuk değişiyor cidden en son ikisi kavgalıydı ne ara barıştılar ne ara kanka oldular ilginç. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,999
Puanı
1,060
@dosimosi her zamanki gibi beni tercih etmiş sana yine avcunu yalamak kalmış @destere :A

Aslında biraz yavaş gitsen belki bir şansın olacak ama sen direkt konuya dalıyorsun arkadaş :F Emeksiz yemek olmaz :A
yani bir sans verecegim kanisinami vardin sen ??
sen varken bu mümkünmü sence ? :A
@destere kusura bakma. Bully tek burdayken seni savunuyorum, sen tek burdaykende iyiyiz ama onla sen ayni anda olunca malesef sana karsi ters hamlelerim oluyor :F beni etkisi altina almis bir sekilde :A